KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
Eesti U-18 koondis võitis Lätit 4:2

Eesti U-18 koondis, kuhu kuuluvad 1995. aastal ja hiljem sündinud jalgpallurid, kohtus Staiceles Läti eakaaslaste koondisega ja saavutas 4:2 võidu.

Eesti jäi küll juba 5. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid suutis seejärel kolm kiiret vastuväravat lüüa ja poolajavileks 3:1 juhtima asuda. Väravad lõid Lauri Välja, Marten Saarlas ja Henri Hanson.

Läti vähendas küll kaotusseisu, lüües 49. minutil 2:3, kuid 79. minutil taastas Henri Hanson Eesti kaheväravalise eduseisu 4:2 ja nii mäng ka lõppes.



U-18 koondiste maavõistlus Staiceles 13. juulil
kell 16:00 LÄTI - EESTI  2:4 (1:3)
ametlik protokoll
Väravad: 5. Vladislavs Gutkovskis, 45. Andrejs Kiriļins - 25. Lauri Välja, 30. Marten Saarlas, 44., 79. Henri Hanson
Hoiatused: 45. Andrejs Kiriļins - 58. Lauri Välja

Läti: 1-Romāns Maksimovs (46. 12-Toms Vīksna), 2-Aleksandrs Maksimovs, 3-Vitālijs Aguls (88. 16-Ruslans Bacika), 4-Dmitrijs Klimaševičs, 5-Jevgēņijs Bragins (74. 17-Edgars Omeļjaņenko), 6-Jevgēņijs Kazačoks, 7-Emīls Knapšis (55. 15-Dāvis Indrāns), 8-Andrejs Kiriļins, 9-Vladislavs Gutkovskis, 10-Jānis Ikaunieks (87. 14-Ņikita Kovaļonoks), 11-Arkādijs Narčuks (59. 13-Ņikita Bērenfelds).
Varus: 12-Toms Vīksna, 13-Ņikita Bērenfelds, 14-Ņikita Kovaļonoks, 15-Dāvis Indrāns, 16-Ruslans Bacika, 17-Edgars Omeļjaņenko, 18-Ņikita Dobratuļins.

Eesti: 1-Magnus Karofeld, 2-Hindrek Ojamaa (50. 13-Marko Kabel), 3-Siim Mäeots, 4-Sander Lootus, 5-Kevin Aloe, 6-Karl-Johann Reitalu, 7-Erik Listmann, 8-Tanel Lang, 9-Marten Saarlas (41. 16-Henri Hanson), 10-Lauri Vālja (90.+3. 14-Vladimir Avilov), 11-Priit Peedo (73. 17-Pavel Marin).
Varus: 12-Matvei Igonen, 13-Marko Kabel, 14-Vladimir Avilov, 15-Siim Sillaots, 16-Henri Hanson, 17-Pavel Marin.

Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Dmitrijs Naļivaiko
Abikohtunikud: Raimonds Tatriks, Vasīlijs Botošs (kõik Läti)


Eesti koondise nimekiri:
1. Kevin Kauber, Åbo IFK (Soome)
2. Vladimir Avilov, FC Infonet
3. Marten Rimmel, FC Puuma
4. Pavel Marin, FC Puuma
5. Karel Seire, Paide Kumake
6. Erik Listmann, Põlva FC Lootos
7. Siim Mäeots, Pärnu JK
8. Henri Hanson, Pärnu JK
9. Sander Lootus, Tallinna FC Flora
10. Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
11. Kristjan Tamme, Tallinna FC Levadia
12. Hindrek Ojamaa, Tallinna FC Levadia
13. Marko Kabel, Tallinna FC Levadia
14. Lauri Välja, Tallinna FC Levadia
15. Karl Johann Reitalu, Tallinna FC Flora
16. Kaspar Paur, Tallinna FC Levadia
17. Marten Saarlas, Tallinna FC Levadia
18. Siim Sillaots, Tartu JK Tammeka
19. Priit Peedo, Tartu JK Tammeka
20. Tanel Lang, Viljandi JK Tulevik

Koondise peatreener on Urmas Kirs, abitreener Aivar Lillevere, väravavahtide treener Oleg Andrejev.

13.07.2012 14:37












Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit