25

05.2012

12:54

Vilniuses toimunud U-17 koondiste turniiril tuli esikohale Eesti

Vilniuses toimunud nelja riigi noortekoondiste turniiril olid täna kavas kohamängud. Kõigepealt võitis Leedu kolmanda koha mängus Valgevenet 1:0. Ainus värav löödi 73. minutil penaltist, kui täpne oli Daniel Romanovskij.

Esikohamängus läksid vastamisi Eesti ja Läti 1996. aastal ja hiljem sündinute koondised. Mängu 18. minutil asus Läti 1:0 juhtima. Sellelt seisult mindi vaheajale.

Eesti üritused kandsid vilja 58. minutil, kui löödi viigivärav ja 64. minutil asusime juba 2:1 juhtima. Teateid mängu lõppemisest andis kaua oodata, kuid lõpuks see tuli. Eesti võitis Läti 2:1 ja koos sellega ka esikoha nelja riigi turniiril!

UEFA Miniturniir Vilniuses 25. mail kell 16:00
LÄTI U-17 - EESTI U-17  1:2 (1:0)
Väravad: 18. Ricards Grauže - 58. Frank Liivak, 64. Nikita Reinthal
Hoiatus: 32. Krisš Karklinš

Läti: 1-Emils Nemše, 2-Vladimirs Žmilevskis, 4-Krisš Karklinš, 5-Klavs Balinš, 3-Nikita Kolesovs (45. 13-Nikita Juhnevcs), 6-Roberts Gudens, 8-Nikita Rjabokons, 7-Viktors Baikovs, 10-Nikita Ivanovs, 11-Vitalijs Topcijevs (70. 14-Daniils Jakovlevs), 9-Ricards Grauze (65. 17-Verners Zalaks).
Varus: 12-Kristaps Zommers, 13-Nikita Juhnevcs, 14-Daniils Jakovlevs, 15-Toms Grosmanis, 16-Rojs Grauze, 17-Verners Zalaks, 18-Aleksejs Grjaznovs.

Eesti: 1-Matvei Igonen, 2-Eduard Golovljov, 3-Nikita Reinthal, 4-German Šlein, 5-Herol Riiberg (80.+5. 13-Kalev Gustav Keert), 6-Markus Jõgi, 7-Norman Vihul (41. 17-Aleksei Ivanov), 8-Mark Oliver Roosnupp, 9-Juhan Jograf Siim (30. 18-Frank Liivak), 10-Ott Midenbritt (20. 16-Tõnu Paavo; 79. 14-Paul Naaber), 11-Eric Pärn (41. 15-Artjom Škinjov).
Varus: 12-Hendrik Vainu, 13-Kalev Gustav Keert, 14-Paul Naaber, 15-Artjom Škinjov, 16-Tõnu Paavo, 17-Aleksei Ivanov, 18-Frank Liivak.