KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kolmapäevase D1 klassi turniiri võitis FCF Martin Reimi JK
Tänane hommik oli D1 klassi poiste päralt. 16 osalejat olid jagatud nelja alagruppi, mille võitjad selgitasid kohamängudes üldvõitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Finaalis alistas FCF Martin Reimi JK Tartu JK Tammeka 2:0. Kolmandaks tuli Tallinna JK Kotkad. Parim mängija ja väravalööja oli Reimi meeskonnast, vastavalt Sten-Eric Säde ja Joosep Kool. Parim väravavaht oli Johan Pastarus JK Kotkad meeskonnast.

Alagrupid:
A: 1. FCF M.Reimi JK 7p, FC Elva 7p, Haapsalu FC Flora 1p, FC Maardu 1p
B: 1. JK Kotkad 7p, Keila JK 7p, Tallinna FC Levadia II 3p, Pärnu JK Vaprus 0p
C: 1. Pärnu JK 7p, Tallinna FC Levadia I 4p, JK Tallinna Kalev 2p, TJK Legion 2p
D: 1. Tartu JK Tammeka 7p, FC Infonet 5p, Türi JK Ganvix 4p, Kohtla-Järve JK Alko 0p

Alagrupimängud:
08:00 A FCF M.Reimi JK - FC Maardu  6:0 Joosep Kool 3, Oskar Tänna 2, Hannes Värs
08:15 B JK Kotkad - FC Levadia II  2:0 Lisette Tammik, Pavel Fedorenko
08:30 C TJK Legion - FC Levadia I  0:0
08:45 D Türi Ganvix - FC Infonet  0:0
09:00 A FC Elva - Haapsalu FC Flora  1:0 Kristjan Vent
09:15 B Pärnu JK Vaprus - Keila JK  1:3 Robin Hallmere - Karl-Markus Veiberg 3
09:30 C Pärnu JK - JK Tallinna Kalev  1:1 Kevin Saar - Kristjan Jürisalu
09:45 D JK Tammeka - JK Alko  4:0 Erko Litvjakov, Markus Herman Tiik, Rait Läll, Artur Uljanov
10:00 A FC Maardu - FC Elva  2:3 Veniamin Babij, Daniil Lebedev - Markus Lokk, Kristo Kolesnitšenko, Roland Liinar
10:15 B FC Levadia II - Keila JK 0:1 Karl-Markus Veiberg
10:30 C Pärnu JK - TJK Legion  5:0 Kaarel Usta 3, Aleksander Algo, Artur Šalda
10:45 D JK Tammeka - Türi Ganvix  2:1 Artur Uljanov, Jakob Mägi - Joosep Luts
11:00 A Haapsalu FC Flora - FCF M.Reimi JK  0:4 Joosep Kool, Hannes Värs, Sten-Eric Säde, Robert Vahe
11:15 B JK Kotkad - Pärnu JK Vaprus  3:0 Sebastian Raudsepp, Jürgen Orumaa, Pavel Fedorenko
11:30 C JK Tallinna Kalev - FC Levadia I  0:4 Alex Roosalu 2, Kert Pärnka, Vladislav Zanfirov
11:45 D JK Alko - FC Infonet  1:3 Dmitri Svidovitš - Kirill Leontjev, Artjom Volkov, Aleksei Provalski
12:00 A FC Elva - FCF M.Reimi JK  2:2 Markus Lokk 2 - Joosep Kool, Oskar Tänna
12:15 B Pärnu JK Vaprus - FC Levadia II  0:1 Karl Robert Randvee
12:30 C FC Levadia I - Pärnu JK  0:1 Kevin Saar
12:45 D FC Infonet - JK Tammeka  2:2 Kirill Leontjev 2 - Artur Uljanov, Rait Läll
13:00 A FC Maardu - Haapsalu FC Flora  1:1 Jevgeni Kulik - Kristo Enn
13:15 B Keila JK - JK Kotkad  1:1 Karl-Markus Veiberg - Gregory Piiber
13:30 C TJK Legion - JK Tallinna Kalev  2:2 Vladislav Kreida, Andrei Lomov - Ekke Johan Pukk, Allar Nõugast
13:45 D Türi Ganvix - JK Alko  2:1 Jaagup Luts, Joosep Luts - Gleb Pevtsov
Kohamängud:
14:00 A1 FCF M.Reimi JK - C1 Pärnu JK  2:2, pen. 7:6 Joosep Kool, Oskar Tänna - Kaarel Usta, Mirko Mardiste
14:15 B1 Tallinna JK Kotkad - D1 Tartu JK Tammeka  0:1 Erko Litvjakov
14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK - Tallinna JK Kotkad  0:2 Andreas Hinojosa, Lisette Tammik
14:45 FINAAL FCF M.Reimi JK - Tartu JK Tammeka  2:0 Sten-Eric Säde, Robert Vahe

I koht: FCF M.Reimi JK
II koht: Tartu JK Tammeka
III koht: Tallinna JK Kotkad

Parim väravalööja: Joosep Kool, FCF M.Reimi JK
Parim väravavaht: Johan Pastarus, JK Kotkad
Parim mängija: Sten- Eric Säde, FCF M.Reimi JK

Kõik väravalööjad:
6 Kool Joosep  FCF Martin Reimi JK 
5 Veiberg Karl-Markus  Keila JK 
4 Tänna Oskar  FCF Martin Reimi JK 
4 Usta Kaarel  Pärnu JK 
3 Lokk Markus  FC Elva 
3 Uljanov Artur  Tartu JK Tammeka 
3 Leontjev Kirill  FC Infonet 
2 Värs Hannes  FCF Martin Reimi JK 
2 Fedorenko Pavel  JK Kotkad 
2 Roosalu Alex  Tallinna FC Levadia I 
2 Saar Kevin  Pärnu JK 
2 Läll Rait  Tartu JK Tammeka 
2 Luts Joosep  Türi Ganvix 
2 Litvjakov Erko  Tartu JK Tammeka 
2 Tammik Lisette  JK Kotkad 
2 Säde Sten- Eric  FCF Martin Reimi JK 
1 Vent Kristjan  FC Elva 
1 Kolesnitšenko  Kristo FC Elva 
1 Liinar Roland  FC Elva 
1 Babij Veniamin  FC Maardu 
1 Lebedev Daniil  FC Maardu 
1 Vahe Robert  FCF Martin Reimi JK 
1 Raudsepp Sebastian  JK Kotkad 
1 Orumaa Jürgen  JK Kotkad 
1 Jürisalu Kristjan  JK Tallinna Kalev 
1 Algo Aleksander  Pärnu JK 
1 Šalda Artur  Pärnu JK 
1 Hallmere Robin  Pärnu JK Vaprus 
1 Pärnka Kert  Tallinna FC Levadia I 
1 Zanfirov Vladislav  Tallinna FC Levadia I 
1 Tiik Markus Herman  Tartu JK Tammeka 
1 Mägi Jakob  Tartu JK Tammeka 
1 Volkov Artjom  FC Infonet 
1 Provalski Aleksei  FC Infonet 
1 Svidovitš Dmitri  JK Alko 
1 Randvee Karl Robert  Tallinna FC Levadia II 
1 Enn Kristo  FCF Haapsalu  
1 Kulik Jevgeni  FC Maardu 
1 Piiber Gregory  JK Kotkad 
1 Kreida Vladislav  TJK Legion 
1 Pukk Ekke Johan  JK Tallinna Kalev 
1 Nõugast Allar  JK Tallinna Kalev 
1 Lomov Andrei  TJK Legion 
1 Luts Jaagup  Türi Ganvix 
1 Pevtsov Gleb  JK Alko 
1 Mardiste Mirko  Pärnu JK 
1 Hinojosa Andreas  JK Kotkad 
28.12.2011 08:18













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.