19

01.2015

12:43

U-21 koondis lõpetas alagrupimängud 1:3 kaotusega Türkmenistanile

Sankt-Peterburis jätkuval turniiril Kubok Sodružestvo kohtus Eesti U-21 koondis alagrupiturniiri viimases mängus Türkmenistaniga.

Mängu 34. minutil eksis Eesti väravavaht lahtimängimisel ning vastane saatis palli tühja väravasse, kuid 45. minutil Eesti viigistas, värava lõi Kristen Saarts. 51. minutil läks vastane kauglöögist uuesti juhtima.

Täieliku ebaõnnena tekitati 67. minutil süütus olukorras penalti ja kaotusseis suurenes - 1:3. Lõpus ründas Eesti küll kohati ohtlikult, aga mängu päästa enam ei õnnestunud.

Tänases esimeses mängus võitis Valgevene Soomet 1:0 ja tuli 9 punktiga alagrupi võitjaks. Teiseks tulnud Türkmenistan ja Soome kogusid 4 punkti. Punktideta jäänud Eesti jätkab nüüd mänge 9.-12. kohani.

Tänast mängu saab uuesti vaadata SIIT.

Kubok Sodružestva mäng

19. jaanuaril kell 13:15 Peterburgski SKK hallis
TÜRKMENISTAN - EESTI  3:1 (1:1)
Väravad: 34., 52. Selim Nurmyradov, 67. pen. Guychmyrat Annagulyyev - 45. Kristen Saarts
Hoiatused: 29. Elyasberdi Berenov - 14. Vladimir Avilov, 17. Andre Paju

Türkmenistan: 16-Dovletyar Berdiyev, 2-Guychmyrat Annagulyyev, 4-Mekan Saparov, 10-Gurban Annayev (89. 8-Yhlas Saparmammedov), 11-Elyas Akyyev, 13-Movlamberdi Goshanov, 14-Begmyrat Bayov (86. 17-Serdargeldi Kabayev), 18-Dovletgeldi Mirsultanov, 19-Berdimyrat Rejebov (65. 7-Didargeldi Kovusov), 20-Selim Nurmyradov (90. 23-Yenish Seydiyev), 22-Elyasberdi Berenov.
Varus: 1-Ibrayym Niyazberdiyev, 3-Hoshgeldi Hojovov, 6-Begench Akmammedov, 7-Didargeldi Kovusov, 8-Yhlas Saparmammedov, 9-Resul Hojayev, 15-Islamberdi Bayramov, 17-Serdargeldi Kabayev, 23-Yenish Seydiyev, 25-Rahat Japarov.

Eesti: 1-Matvei Igonen, 2-Andre Paju, 18-Gerdo Juhkam, 4-Vladimir Avilov, 5-Kevin Aloe (69. 21-Martin Mägi), 13-Pavel Marin (74. 7-Kaspar Paur), 6-Tauno Tekko, 14-Rauno Sappinen, 19-Geir-Kristjan Suurpere (46. 11-Henri Hanson), 10-Kevin Kauber (59. 17-Maksim Gussev), 8-Kristen Saarts (59. 20-Roman Sobtšenko).
Varus: 12-Richard Aland, 3-Madis Vihmann, 21-Martin Mägi, 15-Henrik Pürg, 16-Rasmus Peetson, 17-Maksim Gussev, 20-Roman Sobtšenko, 9-Robert Kirss, 7-Kaspar Paur, 11-Henri Hanson.