KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-19 vanuseklassi turniiri võitis Pärnu JK

Tänane esimene turniir oli U-19 vanuseklassile. Kokku osales 8 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, kust pääsesid kohamängudele 2 paremat.

Esimeses poolfinaalis alistas Pärnu JK JK Tallinna Kalevi 3:1. Teises võitis SK Tääksi Tartu JK Merkuur-Juuniori 2:0. Finaalis oli Pärnu JK üle SK Tääksist 6:1. Kolmandaks tuli JK Tallinna Kalev.

Parim mängija ja väravalööja oli võitjameeskonnast Pärnu JK-st, vastavalt Madis Tammsaar ja Henri Hanson. Martin Aru JK Tallinna Kalevist nimetati parimaks väravavahiks.

U-19 vanuseklassi turniir 19. detsembril:

Alagrupid

A: 1. Pärnu JK 7p, 2. SK Tääksi 6p, Tallinna JK Dünamo 4p, JK Vasalemma 0p
B: 1. Tartu JK Merkuur-Juunior 7p, 2. JK Tallinna Kalev 7p, Lasnamäe FC Ajax 3p, Põltsamaa/Jõgeva LM 0p

Alagrupimängud:
10:00 A Tallinna JK Dünamo - JK Vasalemma  2:0
Väravad: Vladislav Šõtov, Oleg Ivanov-Demidov
10:18 B JK Tallinna Kalev - Lasnamäe FC Ajax  1:0
Värav: Sten Tammik
10:36 A Pärnu JK - SK Tääksi  5:0
Väravad: Henri Hanson (3), Madis Tammsaar, Rasmus Peetson
10:54 B Põltsamaa/Jõgeva LM - Tartu JK Merkuur-Juunior  1:5
Väravad: Kaarel Põldma - Artur Tukmatšev, Vadim Jušinski (2), Valeri Šabanov (2)
11:12 A SK Tääksi - Tallinna JK Dünamo  3:0
Väravad: Tauri Tamm, Alvar Kuusik, Argo Ploom
11:30 B Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Merkuur-Juunior  1:2
Väravad: Rain Mürkhain - Vadim Jušinski, Valeri Šabanov
11:48 A JK Vasalemma - Pärnu JK  0:2
Väravad: Madis Tammsaar, Henri Hanson
12:06 B JK Tallinna Kalev - Põltsamaa/Jõgeva LM  4:2
Väravad: Alex Sander Sepp (3), Daniel Kosubenko - ov. Henrik Sepp, Riigo Paumets
12:24 A Pärnu JK - Tallinna JK Dünamo  1:1
Väravad: Siim Mäeots - Maksim Ivanov
12:42 B Põltsamaa/Jõgeva LM - Lasnamäe FC Ajax  1:2
Väravad: Margo Parkala - Dmitri Konovalov, Mammad Shahmarov
13:00 A SK Tääksi - JK Vasalemma  3:0
Väravad: Alvar Kuusik, Argo Ploom, Riho Domberg
13:18 B Tartu JK Merkuur-Juunior - JK Tallinna Kalev  2:2
Väravad: Andres Verst, Valeri Šabanov - Daniel Kosubenko (2)

Kohamängud:
13:36 A1 Pärnu JK* - B2 JK Tallinna Kalev  3:1
Väravad: Ott Midenbritt, Rasmus Peetson, Madis Tammsaar - Patrick Peinar
13:54 B1 Tartu JK Merkuur-Juunior - A2 SK Tääksi*  0:2
Väravad: Jan-Erik Jegorov, Erlend Ohno
14:12 III-IV koha mäng JK Tallinna Kalev* - Tartu JK Merkuur-Juunior  1:1, pen. 3:2
Väravad: ov. Marek Kuznetsov - Vadim Jušinski
14:30 FINAAL Pärnu JK* - SK Tääksi  6:1
Väravad: Henri Hanson (2), Casper Lohk, Ott Midenbritt (2), Ian Saarik - Tauno Rämson

I koht - Pärnu JK: 14-Casper Lohk, 4-Daniel Barinov, 20-Ranet Leets, 15-Alexander Puussaar, 22-Ian Saarik, 18-Madis Tammsaar, 17-Ott Midenbritt, 13-Markus Sabiin, 21-Henri Hanson, 9-Rasmus Peetson, 16-Hendrik Vainu, 1-Siim Sarapu, 11-Siim Mäeots, 5-Peeter Jaak Oja.
Treener: Märt Siigur

II koht - SK Tääksi: 1-Marten Ritson, 11-Jan-Erik Jegorov, 4-Tauno Rämson, 18-Ott Šeffer, 26-Erlend Ohno, 16-Samuel Taat, 28-Tauri Tamm, 10-Argo Ploom, 7-Riho Domberg, 17-Rünno Mahl, 15-Kristo Jaansoo, 21-Alvar Kuusik.
Treener: Indrek Jegorov

III koht - JK Tallinna Kalev: 4-Ranon Kriisa, 14-Henrik Sepp, 32-Alex Sander Sepp, 50-Sten Tammik, 7-Daniel Kosubenko, 8-Freddy Karpov, 9-Janek Hanson, 11-Evert Einroos, 10-Janar Pragi, 13-Ian Kalla, 1-Martin Aru, 45-Kevin Metste, 18-Patrick Peinar, 16-Hans Kristofer Eiche, 15-Andri Rohtla.
Treenerid: Daniel Meijel, Ander Aaviku

IV koht - Tartu JK Merkuur-Juunior: 12-Artur Kägu, 10-Vadim Jušinski, 8-Artur Petrov, 1-Daniil Mironov, 11-Marek Kuznetsov, 14-Aleksander Grigorov, 5-Andrei Novik, 17-Valeri Šabanov, 20-Artur Tukmatšev, 7-Andres Verst.
Treener: Vladimir Burajev

Parim mängija: Madis Tammsaar (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Martin Aru (JK Tallinna Kalev)
Parim väravalööja: Henri Hanson (Pärnu JK) - 6 väravat

Ülejäänud meeskondade koosseisud:

JK Vasalemma: 32 Dmitri Sui 1 Vitali Borovikov 30 Mark Rabkov 20 Jevgeni Rabkov 9 Nikita Zamašnoi 4 Valeri Mihhailov 31 Aleksei Gorlov 2 Alger Džumadil 10 Aimar Adamtau 7 Arvi Vaiknurme 11 Dmitri Iljin 21 Dmitri Smirnov 23 Martin Gontšarov 16 Viktor Ševtšov.
Treener: Eduard Hmeljov

Tallinna JK Dünamo: 1 Nikolai Matvejev 3 Jan Fjodorov 4 Vassili Ivanov-Demidov 5 Eduard Kuzmin 7 Mark Zolotuhhin 8 Maksim Ivanov 10 Jevgeni Ivanov 11 Oleg Ivanov-Demidov 20 Vladislav Šõtov 14 Artjom Bogdanov 2 Ivar Blaznin.
Treener: Viktor Neštšeretnõi

Põltsamaa/Jõgeva LM: 12 Ander Kallo 95 Jürgen Hiljurand 9 Kristjan Langebraun 77 Andro Lepp 11 Karl Sander Nool 10 Margo Parkala 7 Targo Parkala 19 Riigo Paumets 8 Kaarel Põldma 22 Taivo Pärnamets 1 Kristjan-Sander Epro.
Treener: Silvar Luht

Lasnamäe FC Ajax:1 German Gertšikov 5 Dmitri Polištšuk 4 Rain Mürkhain 11 Dmitri Konovalov 91 Aleksandr Talabirtšuk 9 Konstantin Potapov 99 Danila Filipenkov 49 Anti Pujdet 15 Artjom Smaltser 18 Marat Hassanov 21 Aleksandr Kasse 10 Dmitri Tšistjakov 22 Mammad Shahmarov.
Treener: Boriss Dugan

19.12.2013 10:08













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.