KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
A-klassi noormeeste turniiri võitis JK Tallinna Kalev
Kolmapäeva hommikupoolel toimus A-klassi turniir, kus osales 8 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Kohamängudele pääsesid mõlema alagrupi 2 paremat. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Finaalis alistas JK Tallinna Kalev Tartu SK 10 Premiumi pärast väravateta viiki penaltidega 3:2. Kolmandale kohale tuli Paide Linnameeskond, järgnes Viljandi JK Tulevik.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Karel Seire Paidest, parim väravavaht ja resultatiivseim mängija olid Stanislav Tokarev ja Alex Sander Sepp Kalevist.

Alagrupid:
A: 1. Tartu SK 10 Premium 9p, 2. JK Tallinna Kalev 6p, Tallinna FC Levadia 3p, Tallinna JK Dünamo
B: 1. Viljandi JK Tulevik 7p, 2. Paide Linnameeskond 6p, Keila JK 4p, FC Nõmme United

Alagrupimängud:
10:00 A FC Levadia - JK Tallinna Kalev  0:1 Alex Sander Sepp 
10:15 B FC Nõmme United - Keila JK  1:2 Magnus Muidik - Dmitri Sui, Bruno Kaldoja
10:30 A SK 10 Premium - JK Dünamo  2:1 Karl Koppel, Matti Luik - Nikita Tištišin
10:45 B Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond  4:0 Karel Kübar 2, Robert Taar, Aron-Kristjan Kovru
11:00 A SK 10 Premium - FC Levadia  2:1 Karl Koppel 2 - Hendrico Naeris
11:15 B Paide Linnameeskond - FC Nõmme United  2:1 Karel Seire, Ravel Riik - Magnus Muidik
11:30 A JK Dünamo - JK Tallinna Kalev  0:5 Alex Sander Sepp 2, Kenneth Tomingas, Kaspar Lõhmus, Patric Peinar
11:45 B Keila JK - Viljandi JK Tulevik  0:0
12:00 A JK Tallinna Kalev - SK 10 Premium  1:2 Martin Kase - Fredi Linnas, Kristjan Uuk
12:15 B Viljandi JK Tulevik - FC Nõmme United  2:1 Karel Kübar, Tanel Lang - Kenno Muraveiski
12:30 A FC Levadia - JK Dünamo  2:1 Mati Oolo 2 - Ruslan Kalinin
12:45 B Paide Linnameeskond - Keila JK  2:0 Karel Seire, Martin Muiste
Kohamängud:
13:00 A1 Tartu SK 10 Premium - B2 Paide Linnameeskond  2:1 Kristjan Uuk, Marken Karindi - Martin Muiste
13:15 A2 JK Tallinna Kalev - B1 Viljandi JK Tulevik  2:0 Alex Sander Sepp, Martin Kase
13:30 III-IV koha mäng Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik  3:1 Karel Seire 2, Rasmus Provornikov - Fred Truu
13:45 FINAAL JK Tallinna Kalev - Tartu SK 10 Premium  0:0, pen. 3:2

Parim väravalööja: Alex Sander Sepp, JK Tallinna Kalev
Parim väravavaht: Stanislav Tokarev, JK Tallinna Kalev
Parim mängija: Karel Seire, Paide Linnameeskond

I koht JK Tallinna Kalev - Silver Joa, Stanislav Tokarev, Enrico Vahter, Kaspar Lõhmus, Richard Küttis, Rasmus Sinivee, Tõnu Kalev, Mike Kõiv, Martin Kase, Kimmo Ploompuu, Innar Paal, Gert Heinala, Rimo Koplimets, Patrick Peinar, Alex Sander Sepp, Ted Edward Õunap, Kenneth Tomingas.
Treenerid Daniel Meijel, Ander Aaviku

II koht Tartu SK 10 Premium - Richard Aland, Siim Kaasik, Kristian Uuk, Karl Koppel, Matti Luik, Henri Tamvere, Ivar Viilup, Erki Mindo, Fredi Linnas, Taavi Tihhanov, Siim Paluoja, Marken Karindi.
Treener Anton Raudsepp 

III koht Paide Linnameeskond - Tave Parts, Melvin Mugamäe, Ragnar Lusmägi, Ken-Kaspar Kerner, Martin Muiste, Martin, Karpuškin, Karel Seire, Ravel Riik, Rasmus Provornikov, Martin Tuuleveski, Hendrik Pihl, Rannar Remmelgas, Silver Kruusalu.
Treenerid Viktor Mets, Veiko Kurim

IV koht Viljandi JK Tulevik - Stiven Lipetski,Keith Allik, Martin Allik, Karel Kübar, Sander Loigo, Aron-Kristjan Kovru, Tanel Lang, Maario Laansoo, Fred Truu, Siim Saar, Gerdo Juhkam, Ralf Sitska, Robert Taar, Helari Sosi.
Treener Rain Tölpus 

Kõik väravalööjad:
4 Alex Sander Sepp, JK Tallinna Kalev
4 Karel Seire, Paide Linnameeskond
3 Karl Koppel, SK 10 Premium
3 Karel Kübar, Viljandi JK Tulevik
2 Magnus Muidik, FC Nõmme United
2 Mati Oolo, FC Levadia
2 Kristjan Uuk, SK 10 Premium
2 Martin Muiste, Paide Linnameeskond
2 Martin Kase, JK Tallinna Kalev
1 Dmitri Sui, Keila JK
1 Bruno Kaldoja, Keila JK
1 Nikita Tištišin, JK Dünamo
1 Matti Luik, SK 10 Premium
1 Robert Taar, Viljandi JK Tulevik
1 Aron-Kristjan Kovru, Viljandi JK Tulevik
1 Hendrico Naeris, FC Levadia
1 Ravel Riik, Paide Linnameeskond
1 Kenneth Tomingas, JK Tallinna Kalev
1 Kaspar Lõhmus, JK Tallinna Kalev
1 Patric Peinar, JK Tallinna Kalev
1 Fredi Linnas, SK 10 Premium
1 Tanel Lang, Viljandi JK Tulevik
1 Kenno Muraveiski, FC Nõmme United
1 Ruslan Kalinin, JK Dünamo
1 Marken Karindi, SK 10 Premium
1 Rasmus Provornikov, Paide Linnameeskond
1 Fred Truu, Viljandi JK Tulevik
21.12.2011 08:41













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.