KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Neidude U16 ja U17 koondised kogunevad jaanuari lõpus

21. ja 22.jaanuaril toimuvad kogunemised tüdrukute U16 ja U17 koondiste kandidaatidele, et pidada ühistreeningud.

U16 koondis koguneb 21. jaanuaril kell 9:30 EJL-i Jalgpallihallis. Kogunemisele on oodatud järgmised mängijad:

Väravavahid
Anastasia Otrutskaya (27.03.2001) – Tartu SK 10 Premium
Johanna Priske (30.07.2002) – FC Kuressaare
Jonna Soomets (12.02.2002) – Nõmme Kalju FC
Anastasia Zabello (01.02.2001) – Tallinna FC Levadia

Kaitsjad
Maria Grenberg (21.05.2002) – Pärnu JK
Annabel Jesin (19.09.2002) – FC Elva
Karmen Konnapere (08.04.2001) – Raplamaa JK
Karmen Kelsi Kruut (21.01.2002) – FC Kuressaare
Johanna Marie Link (07.09.2002) – JK Tallinna Kalev
Marie Madise (28.06.2002) – Tabasalu JK
Sandra Põlluäär (07.07.2002) – FC Elva
Rahel Raudsepp (10.06.2002) – Rakvere JK Tarvas
Matilde Sigijane (11.06.2002) – JK Tallinna Kalev

Poolkaitsjad ja ründajad
Anastasia Ivanova (22.09.2001) – Tallinna FC Infonet
Daniela Jesin (02.03.2001) – FC Elva
Kerli Kask (30.01.2002) – FC Kuressaare
Katariina Kinnunen (13.02.2001) – Põlva FC Lootos
Marjana Kuldsaar (13.06.2002) – Lõuna-Läänemaa JK
Sofia Matvejev (23.04.2002) – FC Elva
Eva-Lotta Meinart (07.02.2001) – FC Elva
Elise Müür (17.02.2001) – Tallinna FC Flora
Reti Ojasalu (20.11.2001) – Raplamaa JK
Solveig Paju (08.01.2001) – FC Elva
Maria Piskunova (28.10.2002) – TJK Legion
Eva Ratas (05.01.2002) – FC Kuressaare
Marilis Remmel (11.04.2001) – FC Kuressaare
Danata Sestrem (13.09.2002) – TJK Legion
Kristin Siil (30.10.2002) – Rakvere JK Tarvas
Raneli Sonk (22.12.2002) - Suure-Jaani United
Lisette Steinberg (15.09.2002) – Rakvere JK Tarvas
Teisi Toomsalu (1.10.2002) – Suure-Jaani United

U17 koondise kogunemise on 22. jaanuaril kell 9:30 EJL-i Jalgpallihallis. Treeningule on kutsutud järgmised mängijad:

Väravavahid
Sascya Assak (08.02.2001) – FC Elva
Anett Luigemaa (06.12.2002) – Pärnu JK
Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting
Jana Tugo (31.07.2002) – Tabasalu JK

Kaitsjad
Katariina Järve (05.11.2001) – Nõmme Kalju FC
Kelly Kimsto (06.02.2002) – Nõmme Kalju FC
Cristina Kivisik (26.01.2001) – Nõmme Kalju FC
Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK
Jekaterina Nabijeva (18.12.2002) – Tallinna FC Levadia
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Jaanika Piibar (26.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Riin Satsi (16.11.2001) – Raplamaa JK
Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK

Poolkaitsjad ja ründajad
Annika Arrak (22.07.2001) – Tartu JK Tammeka
Elizabeth Elštein (03.09.2001) – Nõmme Kalju FC
Uljana Filippova (26.06.2001) – Tallinna FC Ajax
Kristiina Heinvars (11.03.2001) – Nõmme Kalju FC
Annabel Jäär (03.04.2001) – Raplamaa JK
Chrystal King (30.07.2001) – Põltsamaa SK Motiiv
Sofja Levtšenko (27.03.2001) – Tallinna FC Ajax
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põltsamaa SK Motiiv
Linette Listmann (18.09.2001) – Saku Sporting
Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
Liisa Merisalu (15.01.2002) - Palloseura NUPS (FIN)
Liisa Perm (27.03.2002) – Tabasalu JK
Karolina Perv (03.07.2001) – JK Tallinna Kalev
Kadri Reinik (19.09.2002) – Pärnu JK
Jennifer Ristimets (14.04.2002) – Pärnu JK
Hanna Rästa (01.11.2002) – Põlva FC Lootos
Triin Satsi (16.11.2001) – Raplamaa JK
Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Christina Vink (20.08.2002) – FC Elva
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

* Klubid lisatud 2016. aasta seisuga

Pildil neidude U17 koondis eelmisel aastal Balti turniiril

 

09.01.2017 14:00















 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.