08

09.2020

20:27

U21 koondis teenis võõrsil viigi

U21 noormeeste koondis teenis Jelgavas peetud Euroopa meistrivõistluste valikmängus Läti vastu 1:1 viigi.

Sten Reinkort viis Eesti 53. minutil juhtima, Läti viigistas 61. minutil Marko Regža tabamusest.

Reedel kaotas Eesti Pärnus tugevale Poola U21 koondisele 0:6. Eesti järelkasvumeeskonna peatreener Igor Prins ütles, et pärast pettumust valmistanud esitust võtsid mängijad end kokku. "Täna oli hoopis teisest mastist mäng. Kutid olid julgemad, viimaste minutiteni taheti ja prooviti. Häälestus oli väga hea. Tulime pärast suurt kaotust õigesti tagasi," lausus ta.

9. oktoobril seisab Eesti U21 koondisel võõrsil ees EM-valikmäng Venemaaga ja 13. oktoobril kodus Serbiaga. Prinsi sõnul on eesmärk leida stabiilsus. "Tahame vältida äärmuslikke tulemusi," märkis peatreener.

U21 EM-valiksarjas on Eestil kirjas 4 punkti, millega asutakse Venemaa (17 punkti), Poola (13), Serbia (8) ja Bulgaaria (8) järel ning Läti (4) ees alagrupis 5. kohal. Täna õhtul kohtuvad omavahel Poola ja Venemaa.