VAATA JÄRELE: Tammeka lasi seekord ise endale viis väravat lüüa, Kalju võitis võimsa lõpuga (galerii!) (2)

Eelmisel laupäeval 5:0 Narva Transi alistanud Tartu Tammeka lasi täna ise endale viis väravat lüüa ning kaotas Nõmme Kaljule 2:5.

Esimese poole tunniga väravaid ei löödud, kuigi Kaljul oli häid võimalusi ja Vladislav Veremejevi karistuslöök tabas posti.

Järgneva veerandtunniga skooriti aga lausa neli korda. Esmalt kaotas Karl Johan Pechter oma viiekastis palli Igor Subbotinile ning Amir Natho lükkas selle võrku. Juba järgmisel minutil andis Aleksandr Kulinitš madala tsenderduse ja Vladislav Homutov tegi seisuks 2:0.

Tammeka ei visanud püssi põõsasse ning Mart Paul Preiman lõi Andre Paju söödust ja Mihhail Slaštšjovi tsenderdusest kokku kaks väravat vastu. Vaheajale mindi seega seisul 2:2.

Kalju vahetas enamiku oma koosseisust välja 46. minutil, Tammeka 61. minutil. Teise poolaja keskel jättis Tristan Koskor tühja värava ees sajaprotsendilise võimaluse realiseerimata.

Viimase kaheksa minutiga tulistas Kalju kolm väravat ja võitis 5:2. Kaks korda skooris peaga Ivan Lobai, esmalt Aleksandr Volkovi nurgalöögist ja siis Andreas Raudsepa tsenderdusest. Lõppskoori vormistas Kaarel Usta.

Kalju koosseisus täna uusi nimesid ei olnud. Tartlaste ridades tegi aga kaasa 20-aastane Viimsi JK poolkaitsja Hannes Värs, kes sekkus vahetusest 68. minutil.