KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
U-17 koondis tegi Lätiga väravateta viigi

Eesti noormeeste U-17 koondis alustas Soomes Eerikkilä spordikeskuses toimuvat Balti turniiri.

Meie koondise esimeseks vastaseks oli täna õhtul Läti koondis. Hoolimata koondiste püüdlustest jäid seekord väravad löömata. Tänases esimeses mängus oli Soome 2:1 üle Leedust.

Teisipäeval kell 20 mängime Soome vastu ning pärast puhkepäeva mängivad meie mehed reedel 28. juunil kell 12 Leeduga.

Hopp ütles pärast mängu, et jäi meeskonna esitusega rahule. "Kõik mehed näitasid head võitlust," rõhutas ta. Kui enne turniiri ütles Hopp, et meeskond peab ees looma rohkem võimalusi ja taga null hoidma, siis seda ka tehti. "Kahjuks ei löönud väravat ära," sõnas Hopp ja lisas, et Lätist oldi paremad.


U-17 Balti turniiri mäng 25. juunil
kell 20:00 LÄTI - EESTI  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad
: -
Hoiatused: 61. Herol Riiberg, 63. Kert Krusel

Läti: 1-Kristaps Zommers, 2-Antons Tumanovs (82. 14-Toms Grosmanis, 3-Krists Kristers Gulbis, 4-Deniss Ivanovs, 5-Vladislavs Sorokins, 8-Aleksejs Grjaznovs (61. 15-Ilja Mitrofanovs), 6-Pavel Liholoetovs, 10-Deivids Dobrecovs, 9-Vitalijs Vavilovs (68. 17-Daniels Jakovlevs), 11-Maksims Osipovs (68. 18-Sebastjans Križanovskis), 7-Jurijs Krivošeja.
Varus: 12-Aleksejs Rezvovs, 14-Toms Grosmanis, 15-Ilja Mitrofanovs, 17-Daniels Jakovlevs, 16-Verners Zalaks, 18-Sebastjans Križanovskis, 13-Vladislavs Titovs.

Eesti: 1-Vladislav Tsvetkov, 3-Kert Krusel, 4-Henrik Kummer, 5-Siim Kask, 2-Oskar Berggren, 11-Mark Oliver Roosnupp, 8-Herol Riiberg (73. 21-Henri Reinvald), 7-Kristjan Prunn (79. 23-Algis Roog), 6-Hendrik Nälk, 9-Eduard Golovljov, 10-Andrei Klimtšuk (73. 18-Randin Rande).
Varus: 12-Sten-Marten Vahi, 14-Jan Kokla, 23-Algis Roog, 18-Randin Rande, 21-Henri Reinvald, 20-Peeter Klein.

Peakohtunik: Pete Pokkinen
Abikohtunikud: Jouni Lemettinen, Juuso Matilla
Neljas kohtunik: Oskari Hammalainen

Foto: Lembit Peegel

Eerikkilä spordikompleks asub üsna võrdsel kaugusel Helsingist, Tamperest ja Turust. Kõikidest linnadest sõidab autoga Soome lõunaosas asuvasse spordikeskusesse ligi tund aega.

Eesti U-17 koondise mängukava:
25. juuni kell 20:00 Eesti U-17 – Läti U-17
26. juuni kell 20:00 Eesti U-17 – Soome U-17
28. juuni kell 12:00 Eesti U-17 – Leedu U-17

Eesti U-17 koondis:



Väravavahid


Vladislav Tsvetkov (17.10.1997) - JK Sillamäe Kalev
Sten-Marten Vahi (28.03.1997) – FC Nõmme United

Kaitsjad




Oskar Berggren (30.10.1997) – Viljandi JK Tulevik


Siim Kask (21.03.1997) – Tartu JK Tammeka


Jan Kokla (29.05.1997) – FC Nõmme United


Kert Krusel (11.04.1997) – FC Nõmme United


Henrik Kummer (29.01.1997) – FC Nõmme United


Algis Roog (22.06.1997) – Viljandi JK Tulevik
Michael Lilander (20.06.1997) – FC Nõmme United
Aleksandr Lazarev (10.06.1997) – Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad


Peeter Klein (28.01.1997) – FC Nõmme United


Hendrik Nälk (16.06.1997) – Viljandi JK Tulevik



Kristjan Prunn (01.02.1997) – Tallinna FC Levadia


Randin Rande (28.07.1997) – FC Nõmme United


Henri Reinvald (03.03.1997) – Tallinna FC Levadia


Herol Riiberg (14.04.1997) – Tallinna FC Flora


Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – FC Nõmme United


Andrei Sadovoi (21.02.1997) – Tallinna JK Legion


Ründajad


Eduard Golovljov (25.01.1997) – Tallinna FC Infonet


Andrei Klimtšuk (28.05.1997) – Tallinna JK Legion


Roger Teor (11.05.1997) – Viljandi JK Tulevik

Mattias Käit (29.06.1998) – Tallinna FC Levadia

Peatreener: Lars Hopp


Abitreener: Kristen Viikmäe


Väravavahtide treener: Oleg Andrejev
Füsioterapeut: Kristiina Lind
Arst: Timo Rahnel

25.06.2013 16:14










Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit