KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2 vanuseklassi turniiri võitis Tartu JK Tammeka

Aastalõputurniiri eelviimase päeva avasid D2 vanuseklassi noored. 16 osalejat olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudega lõpliku paremusjärjestuse.

Esimese poolfinaalis alistas Tartu JK Tammeka Kohtla-Järve JK Järve 2:0, teises oli JK Tabasalu 4:0 üle Tallinna JK Legionist. Finaalis oli Tammeka Tabasalust üle 2:0. Kolmandale kohale tuli Tallinna JK Legion.

Parima mängija eriauhinna sai Ats Toomsalu Tammekast, parim väravavaht Carl Robert Mägimets ja edukaim väravalööja Tanel Tammik olid samuti võitjameeskonnast.

D2-klassi turniir 29. detsembril

Alagrupid
A: 1. Tartu JK Tammeka 9p, Tallinna SK Everest 6p, Tallinna FC Infonet  3p, JK Loo 0p
B: 1. Tallinna JK Legion 6p, Pärnu Kalev SK 5p, FC Maardu 4p, JK Tallinna Kalev 1p
C: 1. Kohtla-Järve JK Järve 7p, Tallinna FC Levadia 4p, Tartu FC Helios 2p, FC Helios Võru 2p
D: 1. JK Tabasalu 9p, Pärnu JK 6p, Harju JK 3p, Põlva FC Lootos 0p

Alagrupimängud:
8:00 A Tallinna SK Everest - Tallinna FC Infonet  1:0
Värav: Danila Kirejev
8:15 B JK Tallinna Kalev - Tallinna JK Legion  0:2
Värav: Jevgeni Kuprikov
8:30 C Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve JK Järve  0:2
Väravad: Richard Tohver (2)
8:45 D Harju JK - JK Tabasalu  0:3
Väravad: Hugo Joonas Heinamaa, Alan Nahk (2)
9:00 A Tallinna FC Infonet - JK Loo  2:0
Väravad: Martin Ionpov, Daniil Tsuiman
9:15 B Tallinna JK Legion - FC Maardu  1:0
Värav: Jevgeni Kuprikov
9:30 C Tartu FC Helios - Kohtla-Järve JK Järve  0:2
Väravad: Roman Kirillov, Richard Tohver
9:45 D Pärnu JK - Harju JK  3:1
Väravad: Jürgen Lohu (2), Taaniel Usta - Oliver Jürgens
10:00 A Tartu JK Tammeka - JK Loo  3:0
Väravad: Raiko Randlahe, Alfred Tammiksaar (2)
10:15 B Pärnu Kalev SK - JK Tallinna Kalev  2:2
Väravad: Egert-Ervin Messek, Rasmus Roosileht - Andreas Tiits (2)
10:30 C Tallinna FC Levadia - Tartu FC Helios  1:1
Väravad: Theodor Sammul - Romet Haug
10:45 D JK Tabasalu - Pärnu JK  4:1
Väravad: Kristjan Viira, Kristo Hussar (2), Alan Nahk - Kaur Rasmus Tammelaan
11:00 A Tallinna SK Everest - Tartu JK Tammeka  1:2
Väravad: Nikita Kirejev - Raiko Randlahe, Tanel Tammik
11:15 B FC Maardu - Pärnu Kalev SK  1:1
Väravad: Ivan Tšernetski - Egert-Ervin Messek (pen)
11:30 C FC Helios Võru - Tartu FC Helios  2:2
Väravad: Ronan Pähn (2) - Tristan Hoffmann (2)
11:45 D JK Tabasalu - Põlva FC Lootos  3:1
Väravad: Alan Nahk (2), Trevor Kullerkupp - Markus Lina
12:00 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet  6:0
Väravad: Tanel Tammik (3), Raiko Randlahe, Ats Toomsalu, Joonas Lepp
12:15 B Tallinna JK Legion - Pärnu Kalev SK  1:2
Väravad: ov. Rasmus Roosileht - Günter Joala, Tormi Tasane
12:30 C Kohtla-Järve JK Järve - FC Helios Võru  1:1
Väravad: Richard Tohver - Marcus Lepistik
12:45 D Pärnu JK - Põlva FC Lootos  2:0
Väravad: Jürgen Lohu (2)
13:00 A JK Loo - Tallinna SK Everest  1:4
Väravad: Daniel Änkilä - ov. ?, Dmitri Dvozenok, Slava Semjonov, Daniel Valgepea
13:15 B JK Tallinna Kalev - FC Maardu  1:2
Väravad: Vincent Vaus - Artur Jeršov, Ivan Tšernetski
13:30 C FC Helios Võru - Tallinna FC Levadia  0:3
Väravad: Henrii Ustaal (2), Nikita Vassiljev
13:45 D Põlva FC Lootos - Harju JK  2:7
Väravad: Oliver Savi, Ekke Lõbu - Kaspar Rõõmussaar, Oliver Jürgens (3), Kristjan Hein, Kirill Antonov, Endrik Reose

Kohamängud:
14:00 A1 Tartu JK Tammeka - C1 Kohtla-Järve JK Järve  2:0
Väravad: Ats Toomsalu, Andri Viinapuu
14:15 B1 Tallinna JK Legion - D1 JK Tabasalu  0:4
Väravad: Jaagup Luts, Kristo Husser, Ralf Mattias Vetsa, Kristjan Stüff
14:30 III - IV koha mäng Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna JK Legion  0:3
Väravad: Jevgeni Kuprikov (2), Dmitri Knjazev
14:45 FINAAL Tartu JK Tammeka - JK Tabasalu  2:0
Väravad: Tanel Tammik (2)

I koht - Tartu JK Tammeka: 17-Raiko Randlahe, 7-Tanel Tammik, 1-Carl Robert Mägimets, 29-Ats Toomsalu, 33-Gabriel Merits, 91-Andri Viinapuu, 9-Rasmus Vahtra, 10-Georg Lillo, 19-Joonas Lepp, 4-Alfred Tammiksaar.
Treener: Ando Hausenberg

II koht - JK Tabasalu: 17-Kristo Hussar, 7-Robin Mihkelson, 99-Hugo Joonas Heinamaa, 30-Jaagup Luts, 4-Trevor Kullerkupp, 9-Kristjan Stüff, 8-Alan Nahk, 13-Märten Subka, 3-Kristjan Viira, 80-Ralf Mattias Vetsa, 1-Rihard Kristjan Kristel, 18-Robin Sarapik.
Treenerid: Risto Sarapik, Viktor Kiolein.

III koht - Tallinna JK Legion: 1-Denis Jermejev, 10-Andrei Smirnov, 27-Aleksander Filatov, 14-Andrei Lipetski, 5-Dmitri Lipetski, 9-Anton Mazur, 21-Jevgeni Kuprikov, 17-Andreas-Kristian Põldoja, 28-Devid Peterson, 3-Mihhail Tõsjatov, 20-Dmitri Knjazev. Treener Mihhail Artjuhhov

IV koht - Kohtla-Järve JK Järve: 1-Ilja Žukov, 15-Rodion Guibadullin, 14-Roman Kirillov, 3-Erik Kruglov, 12-Nikita Mintšenkov, 18-Jevgeni Orehhov, 7-Erich Pullerits, 13-Kirill Zuravljov, 10-Richard Tohver, 22-Ivan Torgašov, 8-Mark Tšetšet, 4-Artjom Udalov. Treener Andrei Škaleta.

Parim mängija: Ats Toomsalu (Tartu JK Tammeka)
Parim väravavaht: Carl Robert Mägimets (Tartu JK Tammeka)
Parim väravalööja: Tanel Tammik (Tartu JK Tammeka) - 6 väravat


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Tallinna SK Everest: 28 Andrei Danilov, 8 Danila Kirejev, 5 Nikita Kirejev, 7 Slava Semjonov, 14 Daniel Valgepea, 29 Igor Trombovetski, 30 Danila Kudrjašov, 27 Aleksandr Šapovalov, 1 Dmitri Pjatev, 15 Daniil Prigoda, 17 Dmitri Dovzenok.
Treenerid: Andrei Suvorov, Andrei Šapovalov.

JK Loo: 6 Lars Tristan Lepik, 22 Joonas Tarn, 1 Karl Hein, 15 Rasmus Roosileht, 1 Emil Helder, 3 Joonas Vahermägi, 19 Kaspar Kaabel, 13 Daniel Änkilä, 10 Karl-Mattias Arulepp, 32 Robin Tukia, 5 Aksel Talvoja.
Treener: Andrei Veis

Tallinna FC Infonet: 1 Edgar Popov, 2 Grigori Kozlov, 3 Edward Juršis, 10 Dmitri Gabenko, 5 Daniil Tsuiman, 77 Georgi Tarassov, 23 Martin Ivanov, 7 Aleks Vinogradov, 22 Maksim Ižganaitis.
Treenerid: Sergei Bragin, Eduard Vinogradov.


B-alagrupp:

JK Tallinna Kalev: 39 Endrik Eerme, 19 Ramon Saluveer, 99 Andreas Tiits, 20 Ronald Matvienko, 54 Gleb Milaševitš, 14 Konstantin Sokolov, 77 Vincent Vaus, 11 Sander Palang.
Treener: Reelika Turi

Pärnu Kalev SK: 7 Tauri Savi, 12 Kirill Rõbaltšenko, 9 Günter Joala, 11 Tormi Tasane, 10 Egert-Ervin Messek, 77 Rasmus Roosleht, 42 Hans Robin Pelisaar, 1 Riko Rallmann, 14 Olaf Henrik Vaher, 15 Trever Ojala.
Treener: Aleksei Galkin

FC Maardu: 1 Martin Jagumets, 5 Aleks Polopa, 3 Mihhail Jakovlev, 7 Ivan Tšernetski, 9 Artur Jeršov, 10 Daniil Zukov, 11 Stas Tsõmbaljuk, 6 Martin Grasmann, 12 Mark Terehov, 14 Daniil Krõlov, 2 Daniil Kile.
Treener: Valeri Brõlin


C-alagrupp:

FC Helios Võru: 9 Marcus Lepistik, 6 Mario Kaunis, 99 Ingmar Kallas, 19 Andre Väin, 14 Ronan Pähn, 26 Rasmus Tamm, 10 Sebastjan Johanson, 15 Markus Joakit, 5 Germo Michhelson, 8 Aimar Vendelin.
Treenerid: Jaanus Vislapuu, Andres Vendelin

Tallinna FC Levadia: 22 Denni Grinštšenko, 7 Jegor Horunov, 8 Daniel Schneider, 21 Hugo Leht, 9 Henrii Ustaal, 14 Jan Markus Kell, 5 Armin Pärn, 11 Ondis Kuks, 19 Nikita Vassiljev, 6 Georg Dello, 12 Theodor Sammul, 13 Konrad Tarand, 15 Andreas Laksberg.
Treener: Mati Pari

Tartu FC Helios: 1 Artur Karjagin, 14 Karlis Karro, 22 Romet Haug, 90 Jasper Luik, 12 Tristan Hoffmann, 41 Andero Tuhkanen, 15 Joonas Rubeika, 6 Timo Tupits.
Treener: Urmo Viickberg


D-alagrupp:

Pärnu JK: 7 Taaniel Usta, 10 Karl-Johannes Tali, 9 Hendrik Madisson, 17 Jürgen Lohu, 29 Raimond Tiidermann,20 Kaur Rasmus Tammelaan, 1 Rainer Väljas, 2 Markus Kasenurm, 18 Andreas Jaaniste.
Treenerid: Mart Paumäe, Taavi Ustal

Harju JK: 1 Karl Volkovskis, 9 Kaspar Rõõmussaar, 77 Oliver Jürgens, 34 Endrik Reose, 2 Erik Reinumägi, 17 Kristjan Hein, 4 Markus Rätsep, 14 Kirill Antonov.
Treener: Lauri Nuuma

Põlva FC Lootos: 2 Robin Heinsoo, 10 Rainer Jüriöö, 9 Lina Markus, 5 Ekke Lõbu, 7 Sten M. Meekler, 4 Kevin K. Ojaste, 8 Stefan-A. Ploom, 12 Oliver Savi, 6 Kevin V. Soots, 32 Henry Zoludev, 1 Markus Villako.
Treener: Margus Nemvalts

 

29.12.2013 12:02













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.