KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
U-17 II koondis alistas U-16 koondise 1:0

Reedel, 8. märtsil kell 14:30 toimus Sportland Arenal sõpruskohtumine Eesti U-17 II koondise ja Eesti U-16 koondise vahel.

Mäng lõppes U-17 II koondise 1:0 võiduga.

Sõprusmäng 8. märtsil Sportland Arenal
kell 14:30 EESTI U-17 II - EESTI U-16  1:0 (0:0)
Värav: 74. Mart Preiman
Hoiatused: 75. Aleksander Vladimirov - 25. Jako Kanter

Eesti U-17 II: 1-Vladislav Tsvetkov, 2-Andrei Klimtšuk, 3-Rasmus Linde, 4-Kert Krusel, 5-Aleksander Vladimirov, 6-Martin Miller, 7-Mart Preiman, 8-Andrei Sadovoi, 9-Roger Teor, 10-Aleksander Hlobõstin, 11-Andreas Holst.
Vahetusest: 12-Kermo Hunt, 13-Karl-Erik Lõhmus, 14-Braien Kaldoja, 15-Martin Johanson, 16-Aleksei Tihhonov.

Eesti U-16: 1-Evert Priisaar, 2-Denis Maksimenko, 3-Nikita Savenkov, 4-Margus Villota, 5-Jako Kanter, 6-Edvin Priisalu, 7-Kirill Davidenko, 8-Kaspar Mutso, 9-Magnar Vainumäe, 10-Jarmo Aaviste, 11-Robert Lepik.
Vahetusest: 12-Pavel Spiridonov, 13-Künter Pajumägi, 14-Sven Erik Kippasto, 15-Vitalik Kirillov, 16-Laur Tammeorg, 17-Artjom Badjuk, 18-Henri Järvelaid, 19-Vadim Mihhailov, 20-Pavel Sidorov, 21-Cristopher Kuusmaa, 22-Maksim Suhhomjatnikov.

Pv: 6
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Lennart Komp, Andrei Saveljev

Eesti U-17 II koondis 8. märtsil:
Aleksandr Vladimirov, FC Järve
Aleksei Tihhonov, FC Järve
Martin Juhanson, FC Järve
Aleksandr Hlobõstin, FC Järve
Andreas Holst, FC Kotkad
Maarek Suursaar, FC Kuressaare
Karl-Erik Lõhmus, Martin Reimi JK
Kert Krusel, Nõmme United FC
Mart Paul Preiman, Nõmme United FC
Peeter Klein, Nõmme United FC
Kermo Hunt, Pärnu JK
Vladislav Tsvetkov, Sillamäe JK
Braien Kaldoja, Tallinna FC Levadia
Rasmus Linde, Tartu JK Tammeka
Martin Miller, Tartu JK Tammeka
Andrei Klimtšuk, TJK Legion
Andrei Sadovoi, TJK Legion
Roger Teor, Viljandi JK Tulevik

28.02.2013 22:03

Noorte turniirid
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit