KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pärnu saalijalgpallimeistriks krooniti FC Pjarnu/Skanton

Esmakordselt toimunud Pärnu saalijalgpalli meistrivõistluste võitjaks krooniti FC Pjarnu/Skanton, kellele järgnesid FC Pjarnu/Invida Agentuur ja Tartu meeskond Eesti Sultanid.

Tegemist oli lahtiste meistrivõistlustega, kus osalesid võistkonad nii Pärnust, Tallinnast, Haapsalust, Tartust kui ka Viljandist. Kokku mängiti turniirisüsteemis neli etappi, kus selgitati välja põhihooaja kaheksa parimat meeskonda, kes pääsesid superfinaali.

Superfinaali jõudsid PUNT, FC Pjarnu/Invidia Agentuur, Eesti Sultanid, Haapsalu, FC Tahkuranna/PJK, Pärnu-Jaagupi, FC Pjarnu/Skanton ning JK Viljandi. Superfinaali süsteem nägi ette, et meistri selgitamisel mängivad kõik omavahel läbi ja võitlus medalitele kujunes väga pingeliseks.

18 punktiga võitis turniiri FC Pjarnu/Skanton, FC Pjarnu/Invidia Agentuur kogus 13 punkti ja edastas sama tulemuse saanud kolmanda koha meeskonda Eesti Sultanid tänu omavahelisele mängule. 13 punkti kogus ka meeskond PUNT, kes jäi omakorda alla omavahelise mänguga Eesti Sultanitele.

Superfinaali parimaks mängijaks tunnistati Anzelo Kutepov (FC Pjarnu/Invidia Agentuur ), parimaks väravahiks Tiit Teearu (JK Viljandi), parimaks väravakütiks Edwin Stüf kuue väravaga (FC Pjarnu/Skanton) ning hooaja suurimaks väravakütiks tunnistati Aleksandr Menne 27 väravaga (FC Pjarnu/Invidia Agentuur).

10.01.2017 10:49 
Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.