KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D1-klassi turniiri Estonian Airi karikatele võitis Tallinna FC Levadia I
Aastalõpu maratonturniiri eel-eelviimane võistluspäev algas turniiriga D1-klassi poistele. Poolfinaali pääsesid JK Tallinna Kalev II, Kohtla-Järve JK Alko, Tallinna FC Levadia I ja Tallinna FC Levadia II.

Finaalis said kokku kaks Tallinna FC Levadia esindust. Võidu pälvis FC Levadia esimene meeskond. Kolmandale kohale tuli JK Tallinna Kalev II.

D1-klassi turniir Estonian Airi karikatele 28. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. JK Tallinna Kalev II 9, TJK Legion IŠ 6, FC Tartu Olümpia 3, Tallinna FC Flora II 0
B: 1. FC Levadia I 9, SC Bercy I 6, Kohtla-Järve FC Lootus 1, JK Tallinna Kalev I  1
C: 1. FC Levadia II 6, SC Bercy II 5, SC Real 2, Märjamaa FC Flora 2
D: 1. Kohtla-Järve JK Alko 9, Nõmme United 4, TJK Legion K 3, Tallinna FC Flora I 1

Alagrupimängud:
08:00 A TJK Legion IŠ - JK Tallinna Kalev II  0:1
08:15 B FC Levadia I - JK Tallinna Kalev I  6:1
08:30 C SC Bercy II - FC Levadia II  1:0
08:45 D Nõmme United - TJK Legion K  1:0
09:00 A FC Tartu Olümpia - Tallinna FC Flora II  1:0
09:15 B K.-Järve FC Lootus - SC Bercy I  0:2
09:30 C SC Real - Märjamaa FC Flora  1:1
09:45 D JK Alko - Tallinna FC Flora I  3:0
10:00 A FC Tartu Olümpia - TJK Legion IŠ  2:3
10:15 B JK Tallinna Kalev I - SC Bercy I  0:4
10:30 C SC Real - SC Bercy II  1:1
10:45 D JK Alko - Nõmme United  2:0
11:00 A Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev II  0:3
11:15 B FC Levadia I - K.-Järve FC Lootus  6:0
11:30 C Märjamaa FC Flora - FC Levadia II  0:2
11:45 D Tallinna FC Flora I - TJK Legion K  0:5
12:00 A JK Tallinna Kalev II - FC Tartu Olümpia  3:0
12:15 B K.-Järve FC Lootus - JK Tallinna Kalev I  0:0
12:30 C FC Levadia II - SC Real  2:1
12:45 D TJK Legion K - JK Alko  0:2
13:00 A TJK Legion IŠ - Tallinna FC Flora II  4:0
13:15 B SC Bercy I - FC Levadia I  0:6
13:30 C SC Bercy II - Märjamaa FC Flora  2:2
13:45 D Nõmme United - Tallinna FC Flora I  1:1

Kohamängud:
14:00 A1 JK Tallinna Kalev II - C1 Tallinna FC Levadia II  0:1
14:15 B1 Tallinna FC Levadia I - D1 Kohtla-Järve JK Alko  2:1
14:30 III - IV koha mäng JK Tallinna Kalev II - Kohtla-Järve JK Alko  0:0, pen. 3:1
14:45 FINAAL Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Levadia I  0:2

I koht: Tallinna FC Levadia I 
II koht: Tallinna FC Levadia II
III koht: JK Tallinna Kalev II

Parim väravalööja: Magnar Vainumäe (Tallinna FC Levadia I)  
Parim väravavaht: Karl Andre Vallner (JK Tallinna Kalev II) 
Parim mängija: Ivan Jakovlev (Tallinna FC Levadia II)

Kõik väravalööjad:
11 Magnar Vainumäe, FC Levadia I
4 Kaspar Raid, FC Levadia I
4 Kristjan Sumberg, JK Tallinna Kalev II
4 Cristofer Kuusma, FC Levadia I
3 Kirill Leontjev, SC Bercy I
3 Sergei Tolbuzov, TJK Legion IŠ
3 Ivan Jakovlev, FC Levadia II
2 Henri Järvelaid, FC Nõmme United
2 Kaspar Mutso, FC Levadia I
2 Aleksandr Ossipov, SC Bercy II
2 Igor Žarikov, TJK Legion IŠ
2 Karl Miikael Mirka, FC Tartu Olümpia
2 Nikita Tonevitski, JK Alko
2 Andrei Sidorov, JK Alko
2 Andrei Lomov, TJK Legion K
2 Gleb Slivin, TJK Legion IŠ
1 Arlet Semre, JK Tallinna Kalev II
1 Kenneth Tutt, JK Tallinna Kalev I
1 Sten Reinkort, FC Tartu Olümpia
1 Ilja Leontjev, SC Bercy I
1 Kaspar Tilga, SC Real
1 Martin Adusson, Märjamaa FC Flora
1 Roman Lebedev, JK Alko
1 Eduard Kubašev, SC Bercy I
1 Andrei Grigorjev, SC Bercy I
1 Paul Eric Peil, SC Real
1 Nikolai Martšuk, FC Alko
1 Janar Almet, JK Tallinna Kalev II
1 Sergei Panišer, FC Levadia II
1 Aleksei Solomanin, TJK Legion K
1 Erik Sorga, TJK Legion K
1 Sander Arumägi, JK Tallinna Kalev II
1 Hendrik Keltman, SC Real
1 Henri Hallismaa, FC Levadia I
1 Kristo Kaljumaa, Märjamaa FC Flora
1 Daniil Šumilin, SC Bercy II
1 Maxim Kuzmin, SC Bercy II
1 Tervin Vinter, FC Flora Tallinn I
1 Ernest Chernikov, FC Levadia II
1 Pavel Kljutšankin, JK Alko
ov Georg Lepik, FC Flora Tallinn I
ov Suhhomjatnikov, JK Alko

28.12.2010 09:00











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.