KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tüdrukute C-klassi turniiri võitis TJK Legion
Teisena selgus Aastalõputurniiril paremusjärjestus tüdrukute C-klassi turniiril Tallink Hotelsi karikatele. Turniiri võitjaks tuli TJK Legion, järgnesid Pärnu JK ja Lasnamäe FC Ajax.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Karolina Bessalova TJK Legionist, parim väravalööja oli Ketlin Saar Pärnu JK-st ning parimaks väravavahiks osutus Diana Truu Lasnamäe FC Ajaxist.

Tütarlaste C-vanuseklassi turniir Tallink Hotels karikatele 17. detsembril:
Mänguaeg 1X12 min

Osalejad: TJK Legion 9p, Pärnu JK 9p, Lasnamäe FC Ajax 7p, Nõmme JK Kalju 3p, Tallinna FC Flora 1p.

Mängud:
15:00 TJK Legion - Tallinna FC Flora  2:0
15:15 Nõmme JK Kalju -Lasnamäe FC Ajax  0:1
15:30 Pärnu JK - TJK Legion  1:2
15:45 Tallinna FC Flora - -Nõmme JK Kalju  0:2
16:00 Nõmme JK Kalju - Pärnu JK  0:2
16:15 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora  1:1
16:30 Pärnu JK -  Lasnamäe FC Ajax  2:0
16:45 TJK Legion - Nõmme JK Kalju  3:1
17:00 Tallinna FC Flora - Pärnu JK  0:4
17:15 Lasnamäe FC Ajax - TJK Legion  3:1

I koht: TJK Legion
Jelena Ižitsa, Laada Tereštšenkova, Alina Tarassenko, Olga Palvlova, Kelly Rosen, Karolina Bessalova, Aljona Goljakova, Valeria Zebrovskaja, Anna Kepp, Anna Bulavenko.
Treener: Andrei Migalenja

II koht: Pärnu JK
Gerli Kask, Ketlin Saar, Maarja Virula, Heleri Alliksoo, Kairi Õisma, Linda Usta, Laura Usta, Ingrid Ignatenko, Claudia Smirnov, Jennifer Smirnov, Pille Riin Kuningas, Hanna-Elise Mägi.
Treenerid: Jüri Saar, Anu Usta, Jaan Stolts, Elis Meetua

III koht: Lasnamäe FC Ajax
Diana Truu, Daria O'Konnel-Bronin, Marina Varša, Katarina Udalova, Diana Sirk, Jana Ahven, Ariina Mürkhain, Daiana Semjonova, Veronika Lenkutsa, Jana Paršikova, Alissa Savitskaja, Anna Mukasej, Liza Drajeva, Anastassia Dodeltseva.
Treener: Aleksandr Udalov

Parim väravalööja: Ketlin Saar (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Diana Truu (Lasnamäe FC Ajax)
Parim mängija: Karolina Bessalova (TJK Legion)

Kõik väravad:
6 Ketlin Saar (Pärnu JK)
5 Karolina Bessalova (TJK Legion)
3 Jana Ahven (Lasnamäe FC Ajax)
2 Gerli Kask (Pärnu JK)
2 Anett Vilipuu (Nõmme JK Kalju)
2 Kelly Rosen (TJK Legion)
1 Katarina Udalova (Lasnamäe FC Ajax)
1 Britt-Lauren Märk (Nõmme JK Kalju)
1 Alina Tarassenko (TJK Legion)
1 Heleri Alliksoo (Pärnu JK)
1 Ariina Mürkhain (Lasnamäe FC Ajax) 
OV Marina Varša (FC Ajaxi) FC Flora kasuks
17.12.2010 13:39













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.