KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Alagrupimänge külastas üle 30 000 pealtvaataja

U-19 Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri alagrupimänge külastas Tallinnas, Rakveres ja Haapsalus kokku 31 108 pealtvaatajat.

Kolmandal turniiri päeval jälgis Lillekülas Hispaania - Eesti kohtumist 3877 huvilist, Kadriorus elas Prantsusmaa - Inglismaa vastasseisule kaasa 3234 inimest, Rakveres vaatas Horvaatia võitu Serbia üle 1647 pealtvaatajat ning Haapsalus kogunes Kreeka - Portugal põnevusmänguks staadionile 1193 vutisõpra.

"Suur aitäh kõigile inimestele, kes on seni turniiri vaatamas käinud! Ühiselt oleme suutnud luua tõeliselt hea atmosfääri," ütles U-19 EM-finaalturniiri direktor Anne Rei. "Kui veebruaris käisime avalikult välja eesmärgi, et soovime tribüünidel näha vähemalt 30 000 pealtvaatajat, siis tundus see ehk nii mõnelegi võimatu. Tegime palju sihipärast tööd ja nüüd jõudsime selle tähiseni juba alagrupiturniiriga, ees on aga veel poolfinaalid ja finaal, mis pakuvad ülipõnevaid vastasseise ja on publikule atraktiivsed."

Rei märkis, et alagrupiturniir kulges korralduslikus plaanis väga hästi. "Soovin südamest tänada Kadrioru, Rakvere ja Haapsalu staadione ja kõik inimesi, kes nendes mängupaikades vaeva nägid ja korraldusega seotud olid. Teie töö oli väga professionaalne, millega teenisite nii osalevate koondiste kui ka UEFA tunnustuse," sõnas U-19 EM-finaalturniiri direktor.

Poolfinaalid peetakse neljapäeval, 12. juulil algusega kell 16:45 ja 20:00 Lilleküla staadionil. Euroopa meister selgub pühapäeval, 15. juulil kell 21:30 Lillekülas algavas finaalis. Pääsmed on saadaval Piletilevis.

Foto: Laura Seppa

09.07.2012 20:50 
Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.