KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
C-2 klassi turniiri võitis Tallinna JK Legion

Reedese mängupäeva avasid oma turniiriga C-2 vanuseklassi poisid. Osales jällegi 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi.

Mõlemas poolfinaalis läks vaja penaltiseeriat, Tallinna JK Legion ületas nii FC Kuressaare, Tartu JK Tammeka aga Nõmme JK Kalju vastpanu. Finaalis alistas Tallinna JK Legion Tartu JK Tammeka 3:1. Kolmandale kohale tuli Nõmme JK Kalju.

Turniiri parim mängija oli Dmitri Paranin Legionist, parim väravavaht oli Joonas Raidvee Tammekast ning resultatiivseim mängija Daaniel Maanas Kaljust.

C2-klassi turniir 27. detsembril

Alagrupid
A: 1. Tallinna JK Legion 9p, Kohtla-Järve JK Järve 6p, Tallinna FC Levadia I 3p, Nõmme JK Kalju Laagri 0p
B: 1. Nõmme JK Kalju 9p, Tallinna FC Flora 6p, Saku Sporting 3p, FC Tartu 0p
C: 1. FC Kuressaare 9p, Tallinna FC Levadia II 6p, JK Tallinna Kalev 3p, Nõmme JK Kalju Hiiu 0p
D: 1. Tartu JK Tammeka 5p, Tallinna FC Infonet 5p, Tallinna SK Everest 2p, FC Helios Võru 2p

Alagrupimängud:
8:00 A Tallinna JK Legion - Nõmme JK Kalju Laagri  1:0
Värav: Ivan Filippov
8:15 B Nõmme JK Kalju - Saku Sporting  2:1
Väravad: Daaniel Maanas, Sander Etverk - Artti Tõrv
8:30 C Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev  1:0
Värav: Hans-Kristjan Velling
8:45 D Tallinna FC Infonet - Tallinna SK Everest  3:1
Väravad: Nikita Vaštšenko (3) - Jevgeni Vovtšok
9:00 A Tallinna FC Levadia I - Tallinna JK Legion  0:1
Värav: Dmitri Paranin
9:15 B Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju  1:2
Väravad: Otto-Robert Lipp - Daaniel Maanas, Alex Tamm
9:30 C Nõmme JK Kalju Hiiu - JK Tallinna Kalev  0:3
Väravad: Brandon Bachmann (2), Kaspar Kasemaa
9:45 D Tartu JK Tammeka - Tallinna SK Everest  2:2
Väravad: Sander Künnapuu, Marcus Saksing - Gleb Ignatenko, Aleksei Barulin
10:00 A Nõmme JK Kalju Laagri - Tallinna FC Levadia I  1:4
Väravad: Aksel Costa - Igor Andrejev, Raul Arestegui, Daniil Petrunin, Erik Utgof
10:15 B Tallinna FC Flora - FC Tartu  2:0
Väravad: Henri Lehtmets, Taavi Christofer Tuisk
10:30 C Tallinna FC Levadia II - Nõmme JK Kalju Hiiu  2:0
Väravad: Aleksei Jetskalo (2)
10:45 D FC Helios Võru - Tartu JK Tammeka  0:4
Väravad: Ken Krister Uuspalu (2), Sander Künnapuu, Renee Püvi
11:00 A Tallinna JK Legion - Kohtla-Järve JK Järve  4:1
Väravad: Ivan Filippov (2), Nikita Komissarov, Dmitri Paranin - Raivo Saar
11:15 B FC Tartu - Saku Sporting  0:7
Väravad: Mark Anders Lepik, Raimond Eino (3), Karl Nurme, Jan-Mark Sillat (2)
11:30 C FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju Hiiu  3:0
Väravad: Karmo Paju (2), Reiko Mäeorg
11:45 D Tallinna FC Infonet - FC Helios Võru  1:1
Väravad: Artjom Rõzkov - Sören Vaarmets
12:00 A Kohtla-Järve JK Järve - Nõmme JK Kalju Laagri  1:0
Värav: Raivo Saar
12:15 B Saku Sporting - Tallinna FC Flora  2:3
Väravad: Artti Tõrv, Marko Paumere - Ronald Viisima, Henri Lehtmets, Marcus Must
12:30 C JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare  0:1
Värav: Marat Lõsõi
12:45 D Tallinna SK Everest - FC Helios Võru  2:2
Väravad: Maksim Voltškov, Kirill Hapajev - Robin Sander, Sõren Vaarmets (pen)
13:00 A Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Levadia I  3:1
Väravad: Kirill Derevjanko, Artjom Afanasjev, Nikita Mošin - Raul Arestegui
13:15 B Nõmme JK Kalju - FC Tartu  3:1
Väravad: Daaniel Maanas, Alex Tamm, Sander Etverk - Steven Toomemäe
13:30 C FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia II  2:0
Väravad: Rasmus Saar, Mairo Miil
13:45 D Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet  1:1
Väravad: Renee Püvi - Artjom Rõzkov

Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna JK Legion - C1 FC Kuressaare  0:0, pen. 2:0
Väravad: -
14:15 B1 Nõmme JK Kalju - D1 Tartu JK Tammeka  1:1, pen. 3:4
Väravad: Dannar Pärtel - Ken Krister Uuspalu
14:30 III - IV koha mäng FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju  0:3
Väravad: Daaniel Maanas (2), Alex Tamm
14:45 FINAAL Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka  3:1
Väravad: Nikita Komissarov, Ivan Filippov, Dmitri Belov - Sander Künnapuu

I koht - Tallinna JK Legion: 1-Leonid Jeršov, 21-Ivan Filippov, 6-Aleksandr Novikov, 32-Dmitri Belov, 17-Dmitri Paranin, 9-Nikita Komissarov, 5-Mihhail Vinogradov, 27-Hergo Hallika, 26-Aleksei Urlih.
Treenerid - Belov, Komissarov

II koht - Tartu JK Tammeka: 1-Joonas Raidvee, 47-Sander Künnapuu, 10-Mihkel Järviste, 8-Ken Krister Uuspalu, 11-Marcus Saksing, 7-Renee Püvi, 9-Rode Raja, 6-Robin Sova, 99-Hardi Mäelme, 5-Frederik Mathias Helm, 18-Karl Sten Kõks, 17-Brajan Meigas.

III koht - Nõmme JK Kalju: 1-Lars Linnupõld, 3-Ralf Murumaa, 2-Karl Paabumets, 55-Edvin Kin, 9-Alex Tamm, 8-Villem Reimann, 4-Kermo Pihelgas, 14-Mathias Ranna, 7-Dannar Pärtel, 5-Daaniel Maanas, Sander Etverk.

IV koht - FC Kuressaare: 1-Garel Muul, 9-Mairo Miil, 35-Andero Miil, 11-Rasmus Saar, 7-Reiko Mäeorg, 17-Marat Lõsõi, 22-Mihkel Rasu, 10-Ian-Felix Post, 77-Karl Hendrik Tamkivi, 99-Karmo Paju.

Parim mängija: Dmitri Paranin (Tallinna JK Legion)
Parim väravavaht: Joonas Raidvee (Tartu JK Tammeka)
Parim väravalööja: Daaniel Maanas (Nõmme JK Kalju) - 5 väravat


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Kohtla-Järve JK Järve: 1 R Merilo, 2 A Afanasjev, 13 M Erjemenko, 8 N Mosin, 5 D Avdeev, 10 R Saar, 30 K Derevjanko, 3 N Plohhihh.

Tallinna FC Levadia I: 11 Igor Andrejev, 99 Erik Utgof, 15 Artur Holodov, 5 Sergei Paništšev, 3 Kirill Homtšenko, 20 Raul Arestegui, 4 Dmitri Burešin, 23 Daniil Petrunin, 1 Maksim Valuev, 30 Suren Stepanjan, 7 Nikita Dronov.

Nõmme JK Kalju Laagri: 63 Oskar Miller, 10 Kristjan Kotli, 6 Hermann Armulik, 25 Rode Tedrema, 9 Erik Hermaküla, 15 Eric Jakobson, 31 Kenner Talisainen, 18 Karl Valtin, 17 Enrique Sarap, 11 Aksel Costa, 12 Hubert Hakk, 8 Karl Sander.


B-alagrupp:

Tallinna FC Flora: 9 Kristjan Baikov, 19 Jakob Toomsalu, 16 Oliver Rass, 3 Kristen Lapa, 25 Christopher Mario Kalmesto, 12 Georg Koppel, 4 Ronald Viisimaa, 5 Marcus Must, 18 Andreas Pauri, 11 Taavi Christopher Tuisk, 21 Mark-Rene Väljas, 6 Henri Lehtmets, 24 Sten Martten Kägu, 2 Tanel Neubauer, 31 Kristjan Harald Karu, 17 Otto-Robert Lipp.

Saku Sporting: 3 Mark Anders Lepik, 14 Jan-Mark Sillat, 8 Raimond Eino, 10 Artti Tõrv, 17 Marko Paumere, 6 Robin Loorpuu, 7 Marko Laas, 66 Ralf-Sander Suvinõmm, 5 Marten Erik Johandi, 70 Kermo Mets, 13 Carl Kalju, 1 Karl Nurme, 21 Jon-Allar Velt.

FC Tartu: 1 Andreas Jürgenson, 10 Mark Gerassimov, 7 Karl Kõiv, 9 Steven Toomemäe, 52 Jakob Keller, 14 Markus Karu, 19 Rainer Lestal, 20 Richard Toom, 16 Jaan Markus Kook.


C-alagrupp:

Tallinna FC Levadia II: 7 Gregor Mändma, 12 Jörgen Luikfred, 8 Kaspar Kubber, 5 Moorits Veering, 17 Hans-Kristjan Velling, 10 Lauri Erik Juhani Hedman, 22 Enari Laino, 20 Leonhard Ankro, 14 Nikita Savin, 19 Aleksei Jetskalo, 18 Karl Hendrik Freiberg, 99 Egert Tüksammel.

JK Tallinna Kalev: 1 Daniil Koroljov, 5 Kaspar Kasemaa, 8 Kenlou Laasner, 9 Steffen Vaask, 10 Rasmus Puusta, 15 Brandon Bachmann, 16 Mooses Leinštrep, 6 Artur Järviste, 40 Artjom Krošanovski, 14 Ekke Pukk.

Nõmme JK Kalju Hiiu: 10 Rain Siegel, 69 Mihkel Viinalass, 7 Aaron Oks, 4 Oliver Savolainen, 11 Erik Gabor, 21 Karl Henrik Rebane, 0 Martin Meister, 11 Rasmus Neljand, 9 Remy Puusepp, 70 Harly Peegel, 8 Johann Koobas, 92 Ruslan Mazov, 55 Henri Laats, 17 Jüri Vips, Richard Ristkok, 2 Markus Soodla, Kapar Simmermann.


D-alagrupp:

Tallinna FC Infonet: 47 Aleksandr Kraizmer, 24 Artjom Ostrovski, 23 Vitali Šved, 15 Artjom Sell, 9 Nikita Makarov, 4 Igor Motsalov, 10 Roman Majakov, 7 Nikita Vashchenko, 12 Ilja Makartsev, 99 Dmitri Orlov, 77 Artjom Rõzkov, 39 Volodja Ištšenko, 20 Nikita Salamatov, 67 Dmitri Gorjunov, 5 Nikita Grankin, 88 Renat Kovšikov.

FC Helios Võru: 1 Hugo-Leon Leies, 4 Karl-Jörgen Lööper, 12 Kristjan Kiidron, 15 Erik Astrid, 2 Sören Vaarmets, 14 Tanel Eit, 5 Romert Rehe, 8 Erik Roosik, 9 Jan-Roland Kolk, 6 Robin Sander.

Tallinna SK Everest:4 Edgars Mintals, 12 Martin Eensalu, 16 Vladislav Kruusman, 1 Karim Ijarvish, 15 Gleb Ignatenko, 25 Maksim Voltškov, 18 Jevgeni Vovtšok, 2 Jan-Erik Pihtjõe, 26 Mark Paat, 24 Kirill Hapajev, 7 Maksim Pertsev, 11 Aleksei Barulin, Bogdan Kosarev.

27.12.2013 09:57













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.