KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

S. ML » UUDISED ()
Saalijalgpallikoondis kaotas kaks korda Armeeniale

Eesti saalijalgpallikoondis pidas kaks maavõistlust Armeenia esindusega. Avamängu esimesel poolajal väravani ei jõutud, kuid teisel poolajal asusid külalised 3:0 juhtima. Koos lõpusireeniga lõi värava ka Eesti, kui täpse löögi sooritas Maksim Aleksejev.

Teises mängus asus Armeenia 8. minutil Henrik Grigoryani löögist juhtima, tasavägise mängu selgus saabus 13 sekundit enne lõppu, kui Armeenia väravavaht Ernest Akopov lõi palli Eesti tühja puuri lõppseisuks 2:0 Armeeniale.

Kohtumised olid mõlemale meeskonnale ettevalmistustuseks jaanuaris toimuvaks EM-valiksarjaks, kus eestlased kohtuvad eelringis 14.-17. jaanuarini kodumeeskonna Leedu, Gruusia ning Šveitsiga. 4.-7. jaanuarini osaletakse veel sõprusturniiril Poolas.

„Eeldame, et armeenlased mängivad umbes sama stiili ning temperamendiga nagu ...

14.12.2014 20:27 Triobeti saaliliiga liidriks tõusis SK Augur Enemat
03.12.2014 11:51 Triobet saaliliiga liidri kapten: hea algus on kõigile üllatuseks olnud
03.12.2014 10:03 Rakvere saaliturniiri võitis FC Tallinn
28.11.2014 20:52 Debütant Dina asus saaliliiga liidriks
23.11.2014 15:43 Saalijalgpallis mängiti viies voor