KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri A-klassi noormeestele võitis JK Sillamäe Kalev
Teisipäeva hommikupoolel mängisid A-klassi noormehed KH Energia Konsult karikatele. Turniiril osalenud 12 meeskonda olid jagatud kolme alagruppi, mille võitjad FC Puuma, Tartu SK 10 Premium ja JK Sillamäe Kalev pääsesid otse poolfinaali.

Alagruppide teise koha omanikud pidasid omavahelise vaheturniiri, mille võitjana pääses Märjamaa FC Flora samuti nelja tugevama sekka.

Esikohale tuli JK Sillamäe Kalev, järgnesid Tartu SK 10 Premium ja FC Puuma. Turniiri parimaks mängijaks valiti Aleksandr Volkov Sillamäelt, parim väravavaht oli Gert Remmel Märjamaa FC Florast ning edukaim väravalööja Lauri Ott SK 10 Premiumist.

A-klassi turniir KH Energia Konsult auhindadele 21. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. FC Puuma 7, 2. FC Levadia 4, JK Tallinna Kalev I 3, Jõhvi Orbiit 3
B: 1. SK 10 Premium 7, 2. JK Tallinna Kalev II 6, Keila JK 3, Tallinna FC Flora 1
C: 1. JK Sillamäe Kalev 9, 2. Märjamaa FC Flora 4, Pärnu JK 3, Põlva FC Lootos 1

Alagrupimängud:
08:00 A JK Tallinna Kalev I - FC Levadia  0:1
08:15 B Keila JK - Tallinna FC Flora  2:0
08:30 C Märjamaa FC Flora - JK Sillamäe Kalev  1:3
08:45 A FC Puuma - Jõhvi Orbiit  2:1
09:00 B SK 10 Premium - JK Tallinna Kalev II  5:1
09:15 C Pärnu JK - FC Lootos  2:0
09:30 A FC Puuma - JK Tallinna Kalev I  1:0
09:45 B SK 10 Premium - Keila JK  2:0
10:00 C Pärnu JK - Märjamaa FC Flora  1:2
10:15 A Jõhvi Orbiit - FC Levadia  4:2
10:30 B JK Tallinna Kalev II - Tallinna FC Flora  2:0
10:45 C FC Lootos - JK Sillamäe Kalev  2:3
11:00 A FC Levadia - FC Puuma  0:0
11:15 B Tallinna FC Flora - SK 10 Premium  1:1
11:30 C JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK  2:1
11:45 A JK Tallinna Kalev I - Jõhvi Orbiit  2:0
12:00 B Keila JK - JK Tallinna Kalev II  0:1
12:15 C Märjamaa FC Flora - FC Lootos  1:1
Vaheturniir
(selgub neljas edasipääseja)
12:30 A2 FC Levadia - B2 JK Tallinna Kalev II  0:0
12:45 C2 Märjamaa FC Flora - A2 FC Levadia  1:0
13:00 B2 JK Tallinna Kalev II - C2 Märjamaa FC Flora  0:1
Kohamängud
:
13:15 A1 FC Puuma - C1 JK Sillamäe Kalev  0:1
13:30 B1 Tartu SK 10 Premium - Märjamaa FC Flora  2:1
13:45 III - IV koha mäng FC Puuma - Märjamaa FC Flora  4:0
14:00 FINAAL JK Sillamäe Kalev - Tartu SK 10 Premium  3:1

I koht JK Sillamäe Kalev
   
Artjom Levizi, Boriss Ivanov, Aleksey Cherkassov, Igor Dudarev, Igor Aleksandrov, Arut Nalbandyan, Irakliy Torinava, Pavel Bolshakov, Vladislav Trofimov, Vitali Sergejev, Aleksei Karin, Mihhail Kolesnikov, Tanel Tamberg, Aleksandr Volkov

II koht Tartu SK 10 Premium  
Taavi Aasmäe, Georgi Ivanov, Siim Kaasik, Matti Luik, Keijo Läänsalu, Kenert Olo, Lauri Ott, Mats Plado, Siim Sauk, Taavi Tihanov, Erik Vent  

III koht FC Puuma   
Bogdan Jasevitš, Tural Gurbanov, Valeri Kurlõtškin, Kirill Halin, Kirill Kitai, Aleksei Filimonov, Maksim Lipin, Ilja Antonov, Kirill Vinogradov, Vselovods Berzinš, Maksim Šein, Mihhail Astafajev, Evgueni Rebotounov, Vladimir Izotov, Roman Agruzov, Ilja Ivlev, Dmitri Olentšenko, Sergei Bilinski 

Parim väravalööja: Lauri Ott (Tartu SK 10 Premium) 
Parim väravavaht: Gert Remmel (Märjamaa FC Flora) 
Parim mängija: Aleksandr Volkov (JK Sillamäe Kalev)

Kõik väravalööjad:
6 Lauri Ott, Tartu SK 10 Premium 
4 Kirill Kurenko, Jõhvi Orbiit  
4 Igor Aleksandrov, JK Sillamäe Kalev  
4 Aleksandr Volkov, JK Sillamäe Kalev  
3 Georgi Ivanov, Tartu SK 10 Premium 
2 Risto Pärnat, Pärnu JK  
2 Jaan Sinka, Tallina FC Levadia  
2 Reber Gruzoev, JK Tallinna Kalev II  
2 Arut Nalbandyan, JK Sillamäe Kalev  
2 Henry Niinlaub, JK Tallinna Kalev I  
2 Teet Kallaste, Märjamaa FC Flora  
2 Sergei Bilinski, FC Puuma  
2 Ilja Antonov, FC Puuma  
1 Tiit Liblik, Tallinna FC Levadia  
1 Raido Leokin, Keila JK  
1 Henri Rohtla, Keila JK  
1 Tanel Tamberg, JK Sillamäe Kalev  
1 Maksim Lipin, FC Puuma  
1 Tõnis Vihmoja, Pärnu JK  
1 Mats Plado, Tartu SK 10 Premium 
1 Juhan Noode, Märjamaa FC Flora  
1 Kaupo Kantsik, Märjamaa FC Flora  
1 Maksim Moissejonok, Jõhvi Orbiit  
1 Mike Kõiv, JK Tallinna Kalev II  
1 Alari Kukk, Põlva FC Lootos  
1 Tarvin Kaldvee, Põlva FC Lootos  
1 Siim Kaasik, Tartu SK 10 Premium 
1 Ivo-Henri Pikkor, Tallinna FC Flora  
1 Mihkel Mäeots, Pärnu JK  
1 Rihard Küttis, JK Tallinna Kalev II  
1 Kahru Kaasik, Põlva FC Lootos  
1 Taavi Ainsaar, Märjamaa FC Flora  
1 Janar Soomre, Märjamaa FC Flora  
1 Irakliy Torinava, JK Sillamäe Kalev  
1 Karl-Martin Marrandi, Märjamaa FC Flora  
1 Kirill Vinogradov, FC Puuma  
1 Vselovods Berzinš, FC Puuma 
21.12.2010 12:30













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.