02

06.2016

18:57

U16 koondis naaseb Berliinist võidu ja kaotusega

Eesti U16 koondis kohtus eile ja täna Saksamaal Berliini U16 võistkonnaga. Kui eile jäädi vastastele alla, siis täna suudeti eakaaslased alistada.

Eile, 1. juunil toimunud kohtumises lõid sakslased mängu ainsa värava 35. minutil.

Täna toimunud kohtumises viis Georg-Eric Kurus meid 25. minutil juhtima, kuid Berliini võistkond suutis vaid kolm minutit hiljem mänguseisu viigistada 1:1-le. 2:1 võiduvärava autoriks oli 37. minutil Kristjan Pelt.

Eesti koosseis 1. juunil: Rene Merilo, Andreas Pauri, Kristjan Pelt, Markkus Seppik, Karl-Erik Pukk, Karl Altraja, Joel Kokla, Michael Schjønning-Larsen, Frank Kenneth Liblikmann, Henri Välja, Ronaldo Tiismaa. Vahetuses: Matheas Madik, Artur Holodov, Daniel Tuhkanen, Daniil Mandrikov, Georg-Eric Kurus, Otto-Kregor Tagapere, Georg-Marten Meumers.

Eesti koosseis 2. juunil: Matheas Madik, Andreas Pauri, Kristjan Pelt, Markkus Seppik, Daniil Mandrikov, Artur Holodov, Daniel Tuhkanen, Georg-Eric Kurus, Otto-Kregor Tagapere, Henri Välja, Michael Schjønning-Larsen. Vahetuses: Rene Merilo, Karl Altraja, Joel Kokla, Karl-Erik Pukk, Georg-Marten Meumers, Frank Kenneth Liblikmann, Ronaldo Tiismaa.