15

04.2009

16:40

Uus U-19 koondis võitis Liechtensteini 2:1

Täna pidas Sportland Arenal oma esimese rahvusvahelise maavõistluse sügisesteks EM-valikmängudeks valmistuv Eesti U-19 koondis, kuhu kuuluvad mängijad, kes on sündinud 1991 ja hiljem. Kuna samal ajal eksisteerib endiselt ka aasta vanemaid mängijaid koondav 1990. a. sündinute U-19 koondis, kes valmistub maikuus toimuvaks Eliitringi turniiriks, siis põhjustab see kohatist segadust. Tuleb siiski tunnistada, et see on meeldiv segadus.

Nn. uue U-19 koondise esimene poolaeg Liechtensteini vastu lõppes Eesti 2:0 eduseisul. Meie väravate autoriteks olid Joonas Tamm ja Tõnu Ilves. Teisel poolajal eestlased väravat lüüa ei suutnud, kuid külalistel õnnestus 81. minutil siiski auvärav lüüa. Eesti 2:1 võiduga kohtumine lõppeski.

Rahvusvaheline U-19 koondiste (sünd. 1991) maavõistlus 15. aprillil Sportland Arenal
EESTI - LIECHTENSTEIN  2:1 (2:0)