KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U10-B.ÜE
Värskes Jalkas nii Luule Komissarov kui ka eksklusiivintervjuu Madridi Reali poolkaitsjaga

Armastatud näitleja Luule Komissarovi nimi ei tohiks kellelegi võõras olla, tema kehastatud Laine on “Õnne 13” vaatajaid lõbustanud juba aastaid. Komissarov on ka kirglik jalgpallihull! Seda sõna parimas tähenduses. Jalkale jutustab ta, kuidas ta fänniks sai, mis vutistaadioni mudel tal kodus on, kuidas ta Wembleyl käis ning millised emotsioonid teda jalgpalli vahtides valdavad. Ugala raudvara tunnistab siiralt: töö segab jalgpalli vaatamist.

Mai Jalka pakub lugejatele eksklusiivse intervjuu Madridi Reali 22aastase horvaadist poolkaitsja Mateo Kovaciciga. Valitseva Meistrite liiga võitjaga on jututeemadeks muuhulgas Zinedine Zidane, Luka Modric ning el clasico. Kuidas seletab mees ise oma kiiret lendu? Vaatamata noorele eale on ta lisaks Hispaania suurklubile mänginud ka Milano Interis.

Horvaatia alistamisest ning Küprosega viigistamisest räägib meile ...

23.04.2017 13:40

Liiga tabel

Hooaeg 2016


Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 22. mail algusega kell 11.00 Märjamaa Gümn staadionil, Tamme tee 1, Märjamaa)
Turniiri läbiviija on Raplamaa JK Märjamaa (kontakt Mati Püü 517 5919)
Osalevad võistkonnad:Tartu JK Tammeka Valge, Tartu FC Santos III, Raplamaa JK Rapla ja Raplamaa JK Märjamaa
Ajakava:
11.00 Raplamaa JK Märjamaa - Raplamaa JK Rapla
11.40 Tartu FC Santos III - Tartu JK Tammeka Valge
12.20 Raplamaa JK Märjamaa  Tartu FC Santos III
13.00 Tartu JK Tammeka Valge - Raplamaa JK Rapla
13.40 Raplamaa JK Rapla - Tartu FC Santos III
14.20 Raplamaa JK Märjamaa - Tartu JK Tammeka Valge

2.turniir
Turniir toimub 28. mail algusega kell 15.00 Palupera staadionil)
Turniiri läbiviija on FC Elva Punane (kontakt Veiko Haan 528 8330)
Osalevad võistkonnad: FC Elva Punane, Tartu JK Tammeka Sinine II, FC Kuressaare ja Raplamaa JK Kohila
Ajakava:
I väljak                                                                            II väljak
15.00 FC Elva Punane - Raplamaa JK Kohila                     15.00 Tartu JK Tammeka Sinine II - FC Kuressaare
15.30 Raplamaa JK Kohila - FC Kuressaare                       15.30 FC Elva Punane - Tartu JK Tammeka Sinine II
16.00 Tartu JK Tammeka Sinine II - Raplamaa JK Kohila     16.00 FC Kuressaare - FC Elva Punane


II voor

1.turniir
Turniir toimub 11. juunil algusega kell 10.00 Risti kunstmuruväljakul (Lõuna 4, Risti)
Turniiri läbiviija Lääne maa JK (kontakt Triin Vellemäe 554 2276), kohtunik Kaarel Koel
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon, Raplamaa JK Rapla, Raplamaa JK Märjamaa ja Läänemaa JK
Ajakava:
10.00 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK Märjamaa
10.30 Läänemaa JK - Raplamaa JK Rapla
11.00 Raplamaa JK Märjamaa - Raplamaa JK Rapla
11.30 Pärnu JK Poseidon - Läänemaa JK
12.00 Läänemaa JK - Raplamaa JK Märjamaa
12.30 Raplamaa JK Rapla - Pärnu JK Poseidon

2.turniir
Turniir toimub 26. juunil algusega kell 14.00 Tartu Tamme st kunstmurul (Tamme pst 1, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Sinine II (kontakt Marti Pähn 5836 4064), turniiri peakohtunik Indrek Koser
Osalevad võistkonnad: FC Kuressaare, Tartu FC Santos III, Tarti JK Tammeka Valge ja Tartu JK Tammeka Sinine II
Ajakava:
I väljak                                                                                    II väljak
14.00 Tartu JK Tammeka Sinine II - Tartu JK Tammeka Valge     14.00 Tartu FC Santos III - FC Kuressaare
14.30 Tartu JK Tammeka Sinine II - Tartu FC Santos III              14.30 Tartu JK Tammeka Valge - FC Kuressaare
15.00 Tartu JK Tammeka Sinine II - FC Kuressaare                    15.00 Tartu JK Tammeka Valge - Tartu FC Santos III



III voor

1.turniir
Turniir toimub 16. augustil algusega kell 12.00 Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil (Keskkooli 2, Rapla)
Turniiri läbiviija Raplamaa JK Rapla (kontakt Taavi Tüvist 528 1232), kohtunikud Rein Pajunurm ja Kaido Mägi
Osalevad võistkonnad: FC Elva Punane, Läänemaa JK, Tartu JK Tammeka Sinine II ja Raplamaa JK Rapla
Ajakava:
12.00 Raplamaa JK Rapla - Läänemaa JK
12.30 Tartu JK Tammeka Sinine II - FC Elva Punane
13.00 Raplamaa JK Rapla - Tartu JK Tammeka Sinine II
13.30 FC Elva Punane - Läänemaa JK
14.00 Läänemaa JK - Tartu JK Tammeka Sinine II
14.30 Raplamaa JK Rapla - FC Elva Punane

2.turniir
Turniir toimub 14. augustil algusega kell 13.00 Kohila Gümnaasiumi staadionil (Kooli 1, Kohila)
Turniiri läbiviija Raplamaa JK Kohila (kontakt Ando Meerbach 5662 7108), kohtunikud Taavi Aus ja Anton Krutogolov
Osalevad võistkonnad: FC Kuressaare, Pärnu JK Poseidon, Raplamaa JK Märjamaa ja Raplamaa JK Kohila
Ajakava:
I väljakII väljak
13.00 Raplamaa JK Kohila - FC Kuressaare                 13.00 Raplamaa JK Märjamaa - Pärnu JK Poseidon
13.55 Raplamaa JK Kohila - Raplamaa JK Märjamaa    13.55 FC Kuressaare - Pärnu JK Poseidon
14.50 Raplamaa JK Kohila - Pärnu JK Poseidon           14.50 FC Kuressaare - Raplamaa JK Märjamaa



IV voor

1.turniir
Turniir toimub 4. septembril algusega kell 12.30 Sepa tn staadionil (Sepa 15a, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Valge (kontakt Rainer Klement 522 2628)
Osalevad võistkonnad: FC Elva Punane, Läänemaa JK, Tartu FC Santos III ja Tartu JK Tammeka ValgeII väljak
Ajakava:
I väljak                                                                        II väljak
12.30 Tartu JK Tammeka Valge - Tartu FC Santos III      12.30 JK Läänemaa - FC Elva Punane
12.30 Tartu JK Tammeka Valge - FC Elva Punane          12.30 JK Läänemaa - Tartu FC Santos III
13.30 Tartu JK Tammeka Valge - JK Läänemaa              13.30 FC Elva Punane - Taru FC Santos III


2.turniir
Turniir toimub 3.septembril algusega kell 14.30 Kuressaare kunstmurul (Vuti 1, Kuressaare)
Turniiri läbiviija FC Kuressaare (kontakt Arli Saar 5383 7781), kohtunikud Roland Kütt ja Karl Sirel
Osalevad võistkonnad: Raplamaa JK Rapla, Raplamaa JK Kohila, Pärnu JK Poseidon ja FC Kuressaare)
Ajakava:
I väljak                                                                             II väljak
14.30 Raplamaa JK Rapla - Pärnu JK Poseidon                  14.30 FC Kuressaare - Raplamaa JK Kohila
15.00 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK Kohila                 15.00 Raplamaa JK Rapla - FC Kuressaare
15.30 FC Kuressaare - Pärnu JK Poseidon                         15.30 Raplamaa JK Kohila - Raplamaa JK Rapla



V voor

1.turniir
Turniir toimub 18. septembril algusega kell 13.00 Tartu Forseliuse Gümnaasiumi staadionil (Tähe 103, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu FC Santos III (kontakt Timo Afanassjev 5805 2027), kohtunikud Kristjan Kattus ja Joonas Luts
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka, Raplamaa JK Märjamaa, Raplamaa JK Kohila ja Tartu FC Santos III
Ajakava:
I väljakII väljak
13.00 Tartu JK Tammeka Valge - Tartu FC Santos III            13.00 Raplamaa JK Märjamaa - Raplamaa JK Kohila
13.30 Tartu FC Santos III - Raplamaa JK Kohila                   13.30 Tartu JK Tammeka Valge - Raplamaa JK Märjamaa
14.00 Raplamaa JK Märjamaa - Tartu FC Santos III              14.00 Raplamaa JK Kohila - Tartu JK Tammeka Valge


2.turniir
Turniir toimub 17. septembril algusega kell 13.00 Kilingi-Nõmme staadionil (Pargi 3, Kilingi-Nõmme)
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon (kontakt Martin Kaskla 5354 0519), kohtunikud Nils Grün ja Argo Linnaste
Osalevad võistkonnad: FC Elva Punane, Tartu JK Tammeka Sinine II, Läänemaa JK ja Päenu JK Poseidon
Ajakava:
I väljak                                                                             II väljak
13.00 FC Elva Punane - Läänemaa JK                               13.00 Tartu JK Tammeka Sinine II - Pärnu JK Poseidon
13.30 FC Elva Punane - Tartu JK Tammeka Sinine II           13.30  Läänemaa JK - Pärnu JK Poseidon
14.00 Tartu JK Tammeka Sinine II - Läänemaa JK               14.00 Pärnu JK Poseidon - FC Elva Punane
23.04.2017 13:54 VIDEO: Kalju hävitustöö Tuleviku vastu
23.04.2017 13:48 VIDEOD: Transi võit Pärnus, intervjuud Kotenko ja Leokiniga
23.04.2017 13:16 VIDEO: Levadia jätkas head seeriat Tartus
23.04.2017 12:21 VIDEOD: Flora alistas FCI, intervjuud Vladimir Voskoboinikovi ja Arno Pijpersiga
23.04.2017 12:08 Naiste Meistriliigas olid liidrid võidukad
ARHIIV











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.