KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pühapäevaõhtune Triobeti teise liiga Esimene turniir lõppes Kalju II võiduga
Pühapäeva õhtupoolne aeg oli teise liiga esimese turniiri päralt. Osales jällegi 16 meeskonda. Poolfinaali pääsesid Pärnu Kalevi SK, Nõmme JK Kalju II, Tallinna FC Ararat ja Kohtla-Järve JK Alko.

Esimene poolfinaal Pärnu Kalevi SK ja Nõmme JK Kalju vahel lõppes 2:2 viigiga. Mängujärgsete penaltidega oli 3:2 edukam Kalju. Teiseski poolfinaalis selgus finaalipääseja penaltiseeria järel. Seekord oli 3:2 kindlam FC Ararat.

Ka 3. - 4. koha mängus jõuti väravaterohkelt mängides penaltiseeriani. 3:3 normaalaja järel pälvis penaltidega 3:2 kolmanda koha Kohtla-Järve JK Alko.

Ei saadud finaaliski hakkama ilma penaltiteta. Normaalaeg 0:0. Teistkordselt oli penaltidelöömises edukam Nõmme JK Kalju II. Neile ka Triobeti esikohakarikas. Järgnesid Ararat ja Alko.

Parimaks mängijaks nimetati Deniss Komšin Alkost, parim väravavaht oli Janno Hermanson ja suurim väravalööja Avetis Harutjunjan.

Pühapäev, 27.detsember kell 15:00 - 22:00
Triobeti II liiga Esimene turniir

Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. Pärnu Kalevi SK 9p, 2. FC Nõmme United 6p, 3. Lasnamäe FC Ajax II 3p, 4. Sõrve JK 0p

B: 1. Tallinna FC Ararat 9p, 2. Tartu JK Tammeka II 6p, 3. FC M.C.Tallinn 3p, 4. Tartu SK 10 Premium 0p

C: 1. Nõmme JK Kalju II 7p, 2. HÜJK Emmaste 7p, 3. Tallinna JK Dünamo 3p, 4. FC Tarvastu 0p

D: 1. Kohtla-Järve JK Alko 9p, 2. FC Elva 4p, 3. Türi JK Ganvix 3p, 4. JK Tallinna Kalev II 1p

Alagrupimängud
15:00 A FC Nõmme United - Pärnu Kalevi SK  1:5 
Väravad: Jaanus Põllumees - Envar Lauter, Genet Õunapuu, Toomas Pent, Tarmo Pilv, Romek Kašulin
15:15 A Lasnamäe FC Ajax II - Sõrve JK  2:0
Väravad: Levani Lagvilava 2
15:30 C Tallinna JK Dünamo - FC Tarvastu  1:0
Värav: Anatoli Beregovski
15:45 C HÜJK Emmaste - Nõmme JK Kalju II  0:0
Väravad: -
16:00 A Pärnu Kalevi SK - Sõrve JK  2:0
Väravad: Antti Luigemaa 2
16:15 A FC Nõmme United - Lasnamäe FC Ajax II  1:0
Värav: Ivar Sova
16:30 C FC Tarvastu - Nõmme JK Kalju II  0:2
Väravad: Verner Uibo 2
16:45 C Tallinna JK Dünamo - HÜJK Emmaste  0:1
Värav: Janar Tükk
Eemaldamine: Mihhail Lissenkov (Dünamo)
17:00 A Lasnamäe FC Ajax II - Pärnu Kalevi SK  0:1
Värav: Romek Kašulin
17:15 A Sõrve JK - FC Nõmme United  0:1
Värav: Rivo Kaju
17:30 C HÜJK Emmaste - FC Tarvastu  1:0 
Värav: Andrus Mitt
17:45 C Nõmme JK Kalju II - Tallinna JK Dünamo  1:0
Värav: Rando Rand
18:00 B Tartu JK Tammeka II - FC M.C.Tallinn  1:0
Värav: Simo Tenno
18:15 B Tallinna FC Ararat - Tartu SK 10 Premium  4:0  
Väravad: Avetis Harutjunjan 3, Andrei Antonov
18:30 D Kohtla-Järve JK Alko - FC Elva  2:0
Väravad: Grigori Tipukin, Artur Makarov
18:45 D Türi JK Ganvix - JK Tallinna Kalev II  2:0
Väravad: Kristo Kiik, Ergo Eelmäe
19:00 B FC M.C.Tallinn - Tartu SK 10 Premium  4:3
Väravad: Aleksandr Vassiljev, Karl Lepist, Rimo Hunt 2 - Andi Kaio 3
19:15 B Tartu JK Tammeka II - Tallinna FC Ararat  0:2
Väravad: Andrei Antonov, Vaagn Arutjunjan
Eemaldamine: Andrei Usmanov (Ararat)
19:30 D FC Elva - JK Tallinna Kalev II  0:0
Väravad: -
19:45 D Kohtla-Järve JK Alko - Türi JK Ganvix  1:0
Värav: Deniss Tjapkin
20:00 B Tallinna FC Ararat - FC M.C.Tallinn  2:1
Väravad: Vaagn Arutjunjan, Avetis Harutjunjan - Vladimir Tselnokov
20:15 B Tartu SK 10 Premium - Tartu JK Tammeka II  0:2
Väravad: Simo Tenno, Kristjan Tüür
20:30 D Türi JK Ganvix - FC Elva  0:2
Väravad: ov. Arsen Abeljan, Richard Vald
20:45 D JK Tallinna Kalev II - Kohtla-Järve JK Alko  0:1
Väravad: Igor Tomaševski

Poolfinaalid:
21:00 A1 Pärnu Kalevi SK - C1 Nõmme JK Kalju II*  2:2, pen. 2:3 
Väravad: Mattias Lilleste, Toomas Pent - Verner Uibo, Priit Mäeorg
21:15 B1 Tallinna FC Ararat* - D1 Kohtla-Järve JK Alko  0:0, pen. 3:2 
Väravad: -

Kohamängud:
21:30 III - IV koha mäng Pärnu Kalevi SK - Kohtla-Järve JK Alko*  3:3, pen. 2:3  
Väravad: Antti Luigemaa, Genet Õunapuu, Romek Kašulin - Dmitri Gabinet, Deniss Komšin 2

21:45 Finaal Nõmme JK Kalju II* - Tallinna FC Ararat  0:0, pen. 3:2 
Väravad: -

I koht Nõmme JK Kalju II: Andreas Aniko, Kuno Tehva, Rando Rand, Verner Uibo, Janno Hermanson, Priit Raamat, Priit Mäeorg, Aleksander Saharov, Artjom Knjazev, Indrek Palm, Marek Mäekala.
Foto: Pille Raadik

II koht Tallinna FC Ararat: Andrei Antonov, Artjom Arhangelski, Vaagn Arutjunjan, Mihhail Belov, Juri Djomin, Avetis Harutjunjan, Vitali Ivahnenko, Igor Ivanov, Aleksandr Maltsev, Aleksandr Zavjalov, Andrei Usmanov.

III koht Kohtla-Järve JK Alko: Vadim Beljakov, Grigori Tipukin, Oleg Martšuk, Deniss Komšin, Artur Makarov, Igor Tomaševski, Mihhail Tsarjev, Dmitri Gabinet, Vladislav Grigorjev, Deniss Tjapkin, Aleksei Petjukevitš, Maksim Ristimägi, Vitali Tuljakov, Armen Matevosjan.

IV koht Pärnu Kalevi SK: Ott Joala, Vasily Tsubera, Envar Lauter, Robert Born, Karl-Martin Müür, Romek Kašulin, Genet Õunapuu, Tiit Margus, Jorma Kosenkranius, Tarmo Pilv, Toomas Pent, Taago Tõnisson, Andrus Tikerpere, Antti Luigemaa, Mattias Lilleste. 

Parim väravalööja: Avetis Harutjunjan (FC Ararat)
Parim väravavaht: Janno Hermanson (JK Kalju II)
Parim mängija: Deniss Komšin (JK Alko)

Ülejäänud meeskondade ülesandmislehed:

JK Dünamo: Mihhail Lissenkov, Mihhail Andrejev, Pavlo Hruzevych, Valeri Korobtsov, Dmitri Židkov, Maksim Židkov, Anton Polotnjanõi, Anatoli Božko, Vadim Zahharov, Maksim Karpov, Anatoli Beregovski, Nikolai Bokanov, Igor Burlakov, Dmitry Šadrin, Ilja Batšurko, Alexander Bašarin.

HÜJK Emmaste: Mart Kase, Vassili Malgin, Tauri Tursk, Arsi Pavelts, Ergo Reinvald, Jaak Prints, Allan Soomets, Rene Kaas, Anton Agoshkov, Jaanus Helm-Rosin, Imre Aruoja, Raido Oja, Henry Person, Martin Maasing, Janar Tükk, Andrus Mitt, Kert Küttis.

FC Tarvastu: Janar Mastik, Indrek Klein, Marek Hanson, Marek Naaris, Tairo Orav, Denis Putnin, Kaspar Orav, Heigo Kosemets, Henri Sammul, Priit Pärnpuu, Kaido Ütsik.

FC Ajax II: Aleksandr Boldõrev, Denis Kirilin, Šamil Mussajev, Robert Raudsaar, Valentin Fuksov, Sergei Jarjomenko, Jevgeni Kirpu, Deniss Kovtun, Levani Lagvilava, Vitali Mihhasev, Igor Plotnikov, Aleksandr Starodub, Aleksei Zotov, Aleksei Vasko, Sergei Kononov.

Sörve JK: Rait Hansen, Timo Saabas, Kaarel Mai, Mihkel Aavik, Mario Pruul, Mikk Rajaver, Stenver Matt, Andrus Koplimäe, Hans Hiiuväin.

FC Nõmme United: Madis Kallas, Henri Paavo, Priit Jalasto, Antti Arst, Janno Jürisson, Ivar Sova, Rivo Kaju, Oleg Lambinen, Ranno Kaju, Jaanus Põllumees.

FC M.C. Tallinn: Toomas Wilson, Janek Taan, Karl Lepist, Veiko Murumaa, Roland Tammlo, Fjodor Voronin, Mihhail Gross, Andre Talivee, Rimo Hunt, Aleksandr Vassiljev, Vladimir Tselnokov.

FC Elva: Vadim Gurnik, Janer Gorohhov, Kevin Paavo, Juss Tavel, Richard Vald, Magnus Krik, Oliver Andres, Kimmo Ploompuu, Hans Tiitsmann, Raiko Karpov, Kevin Tülp, Martin Kaarjärv.

Tartu SK 10 Premium: Richard Aland, Mikk Teppo, Jürgo Väli, Ingmar Rõustik, Reimo Austa, Allan Pilvet, Martin Vilismäe, Lauri Ott, Jarko Lilleallik, Ats Joandi, Oliver Avasoo, Andi Kaio.

Tartu JK Tammeka II: Ats Kutter, Chris Anderson, Erik Vares, Tanel Joosep, Meelis Meisalu, Kristo Pahla, Kristjan Tüür, Simo Tenno, Martin Naggel, Marek Laasik.

Türi JK Ganvix: Andrus Lukjanov, Agu Rootsma, Kristo Kiik, Ergo Eelmäe, Marko Kõiv, Raido Vespere, Raido Kangur, Viljo Tibu, Arsen Abeljan, Jüri Karus, Romet Köhler, Peteri Pajumets.

JK Tallinna Kalev II: Priidu Ahven, Agil Malilov, Aleksander Kulikov, Henri Niinlaub, Vadim Kuznetsov, Johannes Kukebal, Lauri Lend, Margus Korju, Priit Pästlane, Paul Kask, Margus Tagasaar, Ivars Ungurs.

Väravalööjate edetabel:
4 Avetis Harutjunjan, Tallinna FC Ararat
3 Andi Kaio, Tartu SK 10 Premium
3 Romek Kašulin, Pärnu Kalevi SK
2 Levani Lagvilava, Lasnamäe FC Ajax II
3 Antti Luigemaa, Pärnu Kalevi SK
3 Verner Uibo, Nõmme JK Kalju
2 Rimo Hunt, FC M.C. Tallinn
2 Andrei Antonov, Tallinna FC Ararat
2 Vaagn Arutjunjan, Tallinna FC Ararat
2 Simo Tenno, Tartu JK Tammeka II
2 Genet Õunapuu, Pärnu Kalevi SK
2 Toomas Pent, Pärnu Kalevi SK
2 Deniss Komšin, Kohtla-Järve JK Alko
1 Jaanus Põllumees, FC Nõmme United
1 Envar Lauter, Pärnu Kalevi SK
1 Tarmo Pilv, Pärnu Kalevi SK
1 Anatoli Beregovski, Tallinna JK Dünamo
1 Ivar Sova, FC Nõmme United
1 Janar Tükk, HÜJK Emmaste
1 Rivo Kaju, FC Nõmme United
1 Andrus Mitt, HÜJK Emmaste
1 Rando Rand, Nõmme JK Kalju
1 Grigori Tipukin, Kohtla-Järve JK Alko
1 Artur Makarov, Kohtla-Järve JK Alko
1 Kristo Kiik, Türi JK Ganvix
1 Ergo Eelmäe, Türi JK Ganvix
1 Aleks Vassiljev, FC M.C. Tallinn
1 Karl Lepist, FC M.C. Tallinn
1 Deniss Tjapkin, Kohtla-Järve JK Alko
1 Vladimir Tselnokov, FC M.C. Tallinn
1 Kristjan Tüür, Tartu JK Tammeka II
1 Richard Vald, FC Elva
1 Igor Tomaševski, Kohtla-Järve JK Alko
1 Mattias Lilleste, Pärnu Kalevi SK
1 Priit Mäeorg, Nõmme JK Kalju
1 Dmitri Gabinet, Kohtla-Järve JK Alko
ov Arsen Abeljan, Türi JK Ganvix

27.12.2009 17:49











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.