KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Meistriliiga turniiri esimene mängupäev

Täna pärastlõunal alanud ja pühapäeva hilisõhtul lõppeva Triobeti Aastalõputurniiri Meistriliiga turniiril juhib avapäeva järel Tallinna FC Levadia 10 punktiga. Samadele punktidele jõudis ka JK Tallinna Kalev, kellel on siiski üks mäng rohkem mängitud.

Tihedas turniiritabelis järgnevad 9 punktiga Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora. JK Sillamäe Kalevil on koos 8 punkti, Nõmme JK Kaljul ja Narva JK Transil aga 7 punkti.

Oma viimast etteastet tegev FC Viljandi näitas vägagi ladusat mängu, mis tõi neile siiski kaukasse vaid 3 punkti, kui avamängus Kaljut 1:0 võideti. Tabeli lõppu platseerusid Tartu JK Tammeka ja FC Kuressaare, kes teenisid oma ainsa punkti turniiri avamängus tehtud omavahelise viigi eest.

Tihe konkurents oli ka väravalööjate arvestuses, kus nelja tabamusega juhivad Kassim Aidara, Ervin Kõll, Kirill Nesterov ja Maksim Paponov.

Laupäev, 29. detsember

I voor
15:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka  1:1
Väravad: 15:44 Mairo Tikerberi - 16:17 Kristjan Tiirik
15:20 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond  1:3
Väravad: 8:15 Irie - 12:52, 16:12 Ervin Kõll, 14:13 Jaan Leimann
15:40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora  2:1
Väravad: 10:07 Maksim Paponov, 14:10 Kirill Nesterov - 2:03 Andre Frolov
16:00 FC Viljandi - Nõmme JK Kalju  1:0
Värav: 1:57 Taavi Laurits
16:20 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev  3:0
Väravad: 1:27 Artur Pikk, 2.21 Ilja Antonov, 3:44 Igor Subbotin

II voor
16:40 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans  1:4
Väravad: 16:50 Jürgen Lorenz - 5:10 Vitaly Kutuzov, 8:40, 16:45 Aleksandr Dubõkin, 16:03 Viktor Plotnikov
17:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare  3:0
Väravad: 2:27 Karl Mööl, 7.24 Rauno Alliku, 15:00 Ragnar Piir
17:20 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev  3:1
Väravad: 10:23 Sergei Vihrov, 11:55 Ivan Lihhatšov, 14:35 Isa Drbojev - 7:10 Kirill Nesterov
17:40 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju  2:3
Väravad: 10:50 Ervin Kõll, 15:54 Martin Ustaal - 4:57 Adis Hadžanovitš, 5:50 Alan Kimbaloula, 10:31 Ken Kallaste
18:00 FC Viljandi - Tallinna FC Levadia  0:1
Värav: 2:15 Trevor Elhi

III voor
18:20 Narva JK Trans - FC Kuressaare  1:0
Värav: 1:57 Viktor Plotnikov
18:40 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora  1:3
Väravad: 6:23 Ander Paabut - 2:20 Karl-Eerik Luigend, 5:47 Maksim Gussev, 13:01 Andre Frolov
19:00 Paide Linnameeskond - FC Viljandi  1:0
Värav: 11.43 Jaan Leimann
19:20 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev  2:2
Väravad: 9:20 Alan Kimbaloula, 11:20 Andres Koogas - 0:40 Kassim Aidara, 16:46 ov. Marco Bianchi
19:40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia  1:1
Väravad: 16:39 Maksim Paponov - 15.10 Igor Subbotin

IV voor
20:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond  1:6
Väravad: 2.44 Tanel Vanaveski - 6.36 Ervin Kõll, 8.08, 8:48 Tiit Tikenberg, 9.37 Eerik Reinsoo, 14.13 Jaan Leimann, 16.59 Martin Ustaal
20:20 FC Viljandi - Tallinna FC Flora  0:2
Väravad: 5.20 Rauno Alliku, 14.40 Karl Mööl
20:40 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans  1:1
Väravad: 9:50 Kassim Aidara - 5:17 Deniss Vnukov
21:00 Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev  1:2
Väravad: 16:00 Ken Kallaste - 0:17, 9:27 Kirill Nesterov
21:20 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare  3:0
Väravad: 5:01 Artur Pikk, 12:20 Nikita Koger, 16:30 Igor Subbotin

V voor
21:40 JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi  2:1
Väravad: 2:31 pen., 9:20 Kassim Aidara - 6:40 Ott Ottis
22:00 JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans  3:1
Väravad: 4:00, 16:50 Maksim Paponov, 5:40 Marten Mütt - 15:45 Viktor Plotnikov
22:20 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju  0:4
Väravad: 1:35 Tanel Melts, 8:00 Kosuke Usami, 11.17 Sander Sinilaid, 14:00 Ken Kallaste

Turniiritabel pärast avapäeva lõppu:
1. Tallinna FC Levadia  4  3 1 0  8:1 10 
2. JK Tallinna Kalev    5  3 1 1  9:7 10
3. Paide Linnameeskond  4  3 0 1 12:5  9

4. Tallinna FC Flora    4  3 0 1  9:3  9
5. JK Sillamäe Kalev    5  2 2 1  8:8  8
6. Nõmme JK Kalju       5  2 1 2 10:7  7 
7. Narva JK Trans       5  2 1 2  8:8  7
8. FC Viljandi          5  1 0 4  2:6  3
9. Tartu JK Tammeka     4  0 1 3 4:14  1
10. FC Kuressaare       5  0 1 4 1:12  1
 

Kõik avapäeva väravalööjad:

4  Ervin Kõll Paide
4  Kirill Nesterov Tal.Kalev
4  Kassim Aidara Sil.Kalev
4  Maksim Paponov Tal.Kalev
3  Jaan Leimann Paide
3  Igor Subbotin FC Levadia
3  Viktor Plotnikov JK Trans
3  Ken Kallaste JK Kalju
2  Aleksandr Dubõkin JK Trans
2  Andre Frolov FC Flora
2  Rauno Alliku FC Flora
2  Karl Mööl FC Flora
2  Tiit Tikenberg Paide
2  Martin Ustaal Paide
2  Alan Kimbaloula JK Kalju
2  Artur Pikk FC Levadia
1  Mairo Tikerberi FC Kuressaare
1  Kristjan Tiirik JK Tammeka
1  Jürgen Lorenz JK Tammeka
1  Ander Paabut JK Tammeka
1  Tanel Vanaveski JK Tammeka
1  Irie JK Trans
1  Vitaly Kutuzov JK Trans
1  Deniss Vnukov JK Trans
1  Eerik Reinsoo Paide
1  Ragnar Piir FC Flora
1  Karl-Eerik Luigend FC Flora
1  Maksim Gussev FC Flora
1  Taavi Laurits FC Viljandi
1  Ott Ottis FC Viljandi
1  Ilja Antonov FC Levadia
1  Trevor Elhi FC Levadia
1  Nikita Koger FC Levadia
1  Sergei Vihrov Sil.Kalev
1  Ivan Lihhatšov Sil.Kalev
1  Isa Drboev Sil.Kalev
1  Adis Hadžanovitš JK Kalju
1  Andres Koogas JK Kalju
1  Tanel Melts JK Kalju
1  Kosuke Usami JK Kalju
1  Sander Sinilaid JK Kalju
1  Marten Mütt Tal.Kalev
 ov  Marco Bianchi JK Kalju


Meeskondade koosseisud:

Tallinna FC Flora: Stanislav Pedõk, Mait Toom, Markus Jürgenson, Meelis Peitre, Karol Mets, Johannes Kukebal, Märten Pajunurm, Ragnar Piir, Karl Mööl, Rauno Alliku, Karl-Eerik Luigend, Andre Frolov, Rejo Laabus, Albert Proosa, Brent Lepistu, Raido Leokin, Maksim Gussev, Martin Kase.

JK Tallinna Kalev: Grigori Ošomkov, Rasmus Tomson, Risto Kägo, Mikk Sillaste, Ats Sillaste, Alen Stepanjan, Kirill Nesterov, Martin Tšegodajev, Maksim Paponov, Edwin Stüf, Elvis Liivamägi, Ian-Erik Valge, Marten Mütt, Mart-Mattis Niinepuu, Rejal Alijev.

Nõmme JK Kalju: Vitali Teleš, Richard Aland, Ken Kallaste, Andres Koogas, Eino Puri, Alo Dupikov, Marco Bianchi, Adis Hadžanovitš, Maehara Hiroki, Kosuki Usami, Hasgawa Itsuki, Sander Sinilaid, Juri Jevdokimov, Tanel Melts, Yankuba Ceesay, Alan Kimbaloula, George Cole, Sergei Terehhov.

Tallinna FC Levadia: Priit Pikker, Kristjan Tamme, Kevin Ingermann, Artjom Artjunin, Nikita Koger, Ilja Antonov, Artur Rättel, Igor Subbotin, Marten Saarlas, Maksim Podholjuzin, Erkki Junolainen, Aleksandr Kulinitš, Andero Pebre, Aleksei Jahhimovitš, Artur Pikk, Lauri Välja, Trevor Elhi.

FC Kuressaare: Mihhail Lavrentjev, Riido Reiman, Urmas Rajaver, Mihkel Tiit, Greger Könninge, Sander Viira, Amor Luup, Mikk Metsa, Andre Ilves, Elari Valmas, Vladimir Gerassimov, Mario Tikerberi, Sander Laht, Algis Kelder, Margus Rajaver, Sami-Sander Kivi, Ott Reinike, Sander Laur.

Tartu JK Tammeka: Andrus Lukjanov, Ats Kutter, Ando Hausenberg, Tanel Vanaveski, Maido Pakk, Martin Naggel, Mikk Valtna, Ander Paabut, Siim Tenno, Simo Tenno, Marek Tšernjavski, Jürgen Lorenz, Kristjan Tiirik, Maxim Amour Florian Mboungou.

JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Artjom Levizi, Aleksandr Volodin, Vladislav Trofimov, Ivan Lihhatšov, Aleksandr Volkov, Irakli Torinava, Sergei Vihrov, Pavel Aleksejev, Igor Dudarev, Nikita Brõlin, Kirill Novikov, Kassim Aidara, Aleksei Burbshov, Isa Drboeb.

FC Viljandi: Madis Rajando, Alan Ventsel, Sander Karu, Silver Lätt, Joel Indermitte, Kalle Lepp, Elton Brauer, Ott Ottis, Kaarel Kaarlimäe, Rasmus Munskind, Taavi Laurits, Kaarel Torop, Bert Klemmer.

Narva JK Trans: Valeri Smelkov, Vladimir Suleimanov, Eduard Halonen, Aleksandr Mitkin, Maksim Krichanov, Viktor Plotnikov, Irie, Vladislav Ivanov, Artjom Škinjov, Denis Vnukov, Vitaly Kutuzov, Greg Jakobson, Aleksandr Dubõkin, Denis Kulikov.

Paide Linnameeskond: Siim-Sten Palm, Rauno Uusküla, Karel Voolaid, Eerik Reinsoo, Andre Mägi, Timo Lomp, Ervin Kõll, Carl Tubarik, Tengiz Eteria, Lauri Ellram, Tiit Tikenberg, Jaan Leimann, Pavel Dõmov, Martin Ustaal, Tambet Anso, Rene Puhke, Sander Rõivasepp, Lauri Varendi.

29.12.2012 13:03













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.