KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U10-A.N/E
Eesti tegi võõrsil väravateta viigi Küprosega

Eesti koondis viigistas võõrsil toimunud MM-valikmängus 0:0 Küprosega.

Mängu alustas teravamalt kodumeeskond, kuid avapoolaja parimat võimalust omas siiski Eesti - Konstantin Vassiljevi täpse söödu järel lõi Sergei Zenjov palli latti.

Teisel poolajal olid mõlemad meeskonnad väravale lähedal, kuid skoori kumbki avada ei suutnud.

Nii Küpros kui ka Eesti kirjutasid tabelisse neljanda punkti, millega ollakse vastavalt neljandal ja viiendal kohal. Küpros – Eesti matšiga samaaegselt pandi pall mängu ka meie alagrupi teises kohtumises Bosnia ja Hertsegoviina – Gibraltar, mille võitis tulemusega 5:0 kodumeeskond. Lisaks on täna veel vastamisi Belgia – Kreeka.

Eestit ootab järgmisena ees maavõistlus Horvaatiaga. Kohtumine A. Le Coq Arenal algab teisipäeval, 28. märtsil kell 19:00.

...
25.03.2017 23:03

Liiga tabel

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 22. mail algusega kell 10.00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadionil, Kesk 30, Sillamäe)
Turniiri läbiviija on Sillamöe JK Dina (kontakt Nikolai Toštšev 5562 6888)
Osalevad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas II, Rakvere JK Tarvas III, Jõhvi FC Lokomotiv ja Sillamäe JK Dina
Ajakava:
10.00 Sillamäe JK Dina - Jõhvi FC Lokomotiv
10.36 Rakvere JK Tarvas II - Rakvere JK Tarvas III
11.12 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas II
11.48 Rakvere JK Tarvas III - Jõhvi FC Lokomotiv
12.24 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas III
13.00J õhvi FC Lokomotiv - Rakvere JK Tarvas II

2.turniir
Turniir toimub 28. mail algusega kell 11.00 Rakvere Gümnaasiumi kunstmurul, Vabaduse 1, Rakvere)
Turniiri läbiviija on Rakvere JK Tarvas I (kontakt Sten Tammik 5381 8730), kohtunik Taavi Küngas
Osalevad võistkonnad: Tarkere JK Tarvas I, Kohtla-Järve SK Zenit, Paide LM Türi ja Kohtla-Järve FC Viru Star
Ajakava:
11.00 Rakvere JK Tarvas I - Kohtla-Järve FC Viru Star
11.30 Kohtla-Järve SK Zenit - Paide LM Türi
12.00 Kohtla-Järve FC Viru Star - Paide LM Türi
12.30 Rakvere JK Tarvas I - Kohtla-Järve SK Zenit
13.00 Kohtla-Järve SK Zenit - Kohtla-Järve FC Viru Star
13.30 Paide LM Türi - Rakvere JK Tarvas I


II voor

1.turniir
Turniir toimub 11. juunil algusega kell 11.00 Tapa Gümnaasiumi staadionil (Pargi 12, Tapa)
Turniiri läbiviija Paide LM Tapa (kontakt Alari Heinsaar 5389 2400), kohtunikud Jana Prutenskaja ja Grete Adrat
Osalevad võistkonnad:Sillamäe JK Dina, Jõhvi FC Lokomotiv, Paide LM Koeru ja Paide LM Tapa
Ajakava:
11.00 Paide LM Koeru - Sillamäe JK Dina
11.30 Paide LM Tapa - Jõhvi FC Lokomotiv
12.00 Sillamäe JK Dina - Jõhvi FC Lokomotiv
12.30 Paide LM Koeru - Paide LM Tapa
13.00 Paide LM Tapa - Sillamäe JK Dina
13.30 Jõhvi FC Lokomotiv - Paide LM Koeru


2.turniir
Turniir toimub 17. juunil algusega kell 14.00 Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi kunstmurul (Katse 2, Kohtla-Järve)
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve SK Zenit (Artjom Golubev 5827 6081), kohtunikud Pavel Gribanov ja Deniss Lukin
Osalevad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas II, Rakvere JK Tarvas III, Paide LM Türi ja Kohtla-Järve SK Zenit
Ajakava:
I väljak                                                                       II väljak
14.00 Rakvere JK Tarvas II - Paide LM Türi                  14.00 Paide LM Türi - Kohtla-Järve SK Zenit
14.30 Rakvere JK Tarvas II - Kohtla-Järve SK Zenit      14.30 Paide LM Türi - Rakvere JK Tarvas III 
15.00 Rakvere JK Tarvas III - Kohtla-Järve SK Zenit     15.00 Rakvere JK Tarvas II - Paide LM Türi


III voor

1.turniir
Turniir toimub 14. augustil algusega kell 10.00 Voka staadionil (Metsa 2, Voka)
Turniiri läbiviija  Jõhvi FC Lokomotiv (kontakt Igor Shashkov 5552 2732)
Osalevad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas I, Paide LM Tapa, Kohtla-Järve SK Zenit ja Jõhvi FC Lokomotiv
Ajakava:
10.00 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve SK Zenit
10.35 Rakvere JK Tarvas I - Paide LM Tapa
11.10 Jõhvi FC Lokomotiv - Rakvere JK Tarvas I
11.45 Kohtla-Järve SK Zenit - Paide LM Tapa
12.20 Paide LM Tapa - Jõhvi FC Lokomotiv
12.55 Rakvere JK Tarvas I - Kohtla-Järve SK Zenit

2.turniir
Turniir toimub 14. augustil algusega kell 11.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurul (Altserva 6)
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve FC Viru Star (kontakt Alexander Ryabchun 558 4542), kohtunik Dmitri Kolpakov
Osalevad võistkonnad: Sillamäe JK Dina, Paide LM Türi, Paide LM Koeru ja Kohtla-Järve FC Viru Star
Ajakava:
11.00 Sillamäe JK Dina - Kohtla-Järve FC Viru Star
11.40 Paide LM Türi - Paide LM Koeru
12.20 Kohtla-Järve FC Viru Star - Paide LM Türi
13.00 Sillamäe JK Dina - Paide LM Koeru
13.40 Paide LM Türi - Sillamäe JK Dina
14.20 Kohtla-Järve FC Viru Star - Paide LM Koeru



IV voor

1.turniir
Turniir toimub 2. septembril algusega kell 17.30 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst 12, Rakvere)
Turniiri läbiviija Rakvere JK Tarvas II (kontakt Andres Pajo 505 8371), kohtunik Taavi Küngas
Osalevad võistkonnad: Paide LM Tapa, Rakvere JK Tarvas I, Rakvere JK Tarvas II ja Rakvere JK Tarvas III
Ajakava:
17.30 Rakvere JK Tarvas II - Paide LM Tapa
18.00 Rakvere JK Tarvas III - Rakvere JK Tarvas I
18.30 Paide LM Tapa - Rakvere JK Tarvas I
19.00 Rakvere JK Tarvas II - Rakvere JK Tarvas III
19.30 Rakvere JK Tarvas III - Paide LM Tapa
20.00 Rakvere JK Tarvas I - Rakvere JK Tarvas II

2.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 11.00 Türi Metsakombinaadi staadionil (Staadioni tn, Türi)
Turniiri läbiviija Paide LM Türi (kontakt Rauno Kald 56914525), peakohtunik Kristo Kiik
Osalevad võistkonnad: Jõhvi FC Lokomotiv, Kohtla-Järve FC Viru Star, Paide LM Koeru ja Paide LM Türi
Ajakava:

Ajakava:
11.00 Jõhvi FC Lokomotiv - Paide LM Koeru
11.30 Paide LM Türi - Kohtla-Järve FC Viru Star
12.00 Paide LM Koeru - Kohtla-Järve FC Viru Star
12.30 Jõhvi FC Lokomotiv - Paide LM Türi
13.00 Paide LM Türi -Paide LM Koeru
13.30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Jõhvi FC Lokomotiv


V voor

1.turniir
Turniir toimub 18. septembril algusega kell 11.00 Rakvere kunstmuruväljakul (Võidu 67, Rakvere)
Turniiri läbiviija Rakvere JK Tarvas III (kontakt Andres Pajo 505 8371), kohtunik Taavi Küngas
Osalevad võistkonnad: Sillamäe JK Dina, Kohtla-Järve FC Viru Star, Rakvere JK Tarvas II ja Rakvere JK Tarvas III
Ajakava:
11.00 Rakvere JK Tarvas II - Kohtla-Järve FC Viru Star
11.30 Rakvere JK Tarvas III - Sillamäe JK Dina
12.00 Kohtla-Järve FC Viru Star - Sillamäe JK Dina
12.30 Rakvere JK Tarvas II - Rakvere JK Tarvas III
13.00 Rakvere JK Tarvas III - Kohtla-Järve FC Viru Star
13.30 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas II

2.turniir
Turniir toimub 25. septembril algusega kell 11.00 Koeru KK staadioil (Paide tee 16, Koeru), kohtunikud
Turniiri läbiviija Paide LM Koeru (kontakt Alari Heinsaar 5389 2400), kohtunikud Jana Prutenskaja ja Grete Adrat
Osalevad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas I, Kohtla-Järve SK Zenit, Paide LM Koeru ja Paide LM Tapa
Ajakava:
11.00 Rakvere JK Tarvas I - Paide LM Tapa
11.30 Kohtla-Järve SK Zenit - Paide LM Koeru
12.00 Paide LM Tapa - Paide LM Koeru
12.30 Rakvere JK Tarvas I - Kohtla-Järve SK Zenit
13.00 Kohtla-Järve SK Zenit - Paide LM Tapa
13.30 Paide LM Koeru - Rakvere JK Tarvas I
26.03.2017 09:50 2 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Eesti – Horvaatia mängukava vaatab tagasi riikide eelnevatele kohtumistele
26.03.2017 09:11 GALERII: Eesti koondise MM-valikmäng Küprosel
26.03.2017 08:52 360-kraadine video: eksklusiivne pilk koondise laagrisse
25.03.2017 09:30 3 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Horvaatia koosseisu kuulub terve hulk tippklubide mängijaid (täiendatud)
24.03.2017 22:25 Eesti U19 koondis tegi väravateta viigi Aserbaidžaaniga
ARHIIV













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.