KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Selgusid neidude koondiste vastased EM-valikturniiril

Täna loositi Šveitsis Nyonis tüdrukute U17 ning U19 koondised EM-valikturniiride alagrupid. U17 koondis sai õiguse korraldada enda alagrupi turniir, U19 koondis peab oma kohtumised Hollandis.

U17 koondis loositi seitsmendasse alagruppi ning ees ootavad kohtumised Tšehhi, Hollandi ja Türgiga. Mängud peetakse esialgsete plaanide kohaselt 1.-7. oktoobrini Tallinnas.

Valikturniiril osaleb kokku 44 riiki, kes on jagatud 11 alagruppi. Järgmisesse ringi teenivad pääsme alagruppide kaks parimat ning samuti parim kolmanda koha omanik võrdluses enda alagrupi kahe paremaga. Koha järgmises ringis on endale juba kindlustanud parima asetusega Saksamaa.

Finaalturniir toimub kaheksa naiskonna osavõtul Leedus, kelle tüdrukute koondis teenis võõrustajariigina otse pääsme finaalturniirile.

Koha eest neidude U19 finaalturniiril hakkavad võitlema 48 koondist, kes loositi 12 alagruppi. Eesti sai enda vastasteks Hollandi, Iirimaa ja Läti. Võõrustajariigi õiguse selles alagrupis teenis Holland.

Mängude täpsed toimumisajad on samuti veel selgumisel, kuid peetakse ajavahemikes 11.-29. september või 16.-24. oktoober.

Edasi järgmisesse ringi pääsevad alagruppide kaks paremat kohta. Finaalturniir toimub 2018. aasta suvel kaheksa koondise osavõtul ning võõrustajariigina on sinna otse edasipääsu teeninud Šveits.

Pildil tüdrukute U19 koondis selle aasta oktoobris kodusel valikturniiril

 

11.11.2016 13:35
 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.