KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Fännideturniiri võitis JK Sillamäe Kalev
Laupäeva õhtul vallutasid Kalevi Spordihalli täielikult jalgpallifännid, sest lisaks pealtvaatamisele olid nad ka osalised! Toimus turniir kümne erineva toetajate ühenduse vahel. Koos EJL-iga korraldas Expert karikatele mängitavat turniiri Soccernet.

Täiseduga läbis alagrupiturniiri A-grupis Paide Linnameeskond, teisena läks sealt poolfinaali JK Jalgpallihaigla 7 punktiga. B-grupist pääsesid 9 punktiga edasi JK Sillamäe Kalev ja FC Flora, ka FC Kuressaare kogus nendega võrdselt punkte, kuid jäi siiski kolmandaks.

Paide jätkas täiseduga ka poolfinaalis, kui võideti FC Flora tulemusega 2:1. Teisena pääses finaali JK Sillamäe Kalev, kes alistas JK Jalgpallihaigla samuti 2:1. Kolmandale kohale tuli lõpuks FC Flora, kes oli mängujärgsete penaltide löömisel veidi täpsem, kui Jalgpallihaigla.

Finaalis Paide ja Sillamäe vahel mängiti luuravalt, väravaid ei löödud ja penatidega oli 4:3 täpsem JK Sillamäe Kalev, kes pälvis ka esikohakarika.


Laupäev, 19. detsember kell 17:00–22:00
Expert Fännide turniir

17:00 Mäng Soccerneti endiste ja praeguste tegijate vahel lõppes praeguste 3:0 võiduga.

A-alagrupp: 1. Paide Linnameeskond 12p, 2. JK Jalgpallihaigla 7p, 3. Tartu JK Tammeka 5p, 4. Nõmme JK Kalju 4p, 5. Tallinna FC Levadia 0p,
B-alagrupp: 1. JK Sillamäe Kalev 9p, 2. Tallinna FC Flora 9p, 3. FC Kuressaare 9p, 4. Pärnu JK Vaprus 3p, 5. Viljandi JK Tulevik 0p

Alagrupimängud
17:20 A Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond  0:2
17:31 B Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik  2:0
17:42 A JK Jalgpallihaigla - Tartu JK Tammeka  0:0
17:53 B JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus  1:0
18:04 A Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  2:3
18:15 B FC Kuressaare - Tallinna FC Flora  1:4
18:26 A JK Jalgpallihaigla - Paide Linnameeskond  0:4
18:37 B JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik  3:0
18:48 A Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju  1:1
18:59 B Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora  0:1
19:10 A Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond  0:3
19:21 B FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik  2:1
19:32 A JK Jalgpallihaigla - Nõmme JK Kalju  1:0
19:43 B JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora  4:1
19:54 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia  3:0
20:05 B Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare  0:1
20:16 A Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka  2:1
20:27 B Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus  0:3
20:38 A JK Jalgpallihaigla - Tallinna FC Levadia  1:0
20:49 B JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare  1:2

Poolfinaalid
21:10 A1 Paide Linnameeskond - B2 Tallinna FC Flora  2:1
21:21 A2 JK Jalgpallihaigla - B1 JK Sillamäe Kalev  1:2

Kohamängud
21:32 III koha mäng Tallinna FC Flora - JK Jalgpallihaigla  1:1, pen. 2:1
21:43 Finaal Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev  0:0, pen 3:4

I koht: JK Sillamäe Kalev
II koht: Paide Linnameeskond
III koht: Tallinna FC Flora

Parim mängija: Dimitri Derenivjov (JK Sillamäe Kalev)
Parim väravavaht: Urmas Pai (JK Jalgpallihaigla)
Resultatiivseim mängija: Petr Muhhin (JK Sillamäe Kalev)

Kõik väravalööjad
5 Koljak Sebastian, FC Kuressaare
5 Muhin Petr, Sillamäe Kalev
4 Onkel Kaspar, Tallinna FC Flora
3 Jahimaa Andres, Nõmme Kalju
3 Maimann M., Paide Linnameeskond
3 Krigulson Karli, Tartu Tammeka
2 Luts Tõnn, Paide Linnameeskond
2 Lõokene Margus, Tallinna FC Flora
2 Kööp Kaupo, Paide Linnameeskond
2 Soosaar Sander, Pärnu Vaprus
2 Nuutre Jaanus, Tallinna FC Flora
2 Marvig Mihkel, Jalgpallihaigla
2 Dervinjov Sergei, Sillamäe Kalev
2 Tõnström Tõnis, Paide Linnameeskond
1 Golubcovs Sergejs, Tallinna Levadia
1 Gorevoi Tarass, Tallinna Levadia
1 Juhanson Indrel, Paide Linnameeskond
1 Jõesäär P., Paide Linnameeskond
1 Karmann Rainer, Paide Linnameeskond
1 Lillo Joonas, Tartu Tammeka
1 Orlov Anton, Sillamäe Kalev
1 Pilt Pärtel, Tallinna FC Flora
1 Roosileht Alex, Nõmme Kalju
1 Tutukin Aleksander, Sillamäe Kalev
1 Elari Ennok, Viljandi JK Tulevik
1 Dervenjov Dimitri, Sillamäe Kalev
1 Silvere Heinri, Tallinna FC Flora
1 Metsmägi Madis, Tartu Tammeka
1 Ahman Danel, Pärnu Vaprus
1 Kruusimäe Tarmo, Jalgpallihaigla
1 Kovalchuk Konstantin, Sillamäe Kalev
1 Kuris Karli, FC Kuressaare
1 Pent Martti, Paide Linnameeskond
1 Toomast Valdis, Jalgpallihaigla
19.12.2009 21:31













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.