KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
U-17 koondis alustas Balti turniiri 1:1 viigiga Soome vastu

U-17 koondiste Balti turniiril asus avapäeva järel liidriks Leedu kes alistas Donatas Šegžda väravast Läti 1:0. Eesti ja Soome tegid aga 1:1 viigi.

Soome asus 2. minutil Juha-Pekka Jääskeläineni löögist juhtima, kuid 23. minutil seadis lõppseisu 1:1 jalule Joosep Juha. 

Kolmapäeval kohtub Eesti Lätiga ja Soome Leeduga.


U-17 koondiste Balti turniiri mäng 26. juunil Valmieras
kell 17:00 SOOME - EESTI  1:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 2. Juha-Pekka Jääskeläinen - 23. Joosep Juha
Hoiatused: 60. Onuray Köse - 43. Frank Liivak, 80.+1. Sten Sinisalu

Soome: 12-Miikka Mujunen, 2-Niklas Friberg (79. 6-Joonas Rantala), 3-Aleksi Ojanperä, 4-Alex Lehtinen, 8-Petteri Pietola (68. 10-Rami Ojanperä), 9-Karim Jouini (41. 17-Tony Pihlström), 11-Onuray Köse, 13-Lari Sauranen (58. 14-Fredrik Jensen), 15-Fredrik Lassas (41. 7-Sebastian Dahlström), 16-Jaakko Oksanen, 18-Juha-Pekka Jääskeläinen (58. 5-Elliot Galibert).
Varus: 1-Lauri Jylhä, 5-Elliot Galibert, 6-Joonas Rantala, 7-Sebastian Dahlström, 10-Rami Ojanperä, 14-Fredrik Jensen, 17-Tony Pihlström.

Eesti: 1-Magnus Karofeld, 2-Martin Mägi, 3-Märten Kuusk, 4-Sten Sinisalu, 5-Joosep Juha (74. 15-Hans-Kristjan Hansberg), 6-Andry Liiva, 7-Sergei Andrejev, 8-Rauno Sappinen (79. 16-Markus Jõgi), 9-Frank Liivak (70. 18-Andre Järva), 10-Tõnu Paavo, 11-Pavel Petrov (60. 13-Svjatoslav Jakovlev).
Varus: 12-Matvei Igonen, 13-Svjatoslav Jakovlev, 14-German Šlein, 15-Hans-Kristjan Hansberg, 16-Markus Jõgi, 17-Aleksei Ivanov, 18-Andre Järva.

Peakohtunik: Andris Utināns
Abikohtunikud: Eduards Fatkulins, Rihards Saulenbergs
Neljas kohtunik: Dmitrijs Nalivaiko (kõik Läti)

Eesti U-17 koondis

Väravavahid
:
1-Magnus Karofeld 20.08.1996 Tallinna FC Flora
12-Matvei Igonen 2.10.1996 FC Infonet
Karl Johan Pechter 2.03.1996 Tartu JK Tammeka

Kaitsjad:
2-Martin Mägi 18.06.1996 Nõmme JK Kalju
17-Aleksei Ivanov 25.01.1996 TJK Legion
4-Sten Sinisalu 4.02.1996 Tallinna FC Flora
14-German Šlein 28.03.1996 TJK Legion
3-Märten Kuusk 5.04.1996 Nõmme JK Kalju
5-Joosep Juha 5.09.1996 Tallinna FC Flora
15-Hans-Kristjan Hansberg 6.05.1996 FC Puuma
Nikita Reinthal 31.07.1996 TJK Legion

Poolkaitsjad:
7-Sergei Andrejev 16.01.1996 TJK Legion
8-Rauno Sappinen 23.01.1996 Tallinna FC Flora
6-Andry Liiva 19.06.1996 FC Puuma
16-Markus Jõgi 30.09.1996 Tartu JK Tammeka
11-Pavel Petrov 13.03.1996 FC Infonet
Artjom Škinjov 30.01.1996 Narva Trans
Paul Naaber 5.05.1996 Tartu JK Tammeka
Eric Pärn 20.08.1996 Tartu JK Tammeka

Ründajad:
10-Tõnu Paavo 14.10.1996 Tallinna FC Flora
13-Svjatoslav Jakovlev 24.04.1996 Zenit St. Petersburg (RUS)
18-Andre Järva 21.11.1996 FC Puuma
9-Frank Liivak 7.07.1996 FC Almere City (HOL)

Treenerid:
Lars Hopp - peatreener
Sergei Terehhov - treener
Oleg Andrejev - väravavahtide treener



 

26.06.2012 20:20










Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit