KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Halliturniiride viimase vooru ametlikud protokollid
Uues jalgpallihallis toimusid sellel nädalavahetusel Premium liiga ja Esiliigade halliturniiride 5. vooru mängud. Reedel kohtusid II liiga meeskonnad Lasnamäe FC Ajax ja FC M.C. Tallinn. Ajax võitis 7:2.

Laupäevases avamängus viigistasid Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju FC 1:1, JK Sillamäe Kalev võitis aga Tallinna FC Infoneti 3:0. FCF Tallinna Ülikool ja Vändra JK Vaprus tegid 2:2 viigi.

Tallinna FC Levadia II võitis Rakvere JK Tarva 3:1 ja Tallinna JK Legion FC Elva 2:1. Pühapäeval tehti algust mänguga Tallinna FC Levadia ja Paide Linnameeskonna vahel, kus hilise ärkamise teinud Eesti meister võitis lõpuks 3:2.

Jõhvi FC Lokomotiv ja JK Tallinna Kalev tegid 1:1 viigi. Narva JK Trans alistas FC Kuressaare 1:0. Pärnu Linnameeskond oli Nõmme Kalju FC II-st üle 4:1. Maardu FC Starbunker võitis FC Elvat 1:0, Tallinna FC Flora II 2:1 Viljandi JK Tulevikku. Viimases mängus võitis Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Dünamo 2:1. Tartu FC Santos ja Vändra JK Vaprus pidasid Viljandis topelt treeningmängu, lisatud on Santose koosseisud.

Reedene mäng:

7. veebruaril kell 20:00 F-turniiri mäng
Lasnamäe FC Ajax - FC M.C. Tallinna   7:2 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 30. ov. Janek Taan, 57., 90.+1. Konstantin Potapov, 59. Ilja Ljapin, 61. Sergei Polišnin, 78. Aleksandr Talabertšuk, 87. Dmitri Tšistjakov - 35. Juri Fenin, 79. Aleksandr Borodinov
Hoiatus: 50. Rainer Lill

FC Ajax: 1-Aleksandr Verbov (62. 100-Artjom Jakovlev), 5-Sergei Kondratenko, 2-Sergei Polišnin (67. 8-Ilja Suštrov), 99-Sergei Jarjomenko (64. 14-Andrei Struzkin), 3-Sergei Kobjakov, 10-Sergei Tasso, 22-Šamil Mussajev (71. 6-Aleksandr Talabertšuk), 17-Andrei Kobjakov (67. 20-Vladislav Beduhhin), 21-Dmitri Njatin (46. 37-Konstantin Potapov), 7-Aleksandr Starodub, 11-Ilja Ljapin (71. 31-Dmitri Tšistjakov).

MC Tallinn: 1-Dmitri Gratšanõi, 9-Janek Taan, 23-Fjodor Voronin, 21-Boriss Poddubnõi, 10-Aleksandr Borodinov, 26-Viktor Tolbuzov, 27-Anton Popov (46. 12-Ruslan Vakulitš), 30-Juri Fenin (46. 2-Rainer Lill), 3-Krister-Kaspar Rannamaa, 16-Veiko Murumaa, 28-Erko Liivanurm (61. 29-Ivan Vakulitš).

Kohtunikud: Boriss Shipunov, Vladimir Zahharov, Anton Biktimirov


Laupäevased mängud:

8. veebruaril kell 10:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju  1:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 22. Maksim Gussev - 44. Janar Toomet
Hoiatused: -

FC Flora: 1-Stanislav Prins, 4-Kevin Aloe (46. 34-Erkki Junolainen), 6-Karol Mets, 27-Taavi Rähn (46. 31-Sander Post), 22-Nikita Baranov (46. 16-Markus Jürgenson), 15-Andre Frolov (46. 23-German Šlein), 73-Karl-Eerik Luigend (77. 13-Reio Laabus), 7-Zakaria Beglarišvili (46. 33-Roman Sobtšenko), 20-Maksim Gussev (46. 19-Herol Riiberg), 99-Albert Prosa (46. Martin Kase), 9-Rauno Alliku (46. 3-Rauno Sappinen).
Varus ka: 12-Mait Toom, 5-Janar Õunap, 17-Lamin Suma.

Kalju FC: 1-Vitali Teleš, 77-Tihhon Šišov, 5-Alo Bärengrub, 6-Jorge Rodrigues, 14-Henrik Pürg, 8-Karl Mööl, 7-Fabio Prates, 11-Allan Kimbaloula, 9-Damiano Quintieri (15. Janar Toomet), 75-Hidetoshi Wakui, 17-Robert Kirss.
Vahetusest sekkusid ka: 13-Hindrek Ojamaa, 20-Mihkel Ainsalu, 4-Tarmo Kink, 99-Tarmo Neemelo.
Varusse jäi: 69-Richard Aland.

Kohtunikud: Eiko Saar, Maikel Mikson, Martin Lember


8. veebruaril kell 13:30 A-turniiri mäng
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet  3:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 21. Vjatšeslav Zahovaiko, 27. Stanislav Murihhin, 76. Jaroslav Kvasov
Hoiatus: 87. Jaroslav Kvasov

Sillamäe: 1-Mihhail Starodubtsev (68. 35-Artem Levizi), 27-Pavel Aleksejev, 2-Aleksandr Volodin, 7-Mindaugas Bagužis, 3-Igor Dudarev, 5-Igor Tšeminava (60. 18-Aleksei Zazebnõi), 11-Nikolai Mašitšev, 33-Stanislav Murihhin, 8-Maksim Paponov (54. 17-Jaroslav Kvasov), 10-Daniil Ratnikov (68. 14-Kirill Novikov), 9-Vjatšeslav Zahovaiko (65. 12-Denis Vnukov).
Varusse jäi: 16-Mihhail Lavrentjev.

Infonet: 1-Matvei Igonen (72. 69-Ilja Kassjantšuk), 4-Vladimir Avilov, 16-Aleks Mones, 27-Aleksandr Semahhin, 22-Trevor Elhi, 8-Tanel Melts (62. 6-Roman Sahno), 38-Konstantin Nahk (73. 10-Jevgeni Gurtšioglujants), 20-Maksim Lipin (72. 18-Vladislav Ogorodnik), 9-Jevgeni Harin (55. 19-Marten Saarlas), 14-Nikita Martõnov (64. 15-Eduard Golovljov), 11-Kouadio (80. 77-Vladimir Malinin).
Varusse jäi: 23-Denis Danilin.

Pv: 87
Kohtunikud: Miko Pupart, Hannes Reinvald, Artur Telling


8. veebruaril kell 15:15 lihtsalt sõprusmäng
FCF Tallinna Ülikool - Vändra JK Vaprus  2:2 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 33. Roman Minlibajev, 58. Robert Veskimäe - 16. Toomas Eier, 21. Marco Lukka
Hoiatused: 73. Martin Klasen - 32. Greger Könninge

FCF TÜ: 1-Pelle Päivil, 88-Martti Pent, 17-Rauno Esaul, 33-Aivar Anniste, 5-Roman Minlibajev, 39-Timo Erkki Huttunen, 27-Martin Taska, 26-Marek Mäekala (61. 32-Andrias Niklus), 9-Martin Tšegodajev, 90-Robert Veskimäe, 7-Martin Klasen.

Vändra: 35-Veiko Põldemaa (46. 45-Hans Naano), 16-Toomas Eier, 6-Indrek Oja, 5-Oliver Ojala, 4-Maigo Vaakmann, 21-Marco Lukka, 12-Mihhail Kravtšenko, 27-Ranet Lepik (67. 10-Harris Jürissaar), 77-Greger Könninge, 15-Artur Ojala (46. 9-Rait Sõrmus), 17-Toomas Mangusson.

Pv: 29
Kohtunikud: Hannes Kaasik, Sander Saga, Lennart Komp


8. veebruaril kell 17:00 B-turniiri mäng
Tallinna FC Levadia II - Rakvere JK Tarvas  3:1 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad: 19. Valeri Makarov, 27. Henry Rohtla, 37. Hannes Tiru - 88. Kaarel Saar
Hoiatused: 11. Hannes Tiru, 78. Oskar Aksiim, 88. Raido Kannel

FC Levadia II: 1-Kristjan Tamme (60. 30-Henri Heinola), 23-Harles Läst (60. 25-Oskar Aksiim), 5-Oleksandr Voltškov, 3-Madis Vihmann (60. 21-Raido Kannel), 19-Aleksandr Kulinitš, 6-Dmitri Jegorov, 16-Vladimir Vassiljev (60. 2-Braien Kaldoja), 27-Valeri Makarov (46. 9-Magnar Vainumäe), 21-Hannes Tiru (46. 17-Henri Reinvald), 20-Vladislav Iljin (46. 22-Anton Muraveiko), 10-Henry Rohtla (46. 28-Mart Paul Preiman).

Tarvas: 30-Sander Susi, 26-Elar Tovstik, 6-Mehis Vahero, 18-Mihkel Saar, 8-Margus Kalda, 92-Rauno Valk, 17-Alari Tovstik, 4-Kaarel Saar, 32-Reijo Kuusik, 10-Raido Laidam, 7-Rainer Võsaste (57. 16-Sten Tammik).

Pv: 40
Kohtunikud: Rauno Kald, Roman Laidinen, Margo Noode


8. veebruaril kell 18:45 D-turniiri mäng
Tallinna JK Legion - FC Elva  2:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 12. Gleb Sinitsin, 85. pen. Artjom Balahnitšjov - 32. Ats Joandi
Hoiatused: 83. Christopher Toom, 87. Rando Kuus
Eemaldamine: 65. Tomas Kirn

Legion: 89-Eduard Usikov (46. 1-Evgeni Maslov), 3-Nikita Reintal, 4-Artjom Balahnitšjov, 9-Gleb Sinitsin, 10-Rauf-Roman Mikailov (70. 12-German Ussov), 11-Sergei Frolov (75. 88-Mark Tarõkin), 15-Dmitri Bereitorov (72. 8-Andrei Sadovoi), 18-Tomas Kirn, 19-Pavel Dõmov (72. 55-Ilja Lihotin), 20-Stefan Tšendei (77. 14-Mark Holodilov), 2-Erik Gornostajev (54. 40-Aleksei Latõnin).
Varus ka: 44-Maksim Dolinenko, 90-Mark Fokin.

FC Elva: 1-Arvo Käkk (46. 12-Christopher Toom), 5-Rando Kuus, 6-Rasmus Sikk, 3-Martin Thomson, 4-Karl Bussov, 10-Silver Kiho, 15-Deniss Samoilov (55. 20-Gero Mekk), 18-Mihkel Kuresoo, 9-Ats Joandi, 21-Tarvo Timm (46. 19-Gen Alev), 7-Tarmo Kerro.

Pv: 23
Kohtunikud: Joonas Jaanovits, Lauri Salei, Risto Eelmaa.


Pühapäevased mängud:

9. veebruaril kell 10:00 A-turniiri mäng
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia  2:3 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 23., 31. Uwaegubulam - 58. Artjom Artjunin, 76., 89. Ingemar Teever
Hoiatused: 41. Artjom Artjunin, 65. Aleksei Jahhimovitš

Paide LM: 1-Mart-Mattis Niinepuu (72. 12-Siim-Sten Palm), 5-Timo Lomp, 13-Andre Mägi, 6-Kaspar Kaldoja (81. 16-Rene Puhke), 10-Dmitri Kovtunovitš (67. 26-Sander Sinilaid), 25-Eerik Reinsoo (84. 24-Gregor Aru), 8-Ervin Kõll (64. 19-Rauno Tutk), 7-Jasper Uwaegbulam (66. 18-Martin Ustaal), 9-Stanislav Goldberg, 14-Sander Rõivassepp (72. 28-Markus Holst), 22-Atie Said (58. 27-Marten Mütt).

FC Levadia: 1-Roman Smiško, 22-Artur Pikk, 3-Artjom Artjunin, 21-Aleksei Jahhimovitš, 17-Maksim Podholjuzin, 5-Omar El Husseiny (86. 7-Jere Aallikko), 23-Marek Kaljumäe (67. 11-Ingemar Teever), 27-Andreas Raudsepp, 10-Igor Subbotin, 9-Artur Rättel, 28-Vladislav Ivanov.
Varusse jäid: 30-Priit Pikker, 16-Heiko Tamm, 19-Aleksandr Kulinitš, 2-Oleksandr Volchkov, 18-Henry Rohtla, 26-Mark Dubinin.

Pv: 20
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Jaan Roos, Aron Härsing.


9. veebruaril kell 11:45 B-turniiri mäng
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Tallinna Kalev  1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 68. Maksim Bazjukin - 80. Albert Anissimov
Hoiatused: 66. Denis Kulikov, 75. Konstantine Alania

Lokomotiv: 28-Valeri Smelkov, 15-Valeri Kurlõtskin, 12-Bogdan Nesterenko, 4-Jegor Potapov, 3-Dmitri Smirnov, 17-Anton Vassiljev, 7-Kevin Kaivoja, 2-Deniss Kulikov, 8-Sergei Paltsev, 9-Sergei Bazjukin, 18-Martin Jõgi.
Vahetusest sekkusid: 13-Aleksei Larin, 6-Konstantine Alania, 14-Maksim Bazjukin, 24-Richards Ivanovs, 25-Mihhail Zaitsev.

Tallinna Kalev: 1-Daniil Savitski, 19-Ionel Armean, 4-Aleksei Savitski, 5-Egert Heintare, 15-Oliver Heliste, 11-Anton Issakov, 10-Lauri Välja, 6-Tauno Tekko, 17-Juri Gavrilov, 14-Alen Stepanjan, 7-Lasha Omanidze.
II poolaeg: 1-Daniil Savitski, Henry Niinlaub, 3-Ranon Kriisa, 8-Johannes Kukebal, 2-Raiko Karpov, 16-Ian-Erik Valge, Innar Paal, 9-Nikita Koger, 15-Albert Anissimov (11-Rejal Alijev), 13-Aleksei Naariste (18-Maksim Babjak), Ragnar Rump.

Pv: 100
Kohtunikud: Martin Salong, Jaanus Mutli, Silver Kõiv.


9. veebruaril kell 13:30 B-turniiri mäng
FC Kuressaare - Narva JK Trans  0:1 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 53. Pavel Avdeev
Hoiatused: 54. Siim Tenno, 70. Pavel Avdeev - 52. Märten Pajunurm, 88. Karl Johan Kastein

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 29-Algis Kelder (46. 22-Reio Alt), 4-Märt Kluge, 33-Märten Pajunurm, 21-Reivo Vinter, 25-Sander Viira (46. 3-Maarek Suursaar), 10-Sander Seeman, 26-Sander Laht, 5-Raido Reinsalu (46. 7-Karl Johan Kastein), 11-Tõnis Koppel (46. 15-Urmas Rajaver), 20-Mikk Rajaver (67. 19-Sander Laur).

Trans: 1-Sergei Lepmets, 4-Pavel Avdeev (77. 14-Alexander Lisitsin), 22-Tanel Tamberg, 8-Vlad Vallasoo (48. 9-German-Guri Lvov), 21-Dmitri Ševiakov (80. 5-Valeri Nichik), 3-Roman Nesterovski, 7-Viktor Plotnikov, 17-Vadim Mihhailov (63. 13-Vladislav Fjodorov), 2-Vitali Andrejev, 20-Siim Tenno, 15-Stanislav Kitto.
Varusse jäid: 33-Nikita Tokaitšuk, 19-Eduard Kolpakov.

Pv: 25
Kohtunikud: Tomi Rahula, Rando Kesküla, Andrei Saveljev


9. veebruaril kell 15:15 C-turniiri mäng
Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC II  4:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 41. Ott Midenbritt, 62., 81. Rasmus Peetson, 75. Andro Aavik - 85. Rasmus Kuber
Hoiatused: 28. Ott Midenbritt, 59. Kaarel Kaarlimäe - 49. Andry Liiva, 75. Peeter Klein, 90. Robert Sahokia

Pärnu LM: 1-Hendrik Vainu, 2-Daniel Barinov (46. 3-Joosep Sarapuu), 18-Taavi Kitsel, 12-Andro Aavik, 5-Jaak-Peeter Oja (79. 13-Markus Sabiin), 11-Siim Mäeots, 9-Toomas Pent, 20-Tõnis Vihmoja (79. 4-Julius Sepp), 7-Kaarel Kaarlimäe (69. 21-Margus Põldsaar), 17-Ott Midenbritt (61. 16-Alder Lepik), 8-Rasmus Peetson.

Kalju II: 1-Sten-Marten Vahi, 11-Aleksander Erik Ild (46. 6-Andry Liiva), 15-Märten Kuusk (46. 24-Norman Vihul), 3-Kert Kruusel, 5-Henrik Kummer, 75-Mark Eerik Kodar (46. 16-Robert Sahokia), 23-Sören Kaldma, 8-Mihkel Ainsalu, 20-Rasmus Kuber, 17-Eddie Ever, 7-Peeter Klein.
Varusse jäid: 18-Kalev Lill, 2-Aron Eric Miljan.

Pv: 32
Kohtunikud: Siim Rinken, Andres Kalvik, Oleg Grasman


9. veebruaril kell 17:00 D-turniiri mäng
Maardu FC Starbunker - FC Elva  1:0 (1:0)
ametlik protokoll
Värav: 35. Klimentii Boldõrev
Hoiatused: 50. Maksim Krivošein, 79. Ilja Zelentsov - 63. Deniss Samoilov, 82. Martin Thomson

FC Starbunker: 20-Stanislav Tokarev (46. 1-Maksim Mamutov), 5-Andrei Borissov, 6-Andrei Katsimon (83. 15-Aleksandr Matvejev), 3-Sergei Zabelo, 12-Deniss Kovtun, 19-Ilja Krivošein (38. 17-Vadim Šalabai), 11-Ilja Zelentsov, 4-Klimentii Boldõrev, 8-Maksim Krivošein, 7-Rain Aasmäe (60. 10-Vladislav Sokolov), 22-Vladimir Gerasimov.
Vahetusest sekkus ka: 18-Dmitri Denissov.

FC Elva: 1-Arvo Käkk (46. 12-Christofer Toom), 20-Gero Mekk (46. 5-Rando Kuus), 2-Veiko Haan, 3-Martin Thomson, 18-Mihkel Kuresoo, 10-Silver Kiho, 7-Tarmo Kerro (52. 15-Deniss Samoilov), 8-Kaarel Tinn, 9-Ats Joandi, 19-Gen Alev (46. 21-Tarvo Timm), 17-Jürgen Kuresoo.
Varusse jäi: 6-Rasmus Sikk.

Kohtunikud: Kristo Tohver, Roland Meritee, Andres Jahimaa


9. veebruaril kell 18:45 C-turniiri mäng
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora II  1:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 81. pen. Indrek Ilves - 26. Karl Ivar Maar, 63. Jan Kokla
Hoiatused: 19. Rasmus Luhakooder - 81. Joosep Juha

Tulevik: 1-Karl Romet Nõmm, 5-Henri Paavo (46. 26-Marek Hanson), 10-Indrek Ilves, 6-Kevin Paavo, 16-Siim Saar, 14-Karel Kübar, 20-Rasmus Luhakooder, 23-Martin Normann, 17-Rainer Peips, 31-Roger Teor, 21-Kristen Kähr (46. 97-Richard Reimaa).

FC Flora II: 12-Enri Nurmik (56. 1-Mattias Traublum), 31-Anton Hmelnitski, 8-Gerdo Juhkam (46. 15-Ragnar Piir), 4-Janar Õunap (72. 3-Sten Sinisalu), 2-Kewin Mataloja (72. 20-Kalev Gustav Keert), 19-Alex Sander Sepp, 6-Reio Laabus (56. 11-Tõnu Paavo), 18-Erkki Kubber (56. 14-Jan Kokla), 5-Joseph Saliste (56. 13-Joosep Juha), 10-Eric Pärn (64. 7-Silver Sõrmus), 33-Karl Ivar Maar (46. 9-Randin Rande).

Pv: 40
Kohtunikud: Denis Petrov, Jana Pipar, Anni Rahula


9. veebruaril kell 20:30 E-turniiri mäng
Tallinna JK Dünamo - Kohtla-Järve JK Järve  1:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 78. Valeri Korobtsov - 18. Richards Ivanovs, 83. Aleksandr Hlobõstin
Hoiatus: 9. Eduard Kuzmin

Dünamo: 1-Mihhail Lissenkov, 3-Mihhail Andrejev, 8-Aleksandr Gussev, 5-Jevgeni Gribovski, 2-Kirill Beljajev, 11-Rustam Kalinin, 15-Anatoli Božko, 12-Eduard Kuzmin, 24-Anton Polotnjanõi, 22-Emil Guseinov, 20-Igor Gerassimov.
Vahetusest sekkusid: 14-Dmitri Židkov, 10-Maksim Židkov, 4-Valeri Korobtsov, 30-Ivan Zintšin, 18-Ilja Tšistjakov, 32-Mark Zolotuhhin, 28-Sergei Lefanov, 42-Nikolai Bokanov.

Järve: 16-Victor Gusev, 7-Gleb Stepanov, 2-German Narnitski, 99-Aleksei Larin, 4-Vjatšeslav Smirnov, 5-Martin Juhanson, 33-Aleksandr Hlobõstin, 10-Kirill Davidenko, 80-Richards Ivanovs, 9-Dmitri Belov, 42-Aleksei Tihhonov.
Vahetusest sekkusid: 11-Aleksei Stratiitšuk, 22-Alex Scheperin.

Pv: 15
Kohtunikud: Marek Lillmaa, Nikita Aleksjukhin


9. veebruar kell 12:30 Viljandi kunstmurul
Vändra JK Vaprus - FC Santos  0:5 (0:1)
Väravad: Robert Pluum, Taavi Vellemaa, Mikk Laas, Ivar Sova (2)
Santos: Siim Säesk, Kenn Laas, Eero Eessaar, Siim Valtna, Siim Roops, Joonas Kartsep, Tarvo Laurson, Marko Sonn, Taavi Vellemaa, Mikk Laas, Robert Pluum.
Vahetusest: Taivo Idavain, Ivar Sova, Mihkel Mikheim.


9. veebruar kell 14:15 Viljandi kunstmurul
Vändra JK Vaprus II - FC Santos II  0:10 (0:4)
Väravad: Ivar Sova (3), Karl Erik Vidaja (3), Mihkel Mikheim, Lauri Ott, Jaano Poomre
Santos II: Joosep Taaniel Sori, Dmitri Kutsarev, Jaanus Võrno, Jaano Poomre, Erik Vares, Taivo Idavain, Lauri Ott, Timo Afanassjev, Karl Erik Vidaja, Ivar Sova, Mihkel Mikheim.
Vahetusest: Frederik Pelska, Alex Meinhard, Ander Vool, Karl Rudolf Õigus.

09.02.2014 12:08












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.