KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Saalijalgpalli karikavõistlused » UUDISED ()
Saalijalgpalli karikavõistlustel lülitas madalama liiga meeskond konkurentsist Triobet saaliliiga võistkonna

Saalijalgpalli karikavõistlusel on selgunud kõik poolfinalistid. Nädalavahetusel peeti kaks veerandfinaali, kus suurüllatuse valmistas II liigas mängiv Rõuge Saunamaa. Madalama liiga meeskond alistas laupäeval lausa 13:4 Triobet saaliliigas mängiva Sillamäe FC Molycorp Silmeti.

Teises nädalavahetusel peetud veerandfinaalis olid vastamisi esiliigas meeskonnad Tartu JK Maksimum – Maccabi. 7:2 võidu võttis külalismeeskond, mullune finalist Maccabi. Võitjate ridades lõid kaks väravat nii Oleg Laidinen, Aleksandr Berg kui ka Anton Lyubeev, ühe lisas Semen Turok.

Varasemalt olid koha nelja parema seas kindlustanud Narva United FC ja SK Augur Enemat.

8S. FC Jõgeva Wolves II 1 0 0 1 3:25 0
10.01.2017 09:33 Augur Enemat alistas karikavõistluste veerandfinaalis FC Cosmose
09.01.2017 15:57 Saalijalgpalli karikavõistlustel selgub teine poolfinalist
27.12.2016 09:51 Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalpaaride loos viis kokku kaks suurt
09.12.2016 09:30 Sillamäe derbist väljus võitjana Molycorp Silmet
08.12.2016 09:50 Narva sai karikavõistlustel kirja suure võidu, täna vastamisi kaks Triobet saaliliiga võistkonda