KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobeti Aastalõputurniiri U-17 Eliitliiga võitis Tallinna FC Flora II

12 päeva kestev Triobet Aastalõputurniir algas U-17 Eliitliiga turniiriga, kus osales 10 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Mängu pikkus oli 12 minutit.

Esimesest alagrupist pääsesid poolfinaali Nõmme United ja Tallinna FC Flora II, teisest aga Tartu JK Tammeka ja FC Infonet. Edasi finaali läksid Tallinna FC Flora II ja FC Infonet.

Kolmanda koha mängus alistas Nõmme United Tammeka 3:1, finaalis võitis aga Tallinna FC Flora II FC Infoneti 3:2.

Turniiri resultatiivseim ja parim mängija olid Tallinna FC Flora II-st, vastavalt Juhan Siim ja Rauno Sappinen, parimaks väravavahiks nimetati Viktor Avilov FC Infonetist.

A alagrupp
1. Nõmme United 9, 2. Tallinna FC Flora II 9, TJK Legion 6, Nõmme JK Kalju 3, Pärnu JK Vaprus 3.
B alagrupp
1. FC Infonet 9, 2. Tartu JK Tammeka 9, Tallinna FC Flora I 6, Tallinna FC Levadia 6, Eesti U-15 0.

Alagrupimängud
09:00 A Nõmme JK Kalju - Nõmme United  0:5
09:15 A Tallinna FC Flora II - TJK Legion  3:0
09:30 B Tallinna FC Flora I - FC Infonet  0:1
09:45 B Tartu JK Tammeka Tallinna FC Levadia  1:3
10:00 A TJK Legion - Nõmme JK Kalju  1:0
10:15 A Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora II  1:5
10:30 B Tallinna FC Levadia - Eesti U-15  1:0
10:45 B FC Infonet - Tartu JK Tammeka  0:1
11:00 A Nõmme JK Kalju - Pärnu JK Vaprus  1:0
11:15 A Nõmme United - TJK Legion  0:1
11:30 B Eesti U-15 - FC Infonet  0:4
11:45 B Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora I  4:1
12:00 A Tallinna FC Flora II - Nõmme JK Kalju  3:2
12:15 A Pärnu JK Vaprus - Nõmme United  1:2
12:30 B FC Infonet - Tallinna FC Levadia  3:0 
12:45 B Tallinna FC Flora I - Eesti U-15  3:0
13:00 A Nõmme United - Tallinna FC Flora II  5:4
13:15 A TJK Legion - Pärnu JK Vaprus  1:2
13:30 B Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora I  0:1
13:45 B Eesti U-15 - Tartu JK Tammeka  0:1
Poolfinaalid
14:00 A1 - B2 Nõmme United - FC Infonet  1:2
14:15 A2 - B1 Tallinna FC Flora II - Tartu JK Tammeka  4:1
Kohamängud
14:30 III-IV koha mäng Nõmme United - Tartu JK Tammeka  3:1
14:45 FINAAL Tallinna FC Flora II - FC Infonet  3:2

I koht Tallinna FC Flora II: Rauno Sappinen, Juhan Siim, Rainis Provornikov, Tõnu Paavo, Frederik Purru, Kristjan Jürgenson, Silver Sõrmus, Kalev Keert, Ats Klemmer, Marc Enri Sui

II koht FC Infonet: Mark Fokin, Denis Danilin, Marko Veide, Kirill Dmitrijev, Aleksei Jakunin, Aleksandr Aksjonov, Vadim Aksjonov, Pavel Petrov, Eduard Golovjlov, Erik Vinogradov, Savelij Artemjev, Edgar Tur, Viktor Avilov

III koht FC Nõmme United: Sten-Marten Vahi, Taavi Martoja, Henrik Kummer, Jan Kokla, Randin Rande, Mark Oliver Roosnupp, Harri Heinamets, Raul Niit, Karl Johan Kastein, Peeter Klein, Mart Paul Preiman

IV koht Tartu JK Tammeka: Erik Pärn, Karl Johan Pechter, Siim Kask, Martin Gert Pärli, Kenn Laas, Marcus Jõgi, Paul Naame, Rasmus Tauts

Parim väravalööja: Juhan Siim, Tallinna FC Flora II
Parim väravavaht: Viktor Avilov, FC Infonet
Parim mängija: Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora II

Kõik väravalööjad:
8 Juhan Siim Tallinna FC Flora II
7 Rauno Sappinen Tallinna FC Flora II
6 Mart Paul Preiman FC Nõmme United
6 Erik Vinogradov FC Infonet
4 Randin Rande FC Nõmme United
3 Johannes Aule Tallinna FC Levadia
3 Herol Riiberg Tallinna FC Flora I
3 Paul Naaber Tartu JK Tammeka
3 Tõnu Paavo Tallinna FC Flora II
2 Frederik Purru Tallinna FC Flora II
2 Vadim Aksjonov FC Infonet
2 Kalev Lill Nõmme JK Kalju
2 Anzelo Kutepov Pärnu JK Vaprus
2 Taavi Martoja FC Nõmme United
2 Siim Kask Tartu JK Tammeka
1 Jan Kokla FC Nõmme United
1 Rauno Otsasoo Tallinna FC Levadia
1 Rasmus Tauts Tartu JK Tammeka
1 Nikita Reinthal TJK Legion
1 Andrei Klimtšuk TJK Legion
1 Eduard Kovoljov FC Infonet
1 Kenn Laas Tartu JK Tammeka
1 Rasmus Tauts Tartu JK Tammeka
1 Markus Jõgi Tartu JK Tammeka
1 Aleksander Erik Ild Nõmme JK Kalju
1 Kirill Dmitrijev FC Infonet
1 Joosep Juha Tallinna FC Flora I
1 Martino Morrone Tallinna FC Flora I
1 Kalev Keert Tallinna FC Flora I
1 Jan Kokla FC Nõmme United
1 Henrik Kummer FC Nõmme United
1 Markus Sabiin Pärnu JK Vaprus
1 Ott Midenbtitt Pärnu JK Vaprus
1 German Šlein TJK Legion
1 Eduard Golovljov  FC Infonet
1 Mark Oliver Roosnupp FC Nõmme United
1 Kristjan Jürgenson Tallinna FC Flora II
1 Pavel Petrov FC Infonet

Eesti U-15 koondise koosseis
:
1. Andrei Sidorov, Alko JK
2. Kirill Davidenko, Alko JK
3. Denis Maksimenko, FC Infonet
4. Edvin Johannes Piirsalu, FC Santos
5. Jarmo Aaviste, FC Valga Warrior
6. Henri Järvelaid, Nõmme United
7. Jako Kanter, Pärnu JK
8. Magnus Villota, Pärnu JK Vaprus
9. Vitali Kirillov, Tallinna FC Levadia
10. Cristofer Kuusma, Tallinna FC Levadia
11. Vladislav Mazakov, Tallinna FC Levadia
12. Kaspar Mutso, Tallinna FC Levadia
13. Evert Priisaar, Tallinna FC Levadia
14. Pavel Spiridonov, Tallinna FC Levadia
15. Magnar Vainumäe, Tallinna FC Levadia

17.12.2012 10:11













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.