KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
C1 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Flora

Triobet Aastalõputurniiril oli täna hommikul mänguõigus C1 vanuseklassi poistel, kus 16 osavõtjat olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudega turniiri võitja. Ühe mängu pikkus 12 minutit.

Poolfinaali pääsesid Tallinna FC Flora I, Tallinna JK Legion, Tallinna JK Augur ja Tartu JK Merkuur-Juunior. Finaalis alistas Tallinna FC Flora pärast 1:1 viiki penaltiseeriaga Tallinna JK Legioni.

I koht: Tallinna FC Flora I
II koht: Tallinna JK Legion
III koht: Tartu JK Merkuur-Juunior

Parim väravalööja: Erik Tselenko 7 (Tallinna JK Legion)
Parim väravavaht: Georg Koppel (Tallinna FC Flora I)
Parim mängija: Tanel Neubauer (Tallinna FC Flora I)

C1 turniiri alagrupimängud:

8:00 A Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia 1:1
Väravad: Mathias Ranna - Raul Arestegui

8:15 B Tallinna FC Flora I - Tallinna FC Ajax 4:0
Väravad: Vadim Avramenko, Otto-Robert Lipp (2), Tanel Neubauer

8:30 C Saku Sporting - Tallinna JK Augur 1:2
Väravad: Carl Kalju - Kennert Anniste (2)

8:45 D JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora II 2:2
Väravad: Johann Ekke Pukk (2) - Tormi Ohtla (2)

9:00 A Tallinna JK Legion - SK Tääksi 7:0
Väravad: Erik Tselenko (4), Nikita Komissarov (2), Dmitri Belov

9:15 B Tallinna FC Infonet - FC Elva 3:1
Väravad: Artjom Ostrovski, Roman Majakov, Vladimir Ištšenko - Kaur Nukka

9:30 C Pakri SK Alexela - Tartu JK Tammeka 0:2
Väravad: Brajan Meigas, Mihkel Järviste

9:45 D Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Merkuur-Juunior 2:4
Väravad: Raivo Saar, Pavel Simakov - Aleksander Iljin, Marek Kovbenja 2, Artur Laks

10:00 A SK Tääksi - Tallinna FC Levadia 0:2
Väravad: Enari Laino, Karl Kibuspu

10:15 B Tallinna FC Ajax - FC Elva 2:1
Väravad: Aleksei Morozov, Maksim Melnikov - Kert Rainis Kentel

10:30 C Tallinna JK Augur - Tartu JK Tammeka 0:0
Väravad: -

10:45 D Tallinna FC Flora II - Tartu JK Merkuur-Juunior 1:2
Väravad: Sten-Marten Kägu - ov. Mattias Männilaan, Aleksander Iljin

11:00 A Tallinna JK Legion - Nõmme Kalju FC 4:1
Väravad: Erik Tselenko (2), Nikita Komissarov, Aleksei Urlik - Ralf Murumaa

11:15 B Tallinna FC Flora I - Tallinna FC Infonet 1:0
Värav: Joonas Soomre

11:30 C Saku Sporting - Pakri SK Alexela 5:0
Väravad: Raimond Eino, Mark Anders Lepik (2), Carl Kalju (2)

11:45 D JK Tallinna Kalev - Kohtla-Järve JK Järve 1:0
Värav: Johann Ekke Pukk

12:00 A Nõmme Kalju FC - SK Tääksi 3:2
Väravad: Edvin Kin (2), Edgar Krõžanovski - Ainar Vainaru, Reiko Männik

12:15 B Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Ajax 3:0
Väravad: Renat Kovšikov, Vladimir Ištšenko (2)

12:30 C Pakri SK Alexela - Tallinna JK Augur 0:6
Väravad: Jevgeni Demidov (3), Kaspar Laur, Robin Sööt, Kennert Anniste

12:45 D Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Flora II 2:4
Väravad: Raivo Saar, Nikita Mosin - Mattias Männilaan (2), Aleksander Ojari, Karl Altraja

13:00 A Tallinna FC Levadia - Tallinna JK Legion 1:2
Väravad: Kaspar Kubber - Erik Tselenko, Hergo Hallika

13:15 B FC Elva - Tallinna FC Flora I 0:4
Väravad: Vadim Avramenko (2), Otto-Robert Lipp (2)

13:30 C Tartu JK Tammeka - Saku Sporting 0:3
Väravad: Mark Anders Lepik (2), Martti Rahu

13:45 D Tartu JK Merkuur-Juunior - JK Tallinna Kalev 4:1
Väravad: Devid Lehter, Marek Kovbenja (2), Anton Laponogov - Kaspar Kasemaa


Poolfinaalid:

14:00 A1 Tallinna JK Legion - C1 Tallinna JK Augur 1:0
Värav: Nikita Komissarov

14:15 B1 Tallinna FC Flora I - D1 Tartu JK Merkuur-Juunior 1:0
Värav: Otto-Robert Lipp


Kohamängud:

14:30 III - IV koha mäng Tallinna JK Augur - Tartu JK Merkuur-Juunior 0:1
Värav: Devid Lehter

14:45 FINAAL Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora I 1:1, pen. 0:2
Väravad: Hergo Hallika - Markus Must


Alagrupid/tulemused:

A - 1. Tallinna JK Legion 9p, Tallinna FC Levadia 4p, Nõmme Kalju FC 4p, SK Tääksi 0p
B - 1. Tallinna FC Flora I 9p, Tallinna FC Infonet 6p, Tallinna FC Ajax 3p, FC Elva 0p
C - 1. Tallinna JK Augur 7p, Saku Sporting 6p, Tartu JK Tammeka 4p, Pakri SK Alexela 0p
D - 1. Tartu JK Merkuur-Juunior 9p, Tallinna FC Flora II 4p, JK Tallinna Kalev 4p, Kohtla-Järve JK Järve 0p

Koosseisud:

Tallinna JK Legion: Nikita Kajalin, Ivan Filippov, Nikita Komissarov, Mihhail Vinogradov, Aleksei Urlik, Dmitri Belov, Erik Tselenko, Dmitri Paranin, Leonid Jeršov, Hergo Hallika.
Treenerid: Denis Belov, Oleg Komissarov

Nõmme Kalju FC: Oskar Miller, Villem Reimann, Kenner Talisainen, Edgar Krõžanovski, Alex Matthias Tamm, Edvin Kin, Karl Kristjan Sander, Ralf Murumaa, Mathias Ranna, Hubert Hakk, Hermann Armulik.
Treener: Peeter Kusma

Tallinna FC Levadia: Karl Kibuspu, Igor Andrejev, Aleksandr Andrjušin, Hans-Kristjan Velling, Karl Gregor Kool, Moorits Veering, Fred Jürgen Luik, Enari Laino, Maksim Valujev, Kaspar Kubber, Kirill Homtšenko, Leonhard Ankro, Karl-Hendrik Freiberg, Lauri Hedman, Karl-Kristjan Roosinupp, Gregor Mändma, Raul Arestegui, Aleksei Jetskalo.
Treenerid: Vahur Kiis, Aivar Priidel, Enn Läänmäe

SK Tääksi: Mihkel Saaremets, Reiko Männik, Ainar Vainaru, Mark-Tanner Jegorov, Artis Loho, Kevin Ibrus, Jass Kiisler, Mihkel Rohelpuu, Matthias Püvi, Jack-James Brereton.
Treenerid: Indrek Jegorov, Enn Gregor

Saku Sporting: Karl Nurme, Marten Erik Johandi, Raimond Eino, Mark Anders Lepik, Artti Kõrv, Karl Tiedemann, Carl Kalju, Marko Paumere, Otto Polding, Markus Kuusik, Martti Rahu, Robin Loorpuu, Ralf Sander Suvinõmm.
Treener: Jan Harend

Pakri SK Alexela: Vladislav Bezrukov, Daniel Grenberg, Artur Leidas, Sergei Mištšenko, Arnold Nazarina, Egor Portyankin, Dmitri Sljaga, Andrei Žavodun, Oleg Žukov, Andrei Undoljorov, Edvin Visbek.
Treener: Igor Aleksandrov

Tartu JK Tammeka: Joonas Raidvee, Sander Künnapuu, Robin Sova, Frederik Mathias Helm, Hardi Häelme, Mihkel Järviste, Ken Krister Uuspalu, Karl Sten Kõks, Renee Püvi, Aaron Kants, Brajan Meigas.
Treener: Mario Hansi

Tallinna JK Augur: Kaarel Rumberg, Robin Sööt, Antti Järva, Jasper Janter, Jevgeni Demidov, Markko Ladvas, Kenert Anniste, Kaspar Laur, Rasmus Piirsalu, Rico Reinoja, Tomi Linde, Ruslan Kolešnikov, Martin Kargin, Dmitri Paspušin, Markos Leppik, Sander Žuravljov, Dmitri Prihodko.
Treenerid: Erkki Viisma, Tõnu Janter

Tallinna FC Flora I: Marcus Must, Henri Lehtmets, Tanel Neubauer, Ben Trygve Nõukas, Otto Robert Lipp, Georg Koppel, Oskar Kalpus, Kristen Lapa, Vadim Avramenko, Ronald Viisimaa, Joonas Soomre.
Treener: Kaspar Kaldoja

Tallinna FC Infonet: Aleksandr Kraižmer, Nikita Salamhtov, Nikita Grankin, Artjom Rõžkov, Martin Eensalu, Dmitri Orlov, Ilja Makhratsev, Bogdan Kosarev, Artjom Sell, Nikita Vashoenko, Roman Majakov, Renat Kovšikov, Vladimir Ištšenko, Edgar Repin.
Treener: Vladimir Smirnov

FC Elva: Erik Vaarmann, Hans Hendrik Karro, Ainar Ivaste, Erik Salk, Kaur Nukka, Aleksander Alev, Romet Reino, Kert Rainis Kentel.
Treener: Jürgen Kuresoo

Tallinna FC Ajax: Denis Sergejev, Maksim Melnikov, Artjom Aleksandrov, German Ermakov, Evgeni Ivanov, Sten Penžev, Artjom Ermatšenko, Aleksandr Karpov, Ivan Kuznetsov, Aleksei Morozov, Mario Kristopher, Kiril Zukov, Martin Märts, Artjom Aksjonov.
Treener: Boriss Dugan

JK Tallinna Kalev: Steffen Vaask, Artjom Krõzanovski, Ekke Johan Pukk, Jürgen Jürisalu, Brandon Bachmann, Kaspar Kasemaa, Kenlou Laasner, Artur Järviste, Morten Karja.
Treenerid: Ando Hausenberg, Yuzyf Endogan

Kohtla-Järve JK Järve: Rene Merilo, Pavel Simakov, Raivo Saar, Vladimir Vasiljev, Maksim Ševelilov, Gleb Pevcov, Daniil Morenkov, Daniil Tsõgankov, Nikita Mosin, Pavel Zakutailo.
Treenerid: Sergei Serednitskiy, Aleksei Rubtsov

Tartu JK Merkuur-Juunior: Georg Koros, Anton Lapnogov, Artur Laks, Devid Lehter, Marek Kovbenja, Ilja Leontjev, Nikita Balanenkov, Andras Korotkov, Nikita Šatalin, Aleksander Iljin, Janek Pikk.
Treener: Anatoli Trojanov

Tallinna FC Flora II: Kristjan Sarapu, Karl Altraja, Mattias Mannilaan, Kaupo Toomväli, Kaspar Teppo, Aleksander Ojari, Heiti Heli, Tormi Ohtla, Sten Martten Kägu, Pavel Jevstignejev, Kristjan Karu, Rendor Sakk, Artjom Koveigin.
Treener: Kaspar Kaldoja

23.12.2014 10:00













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.