KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U9.W
Värskes Jalkas nii Luule Komissarov kui ka eksklusiivintervjuu Madridi Reali poolkaitsjaga

Armastatud näitleja Luule Komissarovi nimi ei tohiks kellelegi võõras olla, tema kehastatud Laine on “Õnne 13” vaatajaid lõbustanud juba aastaid. Komissarov on ka kirglik jalgpallihull! Seda sõna parimas tähenduses. Jalkale jutustab ta, kuidas ta fänniks sai, mis vutistaadioni mudel tal kodus on, kuidas ta Wembleyl käis ning millised emotsioonid teda jalgpalli vahtides valdavad. Ugala raudvara tunnistab siiralt: töö segab jalgpalli vaatamist.

Mai Jalka pakub lugejatele eksklusiivse intervjuu Madridi Reali 22aastase horvaadist poolkaitsja Mateo Kovaciciga. Valitseva Meistrite liiga võitjaga on jututeemadeks muuhulgas Zinedine Zidane, Luka Modric ning el clasico. Kuidas seletab mees ise oma kiiret lendu? Vaatamata noorele eale on ta lisaks Hispaania suurklubile mänginud ka Milano Interis.

Horvaatia alistamisest ning Küprosega viigistamisest räägib meile ...

23.04.2017 13:40

Liiga tabel

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 10.00 Pärnu Ülejõe Gümn staadionil Tallinna mnt 40 a, Pärnu)
Turniiri läbiviija on Pärnu JK Vaprus Sinine (kontakt Ander Paabut 526 5944), kohtunik Greger Könninge
Osalevad võistkonnad:Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Kollane, Pärnu JK Poseidon I ja FC Paide
Ajakava:
10.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - FC Paide
10.30 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Poseidon I
11.00 FC Paide - Pärnu JK Poseidon I
11.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.00 Pärnu JK Vaprus Kollane - FC Paide
12.30 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Sinine

2.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 11.30 Sindi Gümnaasiumi staadionil (Kooli 9, Sindi)
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon II (kontakt Joonas Einfeldt 5343 4547), kohtunikud Joonas Einfeldt, Martin Kaskla ja Kert Pulst
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon II, Pärnu JK Poseidon III, Raplamaa JK Rapla ja Raplamaa JK Kohila
Ajakava:
11.30 Pärnu JK Poseidon II - Raplamaa JK Kohila
12.00 Pärnu JK Poseidon III - Raplamaa JK Rapla
12.30 Raplamaa JK Kohila - Raplamaa JK Rapla
13.00 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon III
13.30 Pärnu JK Poseidon III - Raplamaa JK Kohila
14.00 Raplamaa JK Rapla - Pärnu JK Poseidon II

3.turniir
Turniir toimub 22. mail algusega kell 12.00 Pärnu kunstmuruväljakul (Mai 3, Pärnu)
Turniiri läbiviija Pärnu JK I (kontakt Heigo Nigula 529 6443)
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK I, Pärnu JK II, FC Kuressaare ja Läänemaa JK
Ajakava:
12.00 Pärnu JK I - Läänemaa JK
12.30 Pärnu JK II - FC Kuressaare
13.00 Läänemaa JK F Kuressaare
13.30 Pärnu JK I - Pärnu JK II
14.00 Pärnu JK II - Läänemaa JK
14.30 FC Kuressaare - Pärnu JK I

II voor

1.turniir
Turniir toimub 18. juunil algusega kell 12.00 Kuressaare kunstmurul (Vuti 1, Kuressaare)
Turniiri läbiviija FC Kuressaare (kontakt Arli Saar 5383 7781), kohtunik Roland Kütt
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Kollane, FC Kuressaare ja Läänemaa JK
Ajakava:
12.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - Läänemaa JK
12.30 Pärnu JK Vaprus Kollane - FC Kuressaare
13.00 Läänemaa JK - FC Kuressaare
13.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.00 Pärnu JK Vaprus Kollane - Läänemaa JK
14.30 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus Sinine

2.turniir
Turniir toimub 15. mail algusega kell 10.  Sindi Gümnaasiumi staadionil (Kooli 9, Sindi)
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon I (kontakt Joonas Einfeldt 53434547), kohtunikud Joonas Einfeldt, Martin Kaskla ja Kert Pulst
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon I, Pärnu JK Poseidon II, Pärnu JK Poseidon III ja FC Paide
Ajakava:
10.00 Pärnu JK Poseidon II - FC Paide
10.30 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Poseidon I
11.30 FC Paide - Pärnu JK Poseidon I
12.00 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon III
12.30 Pärnu JK Poseidon III - FC Paide
13.00 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Poseidon II

3.turniir
Turniir toimub 5. augustil algusega kell 18.00 Rapla ÜG staadionil (Keskkooli 2, Rapla)
Turniiri läbiviija Raplamaa JK Rapla (kontakt Taavi Tüvist 528 1232), kohtunik Rein Pajunurm
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK I, Pärnu JK II, Raplamaa JK Kohila ja Raplamaa JK Rapla
Ajakava:
18.00 Raplamaa JK Rapla - Raplamaa JK Kohila
18.30 Pärnu JK I - Pärnu JK II
19.00 Raplamaa JK Rapla - Pärnu JK I
19.30 Raplamaa JK Kohila - Pärnu JK II
20.00 Raplamaa JK Kohila - Pärnu JK I
20.30 Raplamaa JK Rapla - Pärnu JK II


III voor

1.turniir
Turniir toimub 28. augustil algusega kell 12.00 Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi staadionil (Tallinna mnt 40a)
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Kollane (kontakt Ander Paabut 526 5944), peakohtunik Artur Ojala
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK I, Raplamaa JK Rapla, Pärnu JK Vaprus Sinine ja Pärnu JK Vaprus Kollane
Ajakava:
12.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - Raplamaa JK Rapla
12.30 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK I
13.00 Raplamaa JK Rapla - Pärnu JK I
13.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.00 Pärnu JK Vaprus Kollane - Raplamaa JK Rapla
14.30 Pärnu JK I - Pärnu JK Vaprus Sinine

2.turniir
Turniir toimub 27. augustil algusega kell 14.00 Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi staadionil (Kooli 9, Sindi)
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon III (kontakt  Joonas Einfeldt 5343 4547), kohtunik Kert Pulst
Osalevad võistkonnad: FC Kuressaare, Läänemaa JK, Pärnu JK Poseidon II ja Pärnu JK Poseidon III
Ajakava:
14.00 Pärnu JK Poseidon II - Läänemaa JK
14.30 Pärnu JK Poseidon III - FC Kuressaare
15.00 Läänemaa JK - FC Kuressaare
15.30 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon III
16.00 Pärnu JK Poseidon III - Läänemaa JK
16.30 FC Kuressaare - Pärnu JK Poseidon II

3.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 17.00 Kohila Gümnaasiumi staadionil (Kooli 1, Kohila), 
Turniiri läbiviija Raplamaa JK Kohila (kontakt Kaido Mägi 5839 7212)
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon I, Pärnu JK II, FC Paide ja Raplamaa JK Kohila
Ajakava:
I väljak                                                    II väljak
17.00 Pärnu JK Poseidon I - FC Paide      17.00 Pärnu JK II - Raplamaa JK Kohila
17.30 FC Paide - Raplamaa JK Kohila       17.30 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK II
18.00 Pärnu JK II - FC Paide                    18.00 Raplamaa JK Kohila - Pärnu JK Poseidon I


IV voor

1.turniir
Turniir toimub 10. septembril algusega kell 11.30 Haapsalu kunstmurul (Lihula mnt 10, Haapsalu)
Turniiri läbiviija Läänemaa JK (kontakt Triin Vellemäe 554 2276), peakohtunik Mart Pulst
Osalevad võistkonnad: FC Kuressaare, Raplamaa JK Rapla, Raplamaa JK Kohila ja Läänemaa JK
Ajakava:
11.30 Raplamaa JK Rapla - Raplamaa JK Kohila
12.00 FC Kuressaare - Läänemaa JK
12.30 Läänemaa JK - Raplamaa JK Kohila
13.00 Raplamaa JK Rapla - FC Kuressaare
13.30 FC Kuressaare - Raplamaa JK Kohila
14.00 Läänemaa JK - Raplamaa JK Rapla

2.turniir

Turniir toimub 25. septembril algusega kell 11.00 Paide Gümnaasiumi staadionil (Aiavilja 3)
Turniiri läbiviija FC Paide (Veiko Kurim 523 1218)
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon II, Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Vaprus Sinine ja FC Paide
Ajakava:
11.00 FC Paide - Pärnu JK Poseidon III
11.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Poseidon II
12.00 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Poseidon II
12.30 FC Paide - Pärnu JK Vaprus Sinine
13.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Poseidon III
13.30 Pärnu JK Poseidon II - FC Paide

3.turniir

Turniir toimub 24. septembril algusega kell 11.00 Pärnu kunstmurul (Mai 3, Pärnu)
Turniiri läbiviija Pärnu JK II (kontakt Heigo Nigula 529 6443), peakohtunik Mart Paumäe
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Kollane, Pärnu JK Poseidon I, Pärnu JK I ja Pärnu JK II
Ajakava:
11.00 Pärnu JK I - Pärnu JK Poseidon I
11.30 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.00 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.30 Pärnu JK I - Pärnu JK II
13.00 Pärnu JK II - Pärnu JK Poseidon I
13.30 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK I
23.04.2017 13:54 VIDEO: Kalju hävitustöö Tuleviku vastu
23.04.2017 13:48 VIDEOD: Transi võit Pärnus, intervjuud Kotenko ja Leokiniga
23.04.2017 13:16 VIDEO: Levadia jätkas head seeriat Tartus
23.04.2017 12:21 VIDEOD: Flora alistas FCI, intervjuud Vladimir Voskoboinikovi ja Arno Pijpersiga
23.04.2017 12:08 Naiste Meistriliigas olid liidrid võidukad
ARHIIV











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.