KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Eesti U16 koondis jäi alla Põhja-Iirimaale

Sel nädalal kogunenud Eesti U16 koondise jaoks lõppes treeninglaager 0:1 kaotusega Põhja-Iirimaale.

Noortekoondis kohtus vastasega sel nädalal kahel korral – kuigi kolmapäeval mindi avakohtumist 1:0 juhtima, kaotati mäng 1:2. Täna sündis kohtumise ainus värav 12. minutil, mil täpne oli Ben Wilson.

„Võib öelda, et mõlemad mängud olid sarnased, sest vastane mängis rohkem palliga kui meie. Lisaks oli meil probleeme mängudesse sisse elamisega – täna olime näiteks 20. minutil toimunud joogipausile eelnenud aja mängust täiesti väljas. Jah, meil oli ka uusi mängijaid algkoosseisus ja võimalik, et elevus mängis oma rolli. Aga pärast pausi oli meie mäng juba natuke parem ja hakkasime duelle võitma ka, sest alguses ei õnnestunud see kuidagi. Enesekindlus palliga on samuti midagi sellist, mida meil praegu liialt vähe on,“ ütles noortekoondise peatreener Marko Pärnpuu.

U16 koondise ridadest puudusid seekord viis põhimängijat, kes olid samal ajal U17 koondisega Ukrainas. „Mängijate puudumine annab ikka alati tunda, aga oli hea, et saime näha mängijaid, kes arvatavasti teisel juhul valikusse poleks mahtunud,“ arvas Pärnpuu.

U16 koondist ootab järgmisena ees sõpruskohtumine Helsingi noortega, mis toimub Soomes 20. septembril.

Tänase mängu protokolli saab vaadata SIIT.

Foto: EJL

26.08.2016 20:32 
Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.