26

01.2013

14:04

U-21 koondis kaotas viimases mängus penaltidega Kõrgõstanile

Sankt-Peterburgis toimunud Kubok Sodružestvo 2013 turniiri viimases mängus kohtus Eesti 9. koha mängus Kõrgõstaniga.

Skoori avas 13. minutil Erkki Junolainen, kuid 30. minutil vastased viigistasid. Teiselgi poolajal lõid mõlemad koondised värava, meie poolt oli täpne Sander Lepik ning mängu saatuse otsustasid mängujärgsed penaltid.

Nagu eile Läti vastu, olid Kõrgõstani mängijad tänagi penaltiseerias edukamad, tulemuseks jäi 3:4.

Mängus 11. kohale alistas Läti Turkmenistani 4:0.

Kubok Sodružestvo 2013

26. jaanuaril Sankt-Peterburgi jalgpallihallis
kell 17:00 EESTI U-21 - KÕRGÕSTANI U-21  2:2 (1:1), pen. 3:4

Väravad: 13. Erkki Junolainen, 67. Sander Lepik - 30. Valeri Kitšin, 52. Kajumžan Šaripov
Hoiatused: 68. Sander Lepik, 70. Elvis Liivamägi - 89. Islam Šamšijev