15

10.2012

11:38

U-21 Balti turniiri võitis Soome, Eesti tuli kolmandaks

Täna jõudis lõpule Tallinnas toimunud U-21 koondiste Balti turniir. Esikohamängus kohtusid Leedu ja Soome koondised.

Esimesel poolajal jäid väravad löömata. 63. minutil jäid soomlased arvulisse vähemusse, kuid värav on endiselt löömata ning 84. minutist on meeskonnad jällegi arvuliselt võrdsed, sest punase teenis ka leedulane.

88. minutil asus Soome 1:0 juhtima ning võitiski mängu ja sellega ka esikoha U-21 Balti turniiril. Leedu aga teenis 90. minutil ka teise punase kaardi.

Kolmanda koha mängus alistas Eesti Läti 2:1. Külalised asusid esimese poolaja lõpus penaltist küll juhtima, kuid mängu lõpp kuulus Eestile, kui Reio Laabus lõi kaks effektset väravat!