KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Triobet saaliliiga » UUDISED ()
Cosmose jaoks lõppes UEFA Futsal Cup napi kaotusega

Eesti valitseva saalijalgpallimeistri Tallinna FC Cosmose jaoks lõppes UEFA Futsal Cup napi 1:2 kaotusega Rootsi klubile Göteborg IFK-le, kes kvalifikatsiooniturniiri täiseduga võitis.

Avapoolaeg Austrias toimunud turniiril lõppes väravateta viigiga, kuid 26. minutil viis Erik Grigorjev Eesti meeskonna juhtima. Rootslaste sangariks tõusis aga Christopher Solberg, kes lõi viimase pooleteise minutiga lausa kaks väravat, mis andsid olulise võidu Göteborgile.

FC Cosmose jaoks lõppes seega turniiri neljanda kohaga (0 punkti). Võitjaks krooniti Göteborg (9), kes edestas Amsterdami SV-d (6) ja Kaiserebersdorf-Srbija 08-t (3).

FC Cosmost esindasid UEFA Futsal Cupil Vadim Beljakov, Mihhail Timošenko, Jevgenijs Matrjonins, Pavels Jermilins, Oleg Kaljurand, Ilja Krivošein, Stepan Tšernoussov, Juri Amosov, Aleksei Panin, Mihhail Šrubkovski, Boriss Poddubnyi, ...

08.07.2016 13:58 FC Cosmost ootavad ees esimesed euromängud
10.05.2016 10:54 FC Pjarnu hakkab toetajate toel mängima ranna- ja saalijalgpalli
18.04.2016 17:03 Triobet saaliliiga aasta mängijaks valiti Cosmose kapten