KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga esimese turniiri võitis FCF Tallinna Ülikool

Reede õhtul toimus Triobet Aastalõputurniiri raames teise liiga esimene turniir, kus osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudes ka turniiri võitja.

Poolfinaali edenesid Tallinna JK Dünamo, FCF Tallinna Ülikool, Tartu JK Welco Elekter ja Viljandi JK Tulevik II. Finaalis oli FCF Tallinna Ülikool 1:0 üle Tallinna JK Dünamost.

I koht: FCF Tallinna Ülikool
II koht: Tallinna JK Dünamo
III koht: Viljandi JK Tulevik

Parim väravalööja: Rauno Nõmmiko 6 (FCF Tallinna Ülikool)
Parim väravavaht: Mihhail Lissenkov (Tallinna JK Dünamo)
Parim mängija: Rasmus Munskind (FCF Tallinna Ülikool)

II liiga esimese turniiri alagrupimängud:

15:00 A Raasiku FC Joker 1993 - Tallinna FC Levadia III 1:1
Väravad: Rene Lill - Hendrik Vellama

15:15 A Viimsi MRJK - Tallinna JK Dünamo 0:2
Väravad: Rejal Aliev, Anton Polotnjanõi

15:30 B FCF Tallinna Ülikool - FC Nõmme United 3:0
Väravad: Rauno Nõmmiko (3)

15:45 B Türi JK Ganvix - Keila JK 0:2
Väravad: Holger Suvi (2)

16:00 A Tallinna FC Levadia III - Tallinna JK Dünamo 0:0
Väravad: -

16:15 A Raasiku FC Joker 1993 - Viimsi MRJK 2:0
Väravad: Ergo Teino, Ragnar Rump

16:30 B FC Nõmme United - Keila JK 1:1
Väravad: Henri Järvelaid - Egon Mõek

16:45 B FCF Tallinna Ülikool - Türi JK Ganvix 7:0
Väravad: Rasmus Munskind (2), Roman Minlibajev, Martin Klasen (2), Mark Kolosov, ov. Jevgeni Albrant

17:00 A Viimsi MRJK - Tallinna FC Levadia III 0:0
Väravad: -

17:15 A Tallinna JK Dünamo - Raasiku FC Joker 1993 2:0
Väravad: Rejal Aliev, Emil Guseinov

17:30 B Türi JK Ganvix - FC Nõmme United 2:4
Väravad: Ergo Eelmäe, Indrek Maamägi - Kenno Muraveiski, Ander Ott Valge, Algis Roog, Taavi Martoja

17:45 B Keila JK - FCF Tallinna Ülikool 0:2
Väravad: Robert Veskimäe, Rauno Nõmmiko

18:00 C Tartu JK Welco Elekter - Jõgeva SK Noorus 96 1:0
Värav: Andres Joosep

18:15 C Pärnu FC Metropool - Võru JK 0:1
Värav: Kait Hinn

18:30 D Saue JK Laagri - Viljandi JK Tulevik II 1:1
Väravad: Kristjan Suurjärv - Rain Tölpus

18:45 D JK Luunja - Lasnamäe FC Ajax 1:1
Väravad: Marek Tšernjavski - Rain Mürkhain

19:00 C Jõgeva SK Noorus 96 - Võru JK 0:0
Väravad: -

19:15 C Tartu JK Welco Elekter - Pärnu FC Metropool 2:1
Väravad: Eldar Rassulov, Hannes Tiru - Genet Õunapuu

19:30 D Viljandi JK Tulevik II - Lasnamäe FC Ajax 1:0
Värav: Jaagup Luhakooder

19:45 D Saue JK Laagri - JK Luunja 0:1
Värav: Marek Tšernjavski

20:00 C Pärnu FC Metropool - Jõgeva SK Noorus 96 1:1
Väravad: Genet Õunapuu - Mario Tikerberi

20:15 C Võru JK - Tartu JK Welco Elekter 0:1
Värav: Eldar Rassulov

20:30 D JK Luunja - Viljandi JK Tulevik II 0:1
Värav: Kaur Tomson

20:45 D Lasnamäe FC Ajax - Saue JK Laagri 0:5
Väravad: Vincent-Ray Lambin (2), Argo Alaväli, Silver Liiv, Erkki Liiv


Poolfinaalid:

21:00 A1 Tallinna JK Dünamo - C1 Tartu JK Welco Elekter 0:0, pen. 2:1
Väravad: -

21:15 B1 FCF Tallinna Ülikool - D1 Viljandi JK Tulevik II 6:0
Väravad: Aleksandr Starodub, Rauno Nõmmiko (2), Rasmus Munskind (2), Sander Lepik


Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng Tartu JK Welco Elekter - Viljandi JK Tulevik II 0:2
Väravad: Jaagup Luhakooder (2)

21:45 FINAAL Tallinna JK Dünamo - FCF Tallinna Ülikool 0:1
Värav: Aleksandr Starodub


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. Tallinna JK Dünamo 7p, Raasiku FC Joker 1993 4p, Tallinna FC Levadia III 3p, Viimsi MRJK 1p
B - 1. FCF Tallinna Ülikool 9p, Keila JK 4p, FC Nõmme United 4p, Türi JK Ganvix 0p
C - 1. Tartu JK Welco Elekter 9p, Võru JK 4p, Jõgeva SK Noorus 96 2p, Pärnu FC Metropool 1p
D - 1. Viljandi JK Tulevik II 7p, JK Luunja 4p, Saue JK Laagri 4p, Lasnamäe FC Ajax 1p

Koosseisud:

Raasiku Joker 1993: Ergo Teino, Ragnar Rump, Egert Heintare, Marko Nahkor, Ott Reinike, Priit Betlem, Rene Lill, Rando Randjõe, Rauno Esop, Rando Tamm, Rainer Mägi, Riido Reiman, Ervo Vaatmann.

Tallinna FC Levadia III: Henry Heinola, Jevgeni Berdinskih, Juhan Jakobson, Johannes Kunts, Enn Läänemäe, Henrico Naeris, Mati Oolo, Leo Kristopher Piel, Jaan Sinka, Hendrik Vellama, Martin Tammvee, Sander Sonberg, Kert Koljat, Kardo Koljat.
Treener: Urmas Hepner

JK Dünamo: Mihhail Lissenkov, Nikolai Matvejev, Mihhail Andrejev, Aleksandr Gussev, Anton Polotnjanõi, Artur Kašitski, Emil Guseinov, Rejal Aliev, Jevgeni Gribovski, Mark Zolotuhhin, Jevgeni Ivanov, Sergei Lefanov, Dmitri Podlisovski, Oleg Ivanov-Demidov, Nikolai Bokanov.
Treener: Viktor Nescheretny

Viimsi MRJK: Rasmus Felt, Martin Lauri, Andrus Kesküla, Ken Marten Tammeveski, Marken Malm, Alari Verev, Ats Klemmer, Arli Salm, Bert Klemmer, Martin Reim, Karl Anton Sõerde, Karl Kane, Lauri Randma.
Treener: Ivo Lehtmets

FCF Tallinna Ülikool: Madis Rajando, Pelle Päivil, Antti Arst, Martin Taska, Rasmus Munskind, Robert Veskimäe, Mark Kolosov, Roman Minlibajev, Aivar Anniste, Rauno Nõmmiko, Aleksandr Starodub, Sander Lepik, Martin Klasen, Martti Pent, Mait Anton.
Treener : Martin Klasen

FC Nõmme United: Oliver Ani, Marten Metsniit, Taavi Martoja, Marcus Suurväli, Andre Saareli, Kevin Starkopf, Ander Ott Valge, Kenno Muraveiski, Henri Järvelaid, Michael Lilander, Uku Künter Altnurme, Algis Roog.
Treener: Erki Kesküla

Keila JK: Priidu Ahven, Kermo Kiiler, Egon Mõek, Marko Mõek, Tauri Tamkivi, Holger Suvi, Joel Mettson, Toomas Kelo, Jüri Müürsepp, Emmanuel Odeh, Jako Arikainen, Markko Moisar.
Treener : Tauri Tamkivi

Türi JK Ganvix: Tave Parts, Marti Ilves, Kristo Kiik, Hendriik Pihl, Ergo Eelmäe, Roman Zazovski, Jevgeni Albrant, Indrek Maamägi, Veiko Koks.
Treener: Veiko Kurim

Tartu JK Welco Elekter: Edgar Leht, Eldar Rassulov, Marten Margus, Andres Joosep, Henri Loodmaa, Siim Kaasik, Marten Kihho, Siim Sillaots, Jürgen Masing, Hannes Tiru, Siim Valtna.
Treener: Siim Valtna

Pärnu FC Metropool
: Karl-Martin Müür, Ivo Kuter, Rait Merilo, Hannes Kivilo, Antti Luigemaa, Julius Sepp, Aimar Tõnts, Ian Saarik, Casper Lohk, Romek Kašulin, Martin Partsioja, Genet Õunapuu, Madis Tammsaar, Renek Õunapuu, Kaspar Rabbi.
Treener: Hannes Kivilo

Võru JK
: Margus Tukk, Janek Siska, Kait Hinn, Raul Rebane, Ville Tüve, Jürgen Kolk.

Jõgeva SK Noorus 96
: Vladimir Ingver, Priit Jõeäär, Nikolai Roop, Kuldar Lääne, Edvard Lehtmets, Rauno Pikver, Mairo Tikerberi, Mario Tikerberi, Timo Linberg, Tauno Anvelt, Kristjan Kuldmägi, Keio Kanna, Mihkel Kukk, Reio Praats, Andro Lepp.
Treener: Eduard Lehtmets

Saue JK Laagri: Kaspar Kotter, Erkki Liiv, Mauri Levandi, Indrek Nuuma, Henri Heinsalu, Argo Alaväli, Kristjan Suurjärv, Silver Liiv, Roland Tammela, Vincent-Ray Lambin, Mart Jõesaar, Janar Pajo, Valdis Toomast, Ervin Šternfeld.
Treener: Janar Pajo

JK Luunja: Rene Sütt, Lehar Savikink, Simo Tenno, Martin Gert Pärli, Rainer Klement, Priit Peedo, Kristo Pahla, Marek Tšernjavski, Mario Hansi, Meelis Meisalu.
Treener: Mario Hansi

Lasnamäe FC Ajax: Andrei Golovin, Renats Granovskis, Sergei Jarjomenko, Aleksandr Klimovitš, Sergei Kondratenko, Rain Mürkhain, Dzmitry Papichyts, Sergei Polišnin, Kostantin Potapov, Jevgeny Romanov, Aleksander Stepuk, Konstantin Televinov, Pavel Di Lorenzo, Andrei Struzkin, Danil Zaguskin, Andrei Arhipov, Vitali Mihasjov, Sergei Tasso.
Treener: Boris Dugan

Viljandi JK Tulevik II: Märt Leppik, Rain Tölpus, Jaagup Luhakooder, Henri Paavo, Kermo Raudsepp, Rauno Loit, Hegert Heil, Kaur Tomson, Alko Laanoja, Johan Urbel, Illimar Loigo.
Treener: Rain Tölpus

26.12.2014 14:43











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.