27

03.2019

02:25

VIDEOD | A-koondis alistas võõrsil Gibraltari! (Reimi ja Lepistu videointervjuud)

Eesti koondis alistas teisipäeva õhtul Victoria staadionil peetud maavõistluses Gibraltari 1:0. Eesti võiduvärava autoriks oli Konstantin Vassiljev, kes sahistas võrku teisel poolajal otse karistuslöögist.

7. minutil oli ärev moment Eesti väravalähistel, kui tagasisööt ei jõudnud Mihkel Aksaluni ja meie puurilukk võttis vastase ründaja veaga maha ning teenis kollase kaardi. Järgnenud Liam Walkeri karistuslöök tabas latti.

Sellele löögile vastas Eesti teravalt ja avapoolajal jäi korduvalt napilt puudu, et matši juhtima minna. Dmitri Kruglovi karistuslöögist tulnud palli suunas värava poole Brent Lepistu, kuid vastase väravavahi hea tegutsemine päästis Gibraltari halvimast. Kahel korral tabas Eesti ka vastase latti, kui väravaraamist põrkusid tagasi nii Mark Oliver Roosnupu pealöök kui ka Sergei Zenjovi kauglöök.

Mängu saatuse otsustas Konstantin Vassiljev, kes mängis vastaste puurisuul seisnud Kyle Goldwini üle 53. minutil löödud karistuslöögiga. Vaata väravat ERRi spordiportaalist.

Eesti koondisel on käsil muljetavaldav seeria - viimasest viiest kohtumisest on võidetud kolm, viigistatud üks ja kaotatud vaid üks.

Järgmised mängud seisavad ees juunikuus, kui võõrustame EM-valiksarjas 8. juunil A. Le Coq Arenal Põhja-Iirimaad ning sõidame 11. juunil külla Saksamaale. Kodumängude piletipaketid on müügil Piletilevis, Saksamaa - Eesti kohtumise piletiinfo leiab SIIT.

Videointervjuud mängupäeval oma sünnipäeva tähistanud Brent Lepistu ja peatreener Martin Reimiga: