KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

S. ML » UUDISED ()
Saalijalgpalli Superkarika võitis SK Augur Enemat

Saalijalgpallihooaeg algas Kiili Spordihoones toimunud Superkarikafinaaliga Tallinna FC Anži ja SK Augur Enemati vahel, kus pärast viigilist normaal- ja lisaaega jäi penaltiseerias peale SK Augur Enemat.

Läinud aastal kohtusid hooaja avamängus samad meeskonnad ning siis oli Anži parem tulemusega 2:0. FC Anži on ka Eesti valitsev meister, Augur Enemat saavutas möödunud hooajal meistriliigas teise koha ning võitis karikavõistlused.

Superkarikavõitjat selgitati kolmandat korda, mõlemad senised finaalid oli võitnud Anži.

Novembrikuus algavad ka meistrivõistlused meistri-, esi- ning teises liigas. Avamatšid toimuvad juba kuu esimesel nädalavahetusel – 1. ja 2. novembril.

8S. SK Augur Enemat 0 0 0 0 0:0 0
23.10.2014 13:20 Saalijalgpalli Superkarikafinaali kohtunikud on Kuusk, Salei ja Jakobson
22.10.2014 11:22 Saalijalgpalli Superkarikafinaal toimub reedel
20.10.2014 13:59 FIFA instruktor koolitas Eesti treenereid
20.10.2014 13:35 Molycorp Open Cupi võitis FC Cosmos
08.10.2014 13:51 Reedel algab registreerimine saalijalgpalli rahvaliigasse