KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
Eesti U-17 koondis võitis Lätit penaltiseeriaga pärast 0:0 viiki

Tänasest 3. maini toimub Riias UEFA sõprusturniir Eesti, Läti, Soome ja Rootsi 1997. aastal sündinute koondiste vahel. Avamängus alistas Rootsi Soome 3:2.

Kell 16:00 kõlas avavile Läti ja Eesti vahelises mängus, kus avapoolajal resultaati ei tehtud. Mäng lõppeski väravateta viigiga ning vastavalt turniiri reglemendile selgitati võitja penaltiseeriaga ja selle võitis Eesti.

UEFA turniir Riias 30. aprillil
kell 16:00 LÄTI U-17 - EESTI U-17  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 63. Daniels Jakovļevs - 28. Herol Riiberg, 56. Kert Krusel

Läti: 1-Kristaps Zommers, 2-Antons Tumanovs, 3-Kristers Gulbis, 4-Bruno Bērziņš, 5-Vladislavs Sorokins, 6-Ņikita Juhņevičs, 7-Daniels Jakovļevs, 8-Pavels Liholetovs, 9-Jurijs Krivošeja, 10-Deivids Dobrecovs (73. 19-Pāvels Pilats), 11-Sebastjans Križanovskis (61. 16-Maksims Osipovs).
Varus: 12-Andrejs Revzovs, 13-Andrejs Demčuks, 14-Ralfs Džeriņš, 15-Iļja Mitrofanovs, 16-Maksims Osipovs, 17-Mārtiņš Ķigurs, 18-Aleksejs Grjaznovs, 19-Pāvels Pilats.

Eesti: 1-Sten-Marten Vahi, 2-Oskar Berggren, 3-Kert Krusel, 4-Henrik Kummer, 5-Siim Kask, 6-Hendrik Nälk, 7-Rasmus Tauts (80.+2. 17-Kristjan Prunn), 8-Herol Riiberg, 9-Andrei Klimtšuk, 10-Peeter Klein (54. 19-Eduard Golovljov), 11-Mart Paul Preiman (54. 15-Henri Reinvald).
Varus: 12-Vladislav Tsvetkov, 13-Janar Adler, 14-Braien Kaldoja, 15-Henri Reinvald, 16-Andrei Sadovoi, 17-Kristjan Prunn, 18-Roger Teor, 19-Eduard Golovljov.

Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: V. Poļakovs
Abikohtunikud: M. Svipsts, R. Saulenbergs
Neljas kohtunik: A. Šakurovs

Eesti U-17 koondis Riias:

Väravavahid
Viktor Avilov (09.08.1997) – Tallinna FC Infonet
Sten-Marten Vahi (28.03.1997) – FC Nõmme United
Vladislav Tsvetkov (17.10.1997) - JK Sillamäe Kalev

Kaitsjad
Janar Adler (30.06.1997) – Tallinna FC Levadia
Oskar Berggren (30.10.1997) – Viljandi JK Tulevik
Braien Kaldoja (14.08.1997) – Tallinna FC Levadia
Siim Kask (21.03.1997) – Tartu JK Tammeka
Jan Kokla (29.05.1997) – FC Nõmme United
Kert Krusel (11.04.1997) – FC Nõmme United
Henrik Kummer (29.01.1997) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad
Peeter Klein (28.01.1997) – FC Nõmme United
Hendrik Nälk (16.06.1997) – Viljandi JK Tulevik
Mart Paul Preiman (01.05.1997) – FC Nõmme United
Kristjan Prunn (01.02.1997) – Tallinna FC Levadia
Randin Rande (28.07.1997) – FC Nõmme United
Henri Reinvald (03.03.1997) – Tallinna FC Levadia
Herol Riiberg (14.04.1997) – Tallinna FC Flora
Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – FC Nõmme United
Rasmus Tauts (07.01.1997) – Tartu JK Tammeka
Andrei Sadovoi (21.02.1997) – Tallinna JK Legion

Ründajad
Eduard Golovljov (25.01.1997) – Tallinna FC Infonet
Andrei Klimtšuk (28.05.1997) – Tallinna JK Legion
Roger Teor (11.05.1997) – Viljandi JK Tulevik

Peatreener: Lars Hopp
Abitreener: Kristen Viikmäe
Väravavahtide treener: Oleg Andrejev
Füsioterapeudid: Kristiina Lind ja Martin Kiho

30.04.2013 12:22

Noorte turniirid
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit