KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Saalijalgpalli Teine liiga - Põhja/Lõuna piirkond » UUDISED ()
Triobet saaliliigas suutis SJK Dina tulla välja 0:5 kaotusseisust

Triobet saaliliigas peeti nädalavahetusel 11. vooru mänge. Raskest seisust tuli välja Sillamäe JK Dina, kes alistas 0:5 kaotusseisust tänu Jevgeni Tšigrinovi kuuele väravale 9:8 Tallinna FC Ararat TTÜ.

Ararat TTÜ asus Ida-Virumaal toimunud matši Aleksandr Pruttšenko, Maksim Babjaki, Avetis Harutjunjani ja kahe Vladislav Gussevi tabamuse toel 5:0 juhtima. Kolm minutit enne avapoolaja lõppu suutis Dmitri Gussev vähendada kodumeeskonna kaotusseisu neljale väravale ning 1:5 seisul mindi ka vaheajale.

Teisel poolajal jäi Sillamäe veel 2:6 kaotusseisu, kuid lõpuks suudeti siiski ülitähtsad kolm punkti koju jätta. Veel poolteist minutit enne lõppu oli Dina 7:8 kaotusseisus, kuid Tšigrinovi kahele väravale enam Tallinna meeskond vastata ei suutnud.

Kaotusseisu suutis võiduks pöörata ka tabeli kuues, Nõmme ...

04.01.2017 10:51 Triobet saaliliigas algab uus aasta mänguderohkelt
29.12.2016 09:45 Triobet saaliliigas alistas Augur Enemat liidrite lahingus Narva Unitedi