KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste B-klassi turniiri esikoht kuulub FC Ajaxile

Eile alanud Triobet Aastalõputurniiri teise mängupäeva esimene turniir oli tütarlaste B-vanuseklassile, kus osalenud 10 naiskonda olid jagatud kahte alagruppi.

Esimeses poolfinaalis võitis Tallinna FC Ajax Tallinna FC Levadia 2:1, teises oli Tallinna FC Flora pärast 1:1 viiki penaltidega üle Põlva FC Lootosest. Finaalis oli FC Ajax FC Florast üle 2:1.

I koht: Tallinna FC Ajax
II koht: Tallinna FC Flora I
III koht: Põlva FC Lootos

Parim väravalööja: Arina Mürkhain (Tallinna FC Ajax)
Parim väravavaht: Angelika Hõbesalu (Tallinna FC Ajax)
Parim mängija: Alina Fitissova (Tallinna FC Ajax)

Foto: Jana Pipar

Tütarlaste B-klassi alagrupimängud:

8:00 B Tallinna FC Ajax - JK Tallinna Kalev 4:1
Väravad: Alina Fitissova (2), Arina Mürkhain (2) - Laada Tereštšenkova

8:15 B Saku Sporting - Tallinna FC Flora I 0:5
Väravad: Lisette Tammik (2), Keitlin Pärn (3)

8:30 A Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia 0:3
Väravad: Anna Kulijeva (2), Alina Terebunskaja

8:45 A Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi - Tallinna FC Flora II 2:0
Väravad: Jõgis, Telkinen

9:00 B Tallinna FC Flora I - Tallinna FC Ajax 2:2
Väravad: Liisi Kalinina, Inger Fridolin - Riina Jakobson, Arina Mürkhain

9:15 B JK Tallinna Kalev - Paide Linnanaiskond 1:0
Värav: Laada Tereštšenkova

9:30 A Tallinna FC Flora II - Nõmme Kalju FC 1:2
Väravad: Cristina Land - Anett Kadastu, Leenu-Marie Kuusemets

9:45 A Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos 1:1
Väravad: Alina Terebunskaja - Kristin Kukli

10:00 B Tallinna FC Ajax - Saku Sporting 4:1
Väravad: Arina Mürkhain (2), Alina Fitissova, Riina Jakobson - Henni Maria Johanson

10:15 B Paide Linnanaiskond - Tallinna FC Flora I 0:4
Väravad: Carmel Kuusk, Inger Fridolin, Keitlin Pärn, Siret Räämet

10:30 A Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi 0:1
Värav: Brita Maasik

10:45 A Põlva FC Lootos - Tallinna FC Flora II 4:0
Väravad: Ave-Lii Laas (2), Renate-Ly Mehevets, Isabel Padumäe

11:00 B Tallinna FC Flora I - JK Tallinna Kalev 2:0
Väravad: Siret Räämet, Inger Fridolin

11:15 B Saku Sporting - Paide Linnanaiskond 0:2
Väravad: Anne-Grethe Pajuviidik (2)

11:30 A Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia 0:2
Väravad: Valeria Andrejeva, Anna Kulijeva

11:45 A Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi - Põlva FC Lootos 0:1
Värav: Ave-Lii Laas

12:00 B Paide Linnanaiskond - Tallinna FC Ajax 1:1
Väravad: Anne-Grethe Pajuviidik - Alina Fitissova

12:15 B JK Tallinna Kalev - Saku Sporting 3:1
Väravad: Valeria Tšumakova (2), Grete Rihkrand - Eliisabet Pedak

12:30 A Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi 3:0
Väravad: Valeria Andrejeva, Anna Kulijeva (2)

12:45 A Põlva FC Lootos - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Ave-Lii Laas

Poolfinaalid:
13:00 A1 Tallinna FC Levadia - B2 Tallinna FC Ajax 1:2
Väravad: Anna Kulijeva - Arina Mürkhain, Alina Fitissova

13:15 A2 Põlva FC Lootos - B1 Tallinna FC Flora I 1:1, pen 1:3
Väravad: Ave-Lii Laas - Liisi Kalinina

Kohamängud:
13:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos 0:5
Väravad: Liisi Anete Mark, Ave-Lii Laas, Renate-Ly Mehevets (2), Kristin Kukli

13:45 FINAAL Tallinna FC Ajax - Tallinna FC Flora I 2:1
Väravad: Alina Fitissova, Riina Jakobson - Inger Fridolin

Alagruppide paremusjärjestus:
A: 1. Tallinna FC Levadia 10p, 2. Põlva FC Lootos 10p, Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi 6p, Nõmme Kalju FC 3p, Tallinna FC Flora II 0p
B: 1. Tallinna FC Flora I 10p, 2. Tallinna FC Ajax 8p, JK Tallinna Kalev 6p, Paide Linnanaiskond 4p, Saku Sporting 0p

Ühe mängu pikkus on 12 minutit.

Naiskondade koosseisud:

Tallinna JK Kalev: Alina Tarassenko, Valeria Tšumakova, Laada Tereštšenkova, Anastassia Astrelina, Grete Rihkrand, Liinamari Astel, Viktoria Sitnik, Anetta Grete Duubas, Emilia Vaher, Maia Pruuli, Helis Ojala, Melisa Ozerska, Carmen Kärg.
Treenerid: Reelika Turi, Boriss Fedorenko.

Tallinna FC Levadia: Anne Možajeva, Diana Demidova, Diana Konstantinova, Anna Kulijeva, Marcell Pajo, Czeslava Kurjanovitš, Darja Kurjanovitš, Valeria Andrejeva, Alina Terebunskaja.
Treenerid: Kaidi Jekimova, Jekaterina Paškevitš.

Lasnamäe FC Ajax: Angelika Hõbesalu, Sabina Ahmedova, Anastasija Babenko, Kristina Soboleva, Alina Fitissova, Riina Jakobson, Ljubov Dunajeva, Lija Kondik, Uljana Filipova, Alina Ahven, Elizaveta Dratšjova, Arina Mürkhain, Aleksandra Kuzmin, Sofja Levtšenko, Valerija Kleimenova.
Treenerid: Alexander Udalov, Sergei Nakonetšnõi.

Tallinna FC Flora I: Johanna Kesküla, Siret Räämet, Dona-Ly Sinimeri, Inger Fridolin, Carmen Kuusk, Liisi Kalinina, Aliis Jürgen, Marit Kobakene, Lisette Tammik, Kristiina Tullus, Keitlin Pärn.
Treenerid: Miina Kallas, Getriin Strigin.

Saku Sporting: Greete Kelli Aava, Linda Liis Arpo, Grete Daut, Gerda Koidumäe, Eva-Maria Kriisa, Hanna-Lisa Kuslap, Eliisabet Pedak, Anna Suzdalev, Liisa-Lii Tamme, Iti Miina Ulmas, Katariina Vardja, Säde Järvekülg, Henni-Maria Johanson.
Treener: Jan Harend.

Nõmme Kalju FC: Anett Kadastu, Hanna-Marii Kaljas, Laura Jaansen, Brigitta Hansen, Lisete Tammeveski, Elerin Pärjasaar, Leenu Marie Kuusemets, Marjonella Uudeküll, Carmen Kaidi Jõeleht, Mary-Ann Tammiste.
Treener: Getulio Aurelio Fredo.

Paide Linnanaiskond: Karmen Goldin, Angela Blum, Grete Adrat, Kertu Salme, Kelly Lilleoja, Laura-Liisa Vaigurand, Anne-Grethe Pajuviidik, Maria Jõgi, Carita Küünemäe.
Treenerid: Jüri Talu, Viljar Pennert

Tallinna FC Flora II: Killu-Smilla Palk, Melany Rajasalu, Piia-Liis Ojasaar, Sandra Nigulis, Maarja Maasikmets, Greete Melliste, Grete Miil, Riin Noormägi, Renate Tolmats, Christina Land, Elis Soodla, Cathy Vivien Vahi, Annaliisa Mäletjärv, Marie Tals, Liis Karlson.
Treenerid: Miina Kallas, Getriin Strigin.

Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi: Kersti Siimula, Tiia-Linda Purge, Triin Orgusaar, Liis Koort, Eva-Kaisa All, Aurelia Vainaru, Gloria Liiver, Sirli-Stella Jõgis, Birgit Tohter, Kersti Telkinen, Reti Tors, Maria Soll, Laura Pipper, Brita Maasik.
Treenerid: Madis Ritson, Indrek Jegorov.

Põlva FC Lootos: Karolin Krikunov, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Liisi Anete Mark, Renate-Ly Mehevets, Isabel Padumäe, Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa, Criselle Tennosaar.
Treener: Kaido Kukli.

18.12.2014 12:27











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.