28

06.2015

21:17

U-17 Balti turniiri teisel mängupäeval tuli Eesti Võru staadionil kaotusseisust välja ja alistas Leedu 3:1. Läti oli tulemusega 1:0 parem Soomest.

Eesti jäi 62. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid Markus Vaherna ja Erik Sorga tabamused viisid 71. minutiks noored Kalevipojad 2:1 juhtima. Sorga vormistas lõppseisu üleminutitel realiseeritud penaltist. Mängu saab järelvaadata Õhtuleht.ee portaalist. Vaata mängujärgset intervjuud Eesti peatreeneri Lars Hopiga siit uudisest!

Eesti - Leedu U-17 koondise matš oli erakordne sellepoolest, et peakohtunik Rauno Kald lisas teisele poolajale üle 15 minuti - nimelt tingis Vladislav Zanfirovi vigastus pika seisaku, samuti oli mitu teist vigastustest tingitud väiksemat viivitust.

Pärast kahte mängu on Lätil 6, Eestil ja Soomel 3 ning Leedul 0 punkti. Teisipäeval on turniiri viimastes matšides vastamisi Eesti - Läti ning Soome - Leedu.

U-17 koondis alistas Leedu 3:1! Peatreener Lars Hopi kommentaarid.

Posted by Eesti jalgpall on Sunday, June 28, 2015

Eesti ja Leedu noortekoondiste rivistus Võru staadionil. Foto: Eest Jalgpalli Liit

U-17 Balti turniiri kohtumine 28. juunil:

kell 18:00 Võru staadionil
EESTI U-17 - LEEDU U-17 3:1 (0:0)
Väravad: 69. Markus Vaherna, 71., 80+6. pen. Erik Sorga - 63. Žygimantas Urbeitis
Hoiatused: 40. Vladislav Zanfirov, 80+10. Markus Soomets - 18. Džiugas Sunelaitis, 80+3. Titas Aukštuolis

Eesti: 12 Ingmar Krister Paplavskis, 13 Kristofer Reinberg, 14 Denis Kotov, 15 Artjom Davõdov, 22 Kristen Niilop, 16 Vsevolod Zassuhhin, 17 Creiton Kojalo (80. 7 Lucas Liiva), 18 Ilja Jazev (67. 8 Markus Soomets), 21 Mark Anders Lepik (18. 11 Markus Vaherna), 20 Aleksei Šved (41. 10 Markus Poom), 19 Vladislav Zanfirov (56. 9 Erik Sorga).
Varus: 1 Daniil Koroljov, 2 Freddie Heinmaa, 3 Mirko Mardiste, 4 Alex Roosalu, 5 Marko Lipp, 8 Markus Soomets, 23 Aron Liiva, 9 Erik Sorga, 10 Markus Poom, 11 Markus Vaherna, 6 Markus Lokk, 7 Lucas Liiva.

Leedu: 22 Titas Krapikas, 3 Džiugas Raudonius, 4 Deividas Mikalauskas, 15 Simonas Raila, 8 Mantas Rusys (63. 17 Edgaras Utkus), 13 Domantas Putrius, 11 Domantas Vitkus, 7 Džiugas Sunelaitis (69. 21 Lukas Jakavicius), 19 Deividas Skaržauskas, 10 Arnas Borodinas (63. 6 Germanas Daškevicius), 23 Žygimantas Urbeitis (63. 9 Titas Aukštuolis).
Varus: 1 Dvidiyus Šiaulys, 2 Ernestas Mockus, 9 Titas Aukštuolis, 21 Lukas Jakavicius, 17 Edgaras Utkus, 6 Germanas Daškevicius.

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Egerd Pajustik
Pealtvaatajaid: 109

Pilet kõigile U-17 Balti turniiri mängudele maksab 2 eurot. Tasuta sissepääs on LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel, samuti 2008. aastal ja hiljem sündinutele.