KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Triobet saaliliiga » UUDISED ()
Triobet saaliliiga esimene finalist on FC Cosmos

Triobet saaliliigas jõudis esimesena finaali Tallinna FC Cosmos, kes alistas teist mängu järjest poolfinaalis SK Augur Enemati lisaajal.

Kristiine Spordihallis toimunud kohtumist asus Cosmos juhtima penaltist, mille realiseeris Erik Grigorjev. Kuigi Igor Ivanov suutis mänguseisu viigistada, mindi vaheajal valitseva meistri Cosmose üheväravalises eduseisus, kui poolaja lõpus oli täpne Stepan Tšernoussov.

Teisel poolajal lõi ainsa värava Aleksandr Starodub ning see tabamus viis sarnaselt laupäeval Viimsis toimunud kohtumisele mängu lisaajale seisul 2:2. Lisaajal nähti vaid üht väravat, kui Cosmos suutis ära kasutada arvulise ülekaalu ning õnneliku põrkega leidis mänguvahend tee Nikolai Pulkkineni seljataha.

Lisaaja esimesel poolajal tekkis veel arvuline ülekaal Augur Enematil, kuid seda väravaks vormistada ei suudetud. ...

8S. Tallinna FC Ararat TTÜ 14 1 0 13 44:95 3
26.02.2017 14:04 Tartu JK Maksimum alistas Triobet saaliliiga üleminekumängudel SJK Dina
26.02.2017 11:03 Cosmos – Augur poolfinaal läks lisaajale, Narva – Rinopal seerias on seis 1:1
23.02.2017 20:57 Triobet saaliliiga esimese poolfinaalkohtumise võitis FC Rinopal
22.02.2017 16:50 Triobet saaliliigas algavad poolfinaalid
20.02.2017 11:03 Saalijalgpalli II liiga võitis tõelises põnevusheitluses Narva United FC II