KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Uhlsporti C1- klassi turniiri võitis SC Real
Enne jõulupuhkust on Aastalõputurniiril kavas veel kaks turniiri. Tänane hommikupoolik koos lõunaga oli C1-klassi noorte päralt. 15 alustanud meeskonna seast jõudis esimesena poolfinaali Tallinna SC Real.

Teisena selgus edasipääseja C-grupis, kus kujunes selline olukord, et seoses Sillamäe loobumisega osales vaid 3 meeskonda ning FC Maardu ja JK Tallinna Kalev lõpetasid täpselt võrdsete näitajatega. Edasipääseja selgitamiseks tuli heita liisku. Õnn naeratas FC Maardule. 

D-grupist pääses edasi Pärnu JK. A-grupi viimases mängus löödi rekordilised 14 väravat, kui TJK Legion K võitis K-Järve FC Lootust 11:3, kusjuures Mirza Gassimov üksinda lõi tervelt kuus! Viimasena pääses poolfinaali Tartu JK Tammeka.

Esimeses poolfinaalis alistas SC Real FC Maardu põnevas mängus 3:2. Teiseks finalistiks sai Tartu JK Tammeka peale 2:0 võitu Pärnu JK üle.

Kolmanda koha mängus võitis FC Maardu 2:2 viigilise normaalaja järel penaltidega 3:2 Pärnu JK. Finaalis pani oma paremuse maksma SC Real, tulemusega 4:2 võideti Tartu JK Tammeka. SC Realile on see teiseks esikohaks Aastalõputurniiril.

Parimaks mängijaks nimetati Marten Saarlas Realist, parim väravaht oli Maksim Zelentsov Maardust, resultatiivseim Henri Hanson Pärnu JK-st.

Kolmapäev, 23.detsember 8:00 - 15:00
Uhlsporti C1- klassi turniir 
Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. SC Real 9p, 2. TJK Legion K 4p, 3. FC Levadia 4p, 4. K-Järve FC Lootus 0p
B: 1. Tartu JK Tammeka 7p, 2. FC Infonet 5p, 3. Viljandi JK Tulevik 2p, 4. Viimsi NJK 1p
C: 1. FC Maardu 4p, 2. JK Tallinna Kalev 4p, 3. Lasnamäe FC Ajax 0p, JK Sillamäe (loobus)
D: 1. Pärnu JK 7p, 2. Tallinna FC Flora 4p, 3. SK 10 Premium 3p, 4. Keila JK 3p 

Alagrupimängud:
08:00 A SC Real - TJK Legion K  2:0
08:15 B FC Infonet - Viimsi NJK  2:1
08:30 C Lasnamäe FC Ajax - FC Maardu  1:2
08:45 D Tallinna FC Flora - Keila JK  1:3
09:00 A K.-Järve FC Lootus - FC Levadia  0:3
09:15 B Viljandi JK Tulevik - JK Tammeka  0:1
09:30 C JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe  +:-
09:45 D Pärnu JK - SK 10 Premium  5:1
10:00 A TJK Legion K - FC Levadia  1:1
10:15 B Viimsi NJK - Viljandi JK Tulevik  2:2
10:30 C FC Maardu - JK Tallinna Kalev  1:1
10:45 D Keila JK - SK 10 Premium  1:2
11:00 A SC Real - FC Lootus K.-Järve  2:0
11:15 B JK Tammeka - FC Infonet  0:0
11:30 C JK Sillamäe - Lasnamäe FC Ajax  -:+
11:45 D Tallinna FC Flora - Pärnu JK  1:1
12:00 A FC Levadia - SC Real  2:4
12:15 B JK Tammeka - Viimsi NJK  4:0
12:30 C JK Tallinna Kalev - Lasnamäe FC Ajax  2:1
12:45 D Pärnu JK - Keila JK  5:1
13:00 A TJK Legion K - K.-Järve FC Lootus  11:3
13:15 B FC Infonet - Viljandi JK Tulevik  2:2
13:30 C FC Maardu - JK Sillamäe  +:-
13:45 D SK 10 Premium - Tallinna FC Flora  0:3

Poolfinaalid:
14:00 A1 SC Real - C1 FC Maardu  3:2
14:15 B1 Tartu JK Tammeka - D1 Pärnu JK  2:0

Kohamängud:
14:30 III - IV koha mäng FC Maardu - Pärnu JK  2:2, pen 3:2
14:45 Finaal SC Real - Tartu JK Tammeka  4:2

I koht: SC Real - Magnus Karofeld, Kirill Dmitrijev, Hardi Link, Pavel Marin, Kevin Kauber, Marten Saarlas, Marten Rimmel, Andry Liiva, Hans Kristjan Hansberg, Hans Joosep Tammerik, Reigo Rosenberg, Kaspar Oll, Karl Parts, Andre Järva, Ralf Kruusimaa, Stener Eessaar, Riico Sundja.

II koht: Tartu JK Tammeka - Erlend Ansip, Karl Kera, Robin Saluoks, Siim Sillaots, Eric Pärn, Martin Thomson, Priit Peedo, Martin Jõgi, Eduard Uljanov, Geir Suurpere, Karl-Robert Pedaksaar, Karl-Martin Uiga.

III koht: FC Maardu - Maksim Zelentsov, Viktor Avilov, Vladimir Avilov, Artur Laptev, Vladimir Borovkov, Oleg Tsupsman, Karen Mnitarjan, Nikita Brõlin, Roman Ponomarjov, Jevgeni Harin, Aleksei Karzubov, Vadim Borodavka, Aleksandr Piliptsuk, Leonid Bondarenko.

Parim väravalööja: Henri Hanson (Pärnu JK) - 8 väravat
Parim väravavaht: Maksim Zelentsov (FC Maardu)
Parim mängija: Marten Saarlas (SC Real)

Väravalööjate edetabel:
8 Henri Hanson, Pärnu JK
7 Mirza Gassimov, TJK Legion
5 Pavel Marin, SC Real
4 Dmitri Boreitorov, TJK Legion
4 Marten Saarlas, SC Real
3 Dmitri Sui, Keila JK
3 Jevgeni Harin, FC Maardu
3 Kevin Kauber, SC Real
3 Martin Jõgi, JK Tammeka
2 Eddie Ever, FC Levadia
2 Karl Võerde, Viimsi NJK
2 Aleksei Karzubov, FC Maardu
2 Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora
2 Sergio Riiu, FC Levadia
2 Eduard Uljanov, JK Tammeka
2 Alex Sander Sepp, JK Tallinna Kalev
2 Madis Tammsaar, Pärnu JK
2 Kristjan Kergand, FC Lootus K.-Järve
2 Priit Reedo, JK Tammeka
2 Paal-Hendrik Piller, Pärnu JK
1 Sten Jõgi, Viimsi NJK
1 Pavel Petrov, FC Infonet
1 Vadim Aksjonov, FC Infonet
1 Vladimir Avilov, FC Maardu
1 Karl Reitalu, FC Levadia
1 Aron Kristjan Kovru, JK Viljandi Tulevik
1 Sander Loigo, JK Viljandi Tulevik
1 Marco Linno, JK Tallinna Kalev
1 Joosep Järs, SK 10 Premium
1 Tanel Raud, Keila JK
1 Joonas Männik, SK 10 Premium
1 Kaspar Oll, SC Real
1 Stener Eessaar, SC Real
1 Andry Liiva, SC Real
1 Erik Kaldma, FC Levadia
1 Eric Pärn, JK Tammeka
1 Sergei Juhnevits, FC Ajax Lasnamäe
1 Robin Kinnunen, Keila JK
1 Mikk-Markus Metsis, Pärnu JK
1 Rauf Mikailov, TJK Legion
1 Roman Smolyak, FC Lootus K.-Järve
1 Matvei Igonen, FC Infonet
1 Steven Jents, JK Viljandi Tulevik
1 Edgar Tur, FC Infonet
1 Joseph Saliste, Tallinna FC Flora
1 Sander Lootus, Tallinna FC Flora
1 Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
1 Oleg Tsupsman, FC Maardu
1 Karl Kera, JK Tammeka
ov. Aleksander Aksjonov, FC Infonet
ov. Jevgeni Harin, FC Maardu
ov. Pärnu JK
23.12.2009 12:32













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.