16

01.2015

14:29

U-21 koondis alustas 1:2 kaotusega Soomele

Eesti U-21 koondis osaleb Venemaal Sankt-Peterburgis 12 koondise osavõtul toimuval XXIII Kubok Sodružestva turniiril. Tänases avakohtumises oli meie vastaseks Soome.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud, 51. minutil oli resultatiivne Rauno Sappinen ja Eesti asus 1:0 juhtima, kuid kohe tuli ka viik ja üleminutitel lõid soomlased kahjuks ka võiduvärava. Teises mängus võitis Valgevene 1:0 Türkmenistani.

Osalejad on jagatud kolme alagruppi. Eesti on A-alagrupis Soome, Valgevene ja Türkmenistaniga. Kaheksa parema hulka pääsevad gruppide kaks edukamat ning lisaks kaks paremat kolmanda koha saanud meeskonda.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 1994 või nooremad. Tänast mängu näeb uuesti SIIT.