VAATA JÄRELE: U19 koondis lõpetas valikturniiri viigiga (galerii!) (1)
Eesti U19 koondis lõpetas koduse EM-valikturniiri Soome vastu 0:0 viigiga.
- Mängu kommenteeris Rasmus Voolaid.
- Vaata Brit Maria Taela galeriid klikkides lingil või uudise all!
- NB! Kui otsepilt nutiseadmes ei tööta, siis vajuta siia!
Eesti väravavaht Kristen Lapa pidi juba esimesel veerandtunnil mitu head tõrjet tegema. Ka edasises kohtumises oli domineerivamaks meeskonnaks Soome, kuid väravad jäid lukku.
Ühe punktiga jäi Eesti oma valikgrupis viimaseks. Itaalia kogus üheksa, Taani neli ja Soome kaks punkti.
Mitteametlik protokoll:
16. oktoobril kell 15.00 Rakvere linnastaadionil
Eesti - Soome 0:0 (0:0)
Hoiatused: 48. Markus Soomets - 37. Teemu Jäntti, 42. Jaakko Oksanen, 74. Jyri Kiuru
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Alain Durieux (Luksemburg)
Abikohtunikud: Tom Hansen (Luksemburg), Petr Blažej (Tšehhi)
Neljas kohtunik: Pavel Orel (Tšehhi)
Eesti: Kristen Lapa, Rasmus Saar, Maksim Tšerezov, Kaspar Laur (46. Artur Šarnin), Gustav-Hendrik Seeder, Mihkel Järviste, Markus Soomets, Mark Anders Lepik, Alex Matthias Tamm (60. Mattias Männilaan), Reno Mark (87. Gleb Pevtsov), Markkus Seppik.
Varus: Andreas Kallaste, Artur Šarnin, Henri Välja, Kristofer Piht, Mairo Miil, Daaniel Maanas, Mattias Männilaan, Gleb Pevtsov, Raimond Eino.
Soome: Rasmus Leislahti, Johannes Kytilä, Juho Hyvärinen, Teemu Jäntti, Akseli Ollila (46. Tommi Jäntti), Jaakko Oksanen, Niklas Jokelainen (46. Jyri Kiuru), Mikael Almen (68. Eetu Pellikka), Noah Nurmi, Anssi Suhonen, Enoch Banza (68. Maximo Tolonen).
Varus: Otto Huuhtanen, Roope Huhtala, Tuure Mäntynen, Eetu Pellikka, Maximo Tolonen, Tariq Kazi, Jyri Kiuru, Maximus Tainio, Tommi Jäntti.
Eesti koondis:
Väravavahid
1 Andreas Kallaste (29.06.2000) – Viljandi JK Tulevik (laenul Vändra JK Vaprusest)
12 Kristen Lapa (11.02.2000) – Tallinna FC Flora
Kaitsjad
3 Maksim Tšerezov (26.03.2001) – JK Narva Trans
4 Kaspar Laur (08.04.2000) – JK Tallinna Kalev (laenul Paide Linnameeskonnast)
5 Gustav-Hendrik Seeder (29.11.2000) – Viljandi JK Tulevik
13 Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
14 Daaniel Maanas (05.01.2000) – Tartu JK Tammeka
19 Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora
Poolkaitsjad
2 Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare (laenul Tallinna FC Florast)
6 Artur Šarnin (19.07.2000) – Tallinna JK Legion
7 Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
8 Markus Soomets (02.03.2000) – U.C Sampdoria (ITA)
10 Henri Välja (04.11.2001) – Paide LM
16 Reno Mark (16.11.2000) – Pärnu JK Vaprus
18 Gleb Pevtsov (23.10.2000) – Kohtla-Järve JK Järve
23 Raimond Eino (15.02.2000) – FC Nõmme United (laenul Saku Sportingust)
Ründajad
9 Mark Anders Lepik (10.09.2000) – Tallinna FC Flora
11 Kristofer Piht (24.04.2001) – Paide Linnameeskond
15 Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC
17 Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Peatreener: Argo Arbeiter
Abitreener: Alo Bärengrub
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Arst: Ragne Riim
Videoanalüütik: Karl Taul
Mänedžer: Raily Anter
Soome koondis:
Väravavahid
1 Otto Huuhtanen (28.02.2000) – Newcastle United FC
12 Rasmus Leislahti (16.06.2000) – HJK
Kaitsjad
2 Roope Huhtala (21.06.2000) – Ilves
3 Tuure Mäntynen (17.01.2000) – 1. FC Kaiserslautern
4 Johannes Kytilä (19.01.2000) – HJK
5 Juho Hyvärinen (27.03.2000) – RoPS
13 Mikael Almen (08.03.2000) – Ilves
14 Tariq Kazi (06.10.2000) – Ilves
16 Noah Nurmi (06.02.2001) – Esbjerg FB
Poolkaitsjad
6 Teemu Jäntti (02.03.2000) – FC Lahti
8 Jaakko Oksanen (07.11.2000) – Brentford FC
15 Jyri Kiuru (09.02.2000) – HJK
17 Anssi Suhonen (14.01.2001) – Hamburger SV
18 Maximus Tainio (24.05.2001) – Tottenham Hotspur FC
19 Enoch Banza (04.02.2000) – HJK
20 Tommi Jäntti (07.03.2000) – HJK
Ründajad
7 Akseli Ollila (25.04.2000) – EIF
9 Eetu Pellikka (23.02.2000) – KuPS
10 Niklas Jokelainen (30.03.2000) – Ilves
11 Maximo Tolonen (04.03.2001) – SJK
Peatreener: Kai Nyyssönen
Treenerid: Stephen Ward, Joni Lehtonen, Jussi Nuorela
Väravavahtide treener: Jani Meriläinen
Videoanalüütik: Kalle Marjamäki
Arst: Heikki-Jussi Laine
Füsioterapeut: Niklas Virtanen
Varustaja: Sami Miettinen
Delegatsiooni juht: Ville Sairanen