KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Teise turniiri võitis FC Twister

Triobeti Aastalõputurniiri teise osavõistlusena toimus täna IV liiga teine turniir. Osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Poolfinaalides kohtusid alagruppide võitjad, JK Tallinna Kalev Juunior alistas JK Suema Cargobus II ja Tallinna FC Twister Pirita JK Reliikvia II ühesuguse tulemusega - 1:0.

Finaalis läks võitja selgitamiseks vaja penaltiseeriat ning Tallinna FC Twister oli lõpuks 2:1 parem JK Tallinna Kalev Juuniorist. Kolmandaks tuli Pirita JK Reliikvia II.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Lauri Lilleste, parima väravakütt oli Karpo Korõtko, mõlemad Twisterist. Parimaks väravavahiks nimetati Andreas Peeter Lätt JK Tallinna Kalev Juuniorist.

Alagrupid
A:
 1. JK Suema Cargobus II 7, Keila JK II 6, FC Aspen 3, Tartu JK Tammeka II 1
B: 1. Pirita JK Reliikvia II 7, Tallinna FC Reaal 6, Tallinna JK Piraaja II 3, FC Pokkeriprod 1
C: 1. JK Tln.Kalev Juunior 7, Vändra JK Vaprus II 7, TÜ Fauna 3, JK Sparta
D: 1. Tallinna FC Twister 7, Saku Sporting 7, FC Majandusmagister 3, JK Leisi

Alagrupimängud
15:00 A FC Aspen - JK Suema Cargobus II  1:3
15:15 A Keila JK II - Tartu JK Tammeka II  3:2
15:30 C TÜ Fauna - JK Sparta  2:1
15:45 C JK Tln.Kalev Juunior - Vändra JK Vaprus II  1:1
16:00 A JK Suema Cargobus II - Tartu JK Tammeka II  0:0
16:15 A FC Aspen - Keila JK II  1:2
16:30 C JK Sparta - Vändra JK Vaprus II  2:4
16:45 C TÜ Fauna - JK Tln.Kalev Juunior  0:1
17:00 A Keila JK II - JK Suema Cargobus II  1:2
17:15 A Tartu JK Tammeka II - FC Aspen  1:2
17:30 C JK Tln.Kalev Juunior - JK Sparta  4:1
17:45 C Vändra JK Vaprus II - TÜ Fauna  2:1
18:00 B FC Pokkeriprod - Pirita JK Reliikvia II  1:1
18:15 B Tallinna FC Reaal - Tallinna JK Piraaja II  1:0
18:30 D Saku Sporting - Tallinna FC Twister  2:2
18:45 D JK Leisi - FC Majandusmagister  0:2
19:00 B Pirita JK Reliikvia II - Tallinna JK Piraaja II  3:1
19:15 B FC Pokkeriprod - Tallinna FC Reaal  0:2
19:30 D Tallinna FC Twister - FC Majandusmagister  2:1
19:45 D Saku Sporting - JK Leisi  2:1
20:00 B Tallinna FC Reaal - Pirita JK Reliikvia II  1:2
20:15 B Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod  3:0
20:30 D JK Leisi - Tallinna FC Twister  0:4
20:45 D FC Majandusmagister - Saku Sporting  0:3
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 JK Suema Cargobus II - JK Tallinna Kalev Juunior  0:1
21:15 B1 - D1 Pirita JK Reliikvia II - Tallinna FC Twister  0:1
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng Pirita JK Reliikvia II - JK Suema Cargobus  2:1
21:45 FINAAL Tallinna FC Twister - JK Tallinna Kalev Juunior  0:0, pen. 2:1

I koht Tallinna FC Twister: Mikk Vissak, Andres Unt, Tarmo Roos, Karpo Korõtko, Alberto-Florin Lupescu, Helar Peetsalu, Kristjan Kukk, Raul Viskar, Lauri Lilleste, Tanno Pikand, Viktor Laurmaa, Ain Kaljumäe, Sten Kivistik, Oliver Rosar, Taavi Kuusemäe, Priit Pichen.

II koht JK Tallinna Kalev Juunior: Andreas Peeter Lätt, Hans Kristofer Eiche, Simmo Tõnisson, Pärtel Tani, Uku Haasma, Kenneth Tomingas, Freddy Karpov, Fred Metsmaa, Ander Aaviku, Teo Edward Õunap, Taavi Maiste, Gert Heinala, Tõnu Kalev.

III koht Pirita JK Reliikvia II: Kevin Sooaluste, Sten-Erik Rättel, Tanel Vähesoo, Sander Reesalu, Mikk Hüüdma, Eduard Koitma, Priidu Nurmik, Sten Jõgi, Magnus Muidik, Roland Rink, Oliver Schults, Ergi Asten.

IV koht JK Suema Cargobus II: Hasan Steinberg, Karl Karimõisa, Andrus Arbeiter, Frank Sumberg, Silvert Gutman, Patrick Peinar, Daniel Rüütelmaa, Rando Hallkivi, Peeter Pedosk, Sten Grün.

Parim väravalööja: Karpo Korõtko (FC Twister)
Parim väravavaht: Andreas Peeter Lätt (JK Tallinna Kalev Juunior)
Parim mängija: Lauri Lilleste (FC Twister)

Kõik väravalööjad:
3 Karpo Korõtko FC Twister  
3 Timo Erkki Huttunen JK Sparta
3 Karl Karimõisa JK Suema Cargobus II
3 Lauri Lilleste FC Twister
3 Gregor Sedrik Pirita JK Reliikvia II
2 Rando Hallikivi JK Suema Cargobus II
2 Meelis Reiss Keila JK
2 Kenneth Tomingas JK Tln Kalev Juunior
2 Jürgen Kaur FC Aspen
2 Gaspar Vainola FC Aspen 2
Sven Karu JK Tartu Tammeka III
2 Artur Ojala JK Vändra Vaprus
2 Karmo Pankov JK Vändra Vaprus
2 Kevin Sooaluste Pirita JK Reliikvia II
2 Andreas Solom Saku Sporting
2 Mart Rannastu FC Majandusmagister
2 Indrek Siir Saku Sporting
2 Karel Kõrm FC Pokkeriprod
1 Frank Sumberg JK Suema Cargobus II
1 Rainer Klemet JK Tartu Tammeka III
1 Tõnis Metsson Keila JK
1 Riico Sundja Keila JK
1 Laur Nurkse TÜ Fauna
1 Oleg Smirnov JK Sparta
1 Silver Tilk TÜ Fauna
1 Egert Pukko Keila JK
1 Sirmo Ambos JK Vändra Vaprus
1 Elvis Lind JK Vändra Vaprus
1 Jaanus Jõulu JK Vändra Vaprus
1 Kristo Käver Keila JK
1 Ander Aaviku JK Tln Kalev Juunior
1 Gert Heinala JK Tln Kalev Juunior
1 Taavi Maiste JK Tln Kalev Juunior
1 Freddy Karpov JK Tln Kalev Juunior
1 Sander Jürjens TÜ Fauna
1 Kaupo Tenno FC Pokkeriprod
1 Priit Strandberg Tallinna FC Reaal
1 Raimond Ojassalu Saku Sporting
1 Marek Jõeleht FC Majandusmagister
1 Tanel Vähesoo Pirita JK Reliikvia II
1 Denis Petrov JK Piraaja II
1 Juss Tamming Tallinna FC Reaal
1 Joel Rasmus Rämmel Tallinna FC Reaal
1 Helar Peetsalu FC Twister
1 Tarmo Roos FC Twister
1 Karel Õitspuu Leisi JK
1 Sander Reesalu Pirita JK Reliikvia II
1 Kalle Roos Tallinna FC Reaal
1 Gerd Ärsis FC Pokkeriprod
1 Andres Unt FC Twister
1 Jaan-Kristjan Kaalma FC Twister
1 Rainer Veskimäe FC Twister
1 Pärtel Tani JK Tln Kalev Juunior
ov 1 Kristjan lepik Tallinna FC Reaal

17.12.2012 16:08













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.