KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
Eesti koondise esialgne koosseis mängudeks Lõuna-Ameerikas
Eesti jalgpallikoondis kohtub 19. juunil kell 19:00 kohaliku aja järgi Santiagos peetavas maavõistlusmängus Tšiiliga ja 23. juunil kell 20:00 kohaliku aja järgi Montevideos Uruguayga.
 
Kuna tegemist ei ole FIFA ametlike mängupäevadega, ei saa teatud osa mängijatest klubiga seotud kohustuste tõttu koondisega liituda. Peatreener Tarmo Rüütli esialgses valikus on 23 nime, kelle hulgast selguvad need 18, kes alustavad neljapäeval, 16. juunil reisi Lõuna-Ameerikasse. Seoses erinevate mängijate kohustustega võib järgnevate päevade jooksul tulla nimekirja ka lisandujaid ja lahkujaid.
 
Kui EM-valikmängudes nii Itaalia kui ka Fääri saartega oli Eestil mitu põhimängijat puudu ja tekkis küsimus, kellega neid asendada, siis kahes järgnevas sõprusmängus saame näha mitut uut pallurit, kes saavad kas päris esimese või ühe esimestest koondisekogemustest, lisaks laieneb taaskord koondislaste ring.
 
Eesti koondise koosseis

Väravavahid
Artur Kotenko (20.08.1981) – AE Paphos (CYP) 25/0
Marko Meerits (24.02.1992) – Tallinna FC Flora 1/0
Mait Toom (07.05.1990) – Tartu JK Tammeka 0/0

Kaitsjad
Alo Bärengrub (12.02.1984) – Nõmme JK Kalju 34/0
Gert Kams (25.05.1985) – Tallinna FC Flora 17/0
Igor Morozov (27.05.1989) – Tallinna FC Levadia 9/0
Karl Palatu (05.12.1982) – Tallinna FC Flora 5/0
Mikk Reintam (22.05.1990) – Jyväskylä JK (FIN) 0/0
Andrei Sidorenkov (12.02.1984) - Sønderjysk Elitesport (DEN) 21/0
Tihhon Šišov (11.02.1983) – FK Hazar Lankaran (AZE) 27/0
Taijo Teniste (31.01.1988) – Tallinna FC Levadia 7/0

Poolkaitsjad
Joel Indermitte (27.12.1992) – FC Viljandi 0/0
Dmitri Kruglov (24.05.1984) – FC Inter Bakuu (AZE) 63/1
Siim Luts (12.03.1989) – Tallinna FC Flora 2/0
Sergei Mošnikov (07.01.1988) – Tallinna FC Flora 5/0
Meelis Peitre (27.03.1990) – Tallinna FC Flora 0/0
Sander Puri (07.05.1988) – Korona Kielce (POL) 32/2
Martin Vunk (21.08.1984) – Nea Salamis Famagusta FC (CYP) 34/0

Ründajad
Rauno Alliku (02.03.1990) – Tallinna FC Flora 2/0
Henri Anier (17.12.1990) – Tallinna FC Flora 0/0
Kaimar Saag (05.08.1988) – Silkeborg IF (DEN) 32/2
Vjatšeslav Zahovaiko (29.12.1981) – UD Leiria (POR) 39/8
Joonas Tamm (02.02.1992) – IFK Norrköping (SWE) 0/0

Peatreener: Tarmo Rüütli
Abitreener: Janno Kivisild
Väravavahtide treener: Mart Poom
Arst: Gunnar Männik
Füsioterapeut: Marius Unt
Füsioterapeut: Martin Kiho
10.06.2011 20:22




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit