20

05.2019

10:43

U17 EM-finaalturniiri võitis Holland

U17 vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril võidutses taas Holland, kes alistas teist aastat järjest finaalis Itaalia eakaaslased. Tänavu olid hollandlased rivaalist üle 4:2.

Peter Van der Veeni juhendatav Holland võitis avapoolaja 3:0. Esimesena nõelas 20. minutil Sontje Hansen ning 37. minutil kahekordistas eduseisu Naoufal Bannis. Avapoolaja viimasel minutil sahistas veel võrku Ian Maatsen.

Itaalia tuli mängu tagasi 56. minutil, mil suurepärase löögiga tõi Lorenzo Colombo oma meeskonna kahe värava kaugusele. Holland suutis oma kolmeväravalise eduseisu taastada 70. minutil, mil Naci Ünüvarist sai esimene 15-aastane mängija, kes U17 EM-finaalturniiril värava löönud. Lõppseisu 4:2 vormistas Colombo 89. minutil, kes kasutas meisterlikult ära vastase väravavahi eksimuse