KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri III liiga kolmanda turniiri võitis Kiviõli Tamme Auto II
Teispäeva õhtupoolikul oli Kalevi Spordihall kolmanda liiga kolmanda turniiri päralt. KH Energia Konsult auhindadele osales 16 III ja IV liiga klubi, kes olid jaotatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasidki välja auhinnasaajad.

Esimeses poolfinaalis alistas Rakvere FC Flora II Tartu JK Welco Elekteri 3:0, teises Kiviõli Tamme Auto II Trummi SK 2:0. Finaalis jäi peale Tamme Auto 2:0. Rakverele teine koht, kolmandaks tuli Welco Elekter.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Aleksei Sidorov ja parimaks väravavahiks Aleksandr Maltsev Tamme Autost. Parim väravakütt oli Rainer Võsaste Rakvere FC Florast.

III liiga kolmas turniir KH Energia Konsult auhindadele 21. detsembril 
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Rakvere FC Flora II 9, JK Liverpool Pub 6, FC Hell Hunt 3, Saku JK 0 
B: 1. Trummi SK 5, FC Eston Villa 5, Tallinna JK Visadus 4, A&A Kinnisvara 1    
C: 1. Tartu  JK Welco Elekter 7, Kernu JK Kadakas 5, Pärnu FC Metropool  4, FC Hansa United
D: 1. Kiviõli Tamme Auto II 9, Tallinna SK Mercury 4, SK Tapa 3, FCF Järva-Jaani SK 1 

Alagrupimängud:
15:00 A Saku JK - FC Hell Hunt  0:1
15:15 A JK Liverpool Pub - Rakvere FC Flora II  0:3
15:30 C FC Hansa United - Pärnu FC Metropool  0:1
15:45 C Kernu JK Kadakas - Tartu  JK Welco Elekter  1:1
16:00 A FC Hell Hunt - Rakvere FC Flora II  0:1
16:15 A Saku JK - JK Liverpool Pub  0:2 
16:30 C Pärnu FC Metropool - Tartu  JK Welco Elekter  1:2
16:45 C FC Hansa United - Kernu JK Kadakas  0:1
17:00 A JK Liverpool Pub - FC Hell Hunt  2:0
17:15 A Rakvere FC Flora II - Saku JK  4:1
17:30 C Kernu JK Kadakas - Pärnu FC Metropool  2:2
17:45 C Tartu  JK Welco Elekter - FC Hansa United  2:1
18:00 B A&A Kinnisvara - FC Eston Villa  0:0
18:15 B Trummi SK - Tallinna JK Visadus  1:1
18:30 D FCF Järva-Jaani SK - Kiviõli Tamme Auto II  0:2
18:45 D SK Tapa - Tallinna SK Mercury  2:3
19:00 B FC Eston Villa - Tallinna JK Visadus  1:0
19:15 B A&A Kinnisvara - Trummi SK  0:3
19:30 D Kiviõli Tamme Auto II - Tallinna SK Mercury  1:0
19:45 D FCF Järva-Jaani SK - SK Tapa  1:2
20:00 B Trummi SK - FC Eston Villa  0:0
20:15 B Tallinna JK Visadus - A&A Kinnisvara  6:0
20:30 D SK Tapa - Kiviõli Tamme Auto II  1:4
20:45 D Tallinna SK Mercury - FCF Järva-Jaani SK  1:1
Kohamängud:
21:00 A1 Rakvere FC Flora II - C1 Tartu JK Welco Elekter  3:0
21:15 B1 Trummi SK - D1 Kiviõli Tamme Auto II  0:0, pen.0:2
21:30 III - IV koha mäng Tartu JK Welco Elekter - Trummi SK  2:1
21:45 FINAAL Kiviõli Tamme Auto II - Rakvere FC Flora II  2:0

I koht Kiviõli Tamme Auto 
Aleksandr Maltsev, Vladislav Juuse, Aleksandr Ivarinen, Stanisav Gruzdenev, Marat Doszanov, Aleksandr Makarov, Andrei Moskaljov, Aleksei Sidorov, Ervin Rätsep, Ilja Dzozder, Juri Avdonin, Dmitri Smirnov, Jevgeni Antonin, Igor Vostokov

II koht Rakvere FC Flora II 
Sander Susi, Kristo Remmelgas, Silver Susi, Mihkel Tasa, Rainer Võsaste, Mihkel Lõhe, Toomas Kiis, Taavi Münter,  Raio Mändla, Rasko Parve, Rain Ööpik, Argo Petrovits, Mikk Mehike, Egert Hommik, Karl Robert Saareme, Erkko Liiv

III koht Tartu JK Welco Elekter 
Silver Jahimees, Priit Raamat, Timo Kuus, Juhan Luik, Kait Elbe, Andreas Lunge, Villem Lõbu, Veiko Seliste, Lauri Särak, Martin Karindi

Parim väravalööja: Rainer Võsaste - 4 (Rakvere FC Flora II)
Parim väravavaht: Aleksandr Maltsev (Kiviõli Tamme Auto II)
Parim mängija: Aleksei Sidorov (Kiviõli Tamme Auto II)

Kõik väravalööjad:
4 Rainer Võsaste, Rakvere FC Flora II
4 Aleksei Sidorov, Kiviõli Tamme Auto II
3 Egert Tamm, Tallinna SK Mercury
3 Ivo Kuter, FC Metropool Pärnu
2 Mihkel Lõhe, Rakvere FC Flora II
2 Rasko Parve, Rakvere FC Flora II
2 Andrei Demidjuk, SK Tapa
2 Ervin Rätsep, Kiviõli Tamme Auto II
2 Risto Sikk, Tallinna JK Visadus
2 Erko Kookla, Trummi SK
2 Martin Karindi, JK Welco Elekter
2 Rasmus Luhakooder, JK Liverpool Pub
2 Timo Kuus, JK Welco Elekter
2 Villem Lõbu, JK Welco Elekter
2 Artur Nüüd, Kernu JK Kadakas
1 Roman Kampus, FC Hell Hunt
1 Toomas Kiis, Rakvere FC Flora II
1 Veiko Seliste, JK Welco Elekter
1 Jüri Tiits, Kernu JK Kadakas
1 Hannes Kivilo, FC Metropool Pärnu
1 Oskar Kivilaan, FC Hell Hunt
1 Raiko Mutle, JK Liverpool Pub
1 Priit Veskimäe, Saku JK
1 Kristo Remmelgas, Rakvere FC Flora II
1 Raigo Abel, Kernu JK Kadakas
1 Ardo  Mikumees, FC Hansa United
1 Siim Malva, Trummi SK
1 Robert Unga, Tallinna JK Visadus
1 Aimar Kubber, Tallinna SK Mercury
1 Janno Abner, SK Tapa
1 Mattias Läänesaar, FC Eston Villa
1 Raivo Seema, Trummi SK
1 Rafig Adigazalov, Trummi SK
1 Oskar Köster, FCF Järva-Jaani SK
1 Aleksandr Melnikov, SK Tapa
1 Martin Gerndorf, Tallinna JK Visadus
1 Michel Ivanov, Tallinna JK Visadus
1 Marion Adusoo, Tallinna JK Visadus
1 Lauri London, Tallinna JK Visadus
1 Andrei Maskaljov, Kiviõli Tamme Auto II
1 Igor Voštakov, Kiviõli Tamme Auto II
1 Elgar Kõll, FCF Järva-Jaani SK
1 Argo Petrovits, Rakvere FC Flora II
omavärav: Sander Susi, Rakvere FC Flora II

21.12.2010 12:32













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.