KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-19 klassi turniiri võitis TJK Legion

Kolmapäeva, 19. detsembri hommikupoolel toimus U-19 vanuseklassi turniir, kus osales 10 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Poolfinaalidesse pääsesid mõlema alagrupi kaks paremat. Ühe mängu pikkuseks oli 10 minutit.

Esimeses poolfinaalis kaotas Pärnu JK FC Levadiale 1:3, teises Koeru JK TJK Legionile 1:4. Mängus kolmandale kohale võitis Pärnu JK Koeru JK 1:0, esikohamängus jäi peale TJK Legion, alistades FC Levadia 4:1.

Alagrupid
A: 1. Pärnu JK 10, 2. Koeru JK 8, JK Tallinna Kalev 7, JK Viljandi Tulevik 3, JK Dünamo 0
B: 1. TJK Legion 10, 2. FC Levadia 7, SK Tääksi 6, SK 10 Premium 6, FC Ajax Lasnamäe 0

Alagrupimängud
09:30 A JK Tallinna Kalev - JK Dünamo  4:0
09:43 A Koeru JK - Pärnu JK  2:2
09:56 B TJK Legion - FC Levadia  1:1
10:09 B FC Ajax Lasnamäe - SK 10 Premium  0:2
10:22 A JK Dünamo - Koeru JK  0:1
10:35 A JK Viljandi Tulevik - JK Tallinna Kalev  1:2
10:48 B SK 10 Premium - TJK Legion  1:2
11:01 B SK Tääksi - FC Ajax Lasnamäe  1:0
11:14 A JK Viljandi Tulevik - JK Dünamo  4:0
11:27 A JK Tallinna Kalev - Pärnu JK  0:3
11:40 B TJK Legion - SK Tääksi  7:2
11:53 B FC Levadia - SK 10 Premium  1:2
12:06 A Koeru JK - JK Tallinna Kalev  0:0
12:19 A Pärnu JK - JK Viljandi Tulevik  3:1
12:32 B FC Ajax Lasnamäe - TJK Legion  0:3
12:45 B SK Tääksi - FC Levadia  0:2
12:58 A JK Viljandi Tulevik - Koeru JK  1:2
13:11 A Pärnu JK - JK Dünamo  4:1
13:24 B FC Levadia - FC Ajax Lasnamäe  3:1
13:37 B SK 10 Premium - SK Tääksi  0:2
Poolfinaalid
13:50 A1 - B2 Pärnu JK - FC Levadia  1:3
14:03 A2 - B1 Koeru JK - TJK Legion  1:4
Kohamängud
14:16 III-IV koha mäng Pärnu JK - Koeru JK  1:0
14:29 FINAAL TJK Legion - FC Levadia  4:1

I koht: TJK Legion
- Artjom Balahnitšjov, Dmitri Bereitrov, Edgars Butlers, Sergei Frolov, Maksim Gussev, Tomas Kirn, Dmitri Koltsov, Mark Lipatov, Rauf-Roman Mikailov, Gleb Sinitsin, Roman Sirotkin, Jevgeni Skamnitsei, Nikita Stefutin, Gleb Šalavin, Sergei Zadniprjanets, Stefan Tšendei, Mirza Gassimov, Mark Dubinin

II koht: FC Levadia - Henri Valma, Mauri Levandi, Juhan Jakobson, Sten Subatsius, Joonas Laurits, Norman Põder, Marko Kabel, Lauri Välja, Oskar Oengo, Marten Saarlas, Kaspar Paur, Kristjan Tamme, Oliver Heliste

III koht: Pärnu JK - Daniel Barinov, Henri Hanson, Alder Lepik, Kardo Maadre, Siim Mäeots, Jaak Peeter Oja, Rasmus Peetson, Kristen Saarts, Siim Sarapu, Joosep Sarapuu, Julius Sepp, Madis Tammsaar, Rain Tori, Tauno Tekko, Anton Issakov

Parim väravalööja: Maksim Gussev (TJK Legion)
Parim väravavaht: Carl Paakspuu (Koeru JK)
Parim mängija: Dmitri Koltsov (TJK Legion)

Kõik väravalööjad:

6

 Maksim Gussev

TJK Legion

   

4

 Tauno Tekko

Pärnu JK

   

4

 Dmitri Koltsov

TJK Legion

   

3

 Anton Issakov

Pärnu JK

   

3

 Mark Dubinin

TJK Legion

   

3

 Lauri Välja

FC Levadia

   

3

 Edgard Butlers

TJK Legion

   

2

 Mario Laansoo

Viljandi JK Tulevik

   

2

 Riigo Paumets

SK Tääksi

   

2

 Kristian Uuk

SK 10 Premium

   

2

 Mike Kõiv

JK Tallinna Kalev

   

2

 Kaspar Lõhmus

JK Tallinna Kalev

   

2

 Karl Koppel

SK 10 Premium

   

2

 Karel Kübar

Viljandi JK Tulevik

   

2

 Kristen Saarts

Pärnu JK

   

2

 Silver Kruusalu

Koeru JK

   

2

 Gedrig Galkovski

Koeru JK

   

2

 Henri Hanson

Pärnu JK

   

2

 Oskar Oengo

FC Levadia

   

2

 Mauri Levandi

FC Levadia

   

2

 Kaspar Paur

FC Levadia

   

2

 Kaspar Kruusalu

Koeru JK

   

1

 Uku Haasma

JK Tallinna Kalev

   

1

 Alex Sander Sepp

JK Tallinna Kalev

   

1

 Martin Allik

Viljandi JK Tulevik

   

1

 Stefan Tšendei

TJK Legion

   

1

 Johan Urbel

SK Tääksi

   

1

 Mirza Gassimov

TJK Legion

   

1

 Gleb Šalavin

TJK Legion

   

1

 Tomas Kirn

TJK Legion

   

1

 Marten Saarlas

FC Levadia

   

1

 Rasmus Peetson

Pärnu JK

   

1

 Oliver Heliste

FC Levadia

   

1

 Robert Taar

Viljandi JK Tulevik

   

1

 Madis Tammsaar

Pärnu JK

   

1

 Viktor Vinogradov

Dünamo JK

   

1

 Ervin Guþek

FC Ajax Lasnamäe

   

1

 Mart Vingissar

SK Tääksi

   

1

 Karla Oder

SK Tääksi

   

ov

 Vladislav Šitov

Dünamo JK

   

2 ov

 Joonas Laurits

FC Levadia

19.12.2012 08:45













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.